Kategorie

Nowe produkty

Kuchnie dla dzieci
Czy znajdzie się chociaż jeden rodzic, którego dziecko chodź raz nie chciało pomagać w kuchni? Nie interesowało się jak działa kuchenka, mikrofalówka czy lodówka? Pewnie niejeden z Was w obawie przed wypadkiem nie pozwalał na pomoc przy gotowaniu. Jednakże, dzieci są niezwykle ciekawe świata, więc dlaczego mamy je ograniczać...
Czy znajdzie się chociaż jeden rodzic, którego dziecko chodź raz nie chciało pomagać w kuchni? Nie interesowało się jak działa kuchenka, mikrofalówka czy lodówka? Pewnie niejeden z Was w obawie przed wypadkiem nie pozwalał na pomoc przy gotowaniu. Jednakże, dzieci są niezwykle ciekawe świata, więc dlaczego mamy je ograniczać, po prostu stwórzmy im ich własne królestwo smaków. 
Zabawa multifunkcyjną kuchnią potrafi niezwykle rozwijać zdolności nie tylko manualne, jak również kształtuje planowanie, cierpliwość, czy uczy logicznego myślenia.
Jest to również jeden z rodzajów zabaw w grupie, dzieci poznają co to znaczy dzielić się z kimś, wyznaczać i wykonywać polecenia, oraz tego że czasem konieczne jest dopuszczenie kompromisu.
Zabawkowa kuchnia jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci w każdym wieku, niezależnie od płci. Mniejsze dzieci przy Naszej pomocy mogą uczyć się wykonywać podstawowe czynności jak mieszanie, czy krojenie bezpiecznymi dla nich przyrządami, natomiast większe dzieci mogą ćwiczyć kreatywność tworząc wyśmienite potrawy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment kuchni i akcesoriów, zarówno drewnianych jak i plastikowych wykonanych z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Oferujemy w pełni wyposażone kuchnie z płytą indukcyjną bądź gazową, piekarnikiem, mikrofalówką, lodówką, kranem i akcesoriami kuchennymi takimi jak sztućce garnki, czy jedzenie. Jeżeli szukają Państwo czegoś bardziej kompaktowego to gwarantuję, że się nie zawiedziecie, posiadamy mniejsze kuchnie z podstawowym wyposażeniem oraz takie które można złożyć do małej walizeczki. Oprócz tradycyjnej kuchni polecamy też sprzęty gospodarstwa domowego niezbędne u każdej Pani domu takie jak mikser, ekspres do kawy czy zestaw do robienia naleśników.
Gwarantujemy, że z naszymi produktami Wasze dzieci staną się perfekcyjnymi Paniami i Panami domu, kelnerami czy nawet szefami kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą! 
Więcej

Kuchnie dla dzieci  Jest 105 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów