Kategorie

Dla niemowląt
Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, więc bardzo ważne jest abyśmy my rodzice wspierali nasze dziecko w prawidłowym rozwoju, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Jest to niezwykle proste, wystarczy w odpowiedni sposób pobudzać jego zmysły odpowiednimi zabawkami, czy akcesoriami.
Naszą ofertę zabawek dla niemowląt kształtujemy w ...
Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, więc bardzo ważne jest abyśmy my rodzice wspierali nasze dziecko w prawidłowym rozwoju, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Jest to niezwykle proste, wystarczy w odpowiedni sposób pobudzać jego zmysły odpowiednimi zabawkami, czy akcesoriami.
Naszą ofertę zabawek dla niemowląt kształtujemy w sposób niezwykle wyjątkowy i staranny, aby każda zabawka była bezpieczna, wykonana z odpowiednich materiałów i pobudzała określone funkcje poznawcze.
W naszym sklepie każdy rodzic znajdzie odpowiedni produkt przystosowany do odpowiedniego etapu rozwoju. Posiadamy szeroki wybór grzechotek, czy gryzaków dla maluszków, zabawki interaktywne, sortery, kostki edukacyjne, stoliczki edukacyjne, pchacze z akcesoriami czy rozwijające funkcje manualne i poznawcze zabawki drewniane. 
Oprócz zabawek, znajdą tu Państwo akcesoria i elementy wyposażenia dla niemowląt takie jak maty edukacyjne, bujaczki, karuzele do łóżeczka czy baseny z kulkami.
Bardzo dobrze wiemy ile frajdy daje dzieciom kąpiel czy zabawa w basenie, więc o zabawkach do wody też nie zapomnieliśmy.
Warto podkreślić, że produkty w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez znane i lubiane firmy, dzięki czemu mają Państwo gwarancje na bezpieczny rozwój swojego dziecka.
Zapraszamy do zakupów! 
Więcej

Dla niemowląt  Jest 223 produktów.

Podkategorie

 • Maty edukacyjne...
  Maty edukacyjne to produkt obowiązkowy w kompletowaniu wyprawki dla niemowląt. Jest to jedna z pierwszych zabawek z, którą ma styczność dziecko, używać można jej już od pierwszych dni życia dziecka. Obecnie na rynku można znaleźć wiele różnorodnych mat, które będą rozwijać i pobudzać zmysły dziecka. 

  W naszym sklepie oferujemy tylko wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości, które są w pełni bezpieczne dla dzieci. Maty edukacyjnej można używać w wielu miejscach, na łóżku, podłodze czy nawet w ogrodzie. Maty są wykonane z lekkiego, odpowiednio grubego materiału, są przyjemne i miękkie w dotyku, podczas zabawy i obserwacji dzieci czują się bezpiecznie, są zrelaksowane i skupione na otaczających je przedmiotach. Maty zostały wykonane z przyjemnych materiałów w różnych kolorach, więc idealnie sprawdzą się podczas zabawy na brzuszku dziecka, czy w późniejszym okresie życia kiedy dziecko zaczyna samo obracać się z plecków na brzuszek czy raczkować.

  Na pewno ciekawe wzory będą zachęcać je do kształtowania tych umiejętności. Interaktywne maty edukacyjne w swoim wyposażeniu posiadają pałąk na którym zawieszone są różne elementy. Zabawki te mogą przyjmować różne kształty i kolory, często łączą w sobie funkcję grzechotki. Dziecko leżąc na pleckach obserwuje otaczające je elementy, uczy się komunikacji, w późniejszym etapie po tonie głosu dziecka jesteśmy w stanie stwierdzić, które elementy się bardziej podobają, a które mniej. Wiele zabawek na pałąku posiada elementy dźwiękowe, muzyczne, jest to świetne rozwiązanie, wtedy zabawka staje się wielofunkcyjna, dziecko uczy reagować się na różnorodne bodźce, poznaje nowe dźwięki. W większości modeli dostępnych w naszym sklepie, pałąki te są odpinane, więc matę można wykorzystać samodzielnie. 

  Warto zwrócić uwagę na modele 2w1 czyli łączące w sobie funkcję interaktywnej maty edukacyjnej z basenem na kulki. Dzięki dźwiganym krawędziom maty, za pomocą prostego ruchu przekształcamy ją w suchy basen. Dzieci uwielbiają się w nich bawić, doznają różnych odczuć, poznają nowe kształty, obserwują ruch kulek. Wielkim plusem takich basenów jest to, że nie są bardzo głębokie więc dziecko nie zrazi się do tej zabawy, a korzystać z niej mogą już malutkie dzieci.
  Maty edukacyjne to idealny produkt wspomagający rozwój dziecka. Zabawa na macie na pewno zaplusuje w późniejszym rozwoju dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą interaktywnych mat edukacyjnych.
 • Grzechotki i bębenki
  Kompletując wyprawkę dla noworodka na pewno nie może zabraknąć zabawek, które będą zwracać uwagę już kilkudniowych dzieci. Na początku życia, dziecko stopniowo zaczyna poznawać otaczający go świat. Należy pomału i stopniowo wprowadzać nowe elementy aby dać mu czas na reakcję i zapoznanie się z nowymi bodźcami. Dlatego idealną formą pierwszej zabawki dla noworodka są grzechotki i bębenki. Różnego rodzaju grzechotki to idealna forma prezentu dla przyszłych rodziców czy maluszka. Grzechotki dzięki zawartości różnych rozmiarów i typów wypełnienia dają różne dźwięki.

  Dziecko uczy się reakcji na daną melodię, dzięki czemu nabywa umiejętności okazywania uczuć. Z biegiem czasu, w zależności od dźwięku użytej grzechotki jest w stanie okazywać różne reakcje na dane bodźce, przy jednym dźwięku się uspokaja i szybko zasypia, inny sprawia radość i pobudzenie. Dzięki swojemu różnorodnemu kształtowi i często ruchomym elemetom, dziecko uczy się rozróżniać kształty, ćwiczyć odruch chwytny. Grzechotki często posiadają niewielkie kształty więc idealnie dopasowują się do małych rączek, dzięki czemu w późniejszym etapie życia mogą samodzielnie z nich korzystać. Wiele firm zaczęło produkować zabawki wielofunkcyjne, i tak właśnie stało się z grzechotkami. Na rynku spotkać można wiele modeli z naturalnego, bezpiecznego dla dzieci drewna czy innego tworzywa, które może służyć również jako gryzak podczas ząbkowania, dając ukojenie bolącym dziąsłom. Inną formą zabawki dla niemowląt są bębenki. Zabawki te służą dzieciom na zasadzie grzechotek. Wbrew pozorom grzechotki i bębenki świetnie sprawdzają się nie tylko u niemowląt, w późniejszych etapach rozwoju mogą służyć jako instrument muzyczny, dając wiele radości z samodzielnego poznawania za każdym razem innych dźwięków. 

  Grzechotki i bębenki to idealny pomysł na prezent podczas pierwszej wizyty u nowonarodzonego dziecka. Gwarantujemy, że za każdym razem da wiele radości z zabawy, z poznawania nowych dźwięków i kształtów. W naszym sklepie znajdziecie szerokie grono wysokiej jakości zabawek dla niemowląt. Zapraszamy do zakupu.
 • Karuzele i projektory...
  Wybierając wyposażenie do łóżeczka dla dziecka na pewno nie może zabraknąć wygodnego kocyka, ale także wielofunkcyjnej karuzeli. Karuzela to niezbędny produkt dla noworodka. Niemowlęta przez pierwsze miesiące swojego życia w większości czasu śpią albo obserwują świat z pozycji na pleckach. Wybierając odpowiednie zabawki dla córki czy syna, ważne jest aby nie tylko działały uspokajająco, ale aby również dawały możliwość poznawania nowych bodźców i otaczającego je świata. Dlatego wybór odpowiedniej karuzeli jest tak ważny. Produkt ten zawieszony przy łóżeczku dziecka, będzie działał wielofunkcyjnie. Przede wszystkim pomoże rodzicom podczas usypiania niemowlaka. Obecnie na rynku istnieje szerokie grono różnorodnych karuzeli i projektorów. W naszym sklepie oferujemy przedmioty zróżnicowane pod kątem funkcjonalności i ceny. 

  Wielką popularnością cieszą się wielofunkcyjne karuzele, które będą służyć nie tylko niemowlętom, ale również starszym dzieciom. Posiadają klasyczny kształt z wieloma zawieszkami w różnorodnych kształtach najczęściej zwierząt. Dzięki swojemu kształtowi i konstrukcji, w której często znalazła się grzechota mogą służyć jako samodzielna zabawka, ponieważ są łatwe do ściągnięcia. Karuzela posiada wiele różnorodnych melodii, które w zależności od potrzeby będą wyciszały i usypiały dziecko, bądź pobudzały do obserwacji i wyrażania emocji. Wiele z nich posiada kilka grup melodii, a mianowicie spotkać można: kołysanki, odgłosy natury jak szum wody, śpiew ptaków, biały szum, który przypomina dźwięk jaki dziecko słyszało będąc w brzuchu matki oraz wesołe piosenki dla dzieci. Dzięki tak różnorodnym melodiom dziecko może korzystać z karuzeli nie tylko podczas zasypiania.

  Kiedy w ciągu dnia maluszek jest aktywny i oczekuje zabawy, to idealnie sprawdzi się odpoczynek w asyście karuzeli. Poruszające się elementy przy dźwiękach różnorodnych piosenek pozwolą dziecku kształtować emocje i okazywanie uczuć. Po pewnym czasie rodzić bez przeszkód pozna, który utwór się dziecku podoba. Natomiast wyposażenie karuzeli w delikatne dźwięki kołysanek, odgłosy natury, czy cudowny szum biały pozwolą na szybki i spokojny sen dziecka. Nowoczesne karuzele łączą w sobie także funkcję projektora. Oprócz dźwięku i poruszania się karuzeli, dziecko na suficie czy ścianie może obserwować zmieniające się elementy w różnych kolorach. Jest to ciekawy sposób na kształtowanie zmysłów dziecka. Taki projektor na pewno zaciekawi niejedno starsze dziecko, więc można spokojnie stwierdzić, że zabawka ta rośnie razem z dzieckiem. 

  Ze względu na różnorodne oczekiwania i wymagania rodziców, karuzele w naszym sklepie występują w różnych wersjach. Posiadamy modele 3w1 bogato wyposażone w tradycyjną karuzelę, pozytywkę i projektor, zabawki 2w1 z karuzelą i pozytywką oraz samodzielne karuzele i projektory. Gwarantujemy, że każdy wybierze odpowiedni produkt dla siebie zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Zabawki te świetnie sprawdzą się na prezent dla nowonarodzonego dziecka, czy na baby shower, a do tego dostaniecie je w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą karuzeli i projektorów do łóżeczka.
 • Stoliki edukacyjne
  Stoliki edukacyjne to niezaprzeczalnie zabawka, które będzie rosła razem z dzieckiem i posłuży od niemowlaka do przedszkolaka. Stoliczki edukacyjne w jednej zabawce łączą wiele ciekawej i rozwojowej zabawy. Już najmniejsze, siedzące dzieci mogą z nich korzystać poznając nowe dźwięki, kolory czy kształty. 

  W naszym sklepie oferujemy bogate grono stoliczków edukacyjnych z różnorodnym wyposażeniem. Zabawka ta sprawi, że dziecko będzie zaciekawione przez długi czas i na pewno z grona różnorodnego wyposażenia odnajdzie swoją ulubioną zabawkę. Stoliczki edukacyjne są świetnym sposobem na prezent, łączą w sobie kilka różnych zabawek w atrakcyjnej cenie. W wyposażeniu bardzo często znaleźć można przeplatanki, które zaciekawią już najmniejsze dzieci.

  Przeplatanki to super zabawka na początek przygody z zabawami manualnymi, rozwijającymi motorykę mniejszą i ćwiczące małe rączki. Wiele stoliczków zawiera instrumenty muzyczne. Cymbałki czy organki pozwolą na samodzielne poznawanie nowych dźwięków, reakcji na nowe doznania. Zabawki muzyczne dają wiele radości z zabawy i mogą zaszczepić miłość do muzyki, która będzie kontynuowana w przyszłości.

  Świetnym rozwiązaniem są stoliczki wyposażone w koła zębate. Dzieci uwielbiają obserwować ruch, zmieniające i poruszające się różnorodne kształty. Bardzo często spotkać można grzechotki, które samodzielnie można obracać, dzieci bardzo chętnie nimi poruszają, dzięki temu mogą obserwować reakcję na ich ruch. Dodatkowo grzechotki te wydają ciekawe dźwięki, które uwielbiają dzieci. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w stoliku sortera. Sorter to zabawka obowiązkowa od najmłodszych lat. Przede wszystkim rośnie razem z dzieckiem. Na początku swojej przygody z sorterem dziecko uczy się dopasowywać odpowiednie elementy do otworów, kiedy dorośnie sorter stanie się świetną pomocą naukową podczas nauki kształtów, kolorów czy liczenia. 

  Nie sposób opisać całkowite wyposażenie stoliczków edukacyjnych. Producenci prześcigają się z coraz to nowszymi pomysłami, dając różnorodny i ciekawy asortyment stolików edukacyjnych, które uczą przez zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z wszechstronną ofertą stoliczków edukacyjnych.
 • Zabawki dla niemowląt
  Rozwój dziecka jest bardzo ważny już od pierwszych dni jego życia, warto wybierać zabawki, które w odpowiedni sposób uczą przez zabawę, pozwalają na ciekawe poznawanie otaczającego świata przez obserwację, wrażenia dźwiękowe i dotykowe. W naszym sklepie oferujemy specjalnie wyselekcjonowany asortyment aby zabawki przede wszystkim były bezpieczne i uczyły przez zabawę.
  Już noworodki i niemowlęta mogą korzystać z zabawek, na początek przygody z odkrywaniem świata świetnie posłużą grzechotki.

  Grzechotki wydają ciekawe dla dziecka dźwięki, rodzic może kontrolować zabawkę pod kątem głośności i intensywności dźwięków. Na początku swojego życia dziecko, właśnie za pomocą dźwięków kontaktuje się ze światem, dlatego zabawy dźwiękowe są tak istotne. W trakcie zabawy grzechotką, rodzic może poznać czy zabawka mu się podoba po jego reakcji, czy się śmieje, grymasi czy płacze. W późniejszym etapie grzechotki może używać samodzielnie ćwicząc chwytanie zabawki i poruszanie nią. Zabawki muzyczne to także rewelacyjny produkt przeznaczony dla najmłodszych. Grzechotki, bębenki, cymbałki czy marakasy dają wiele różnorodnej możliwości zabawy, oswajają dziecko z różnorodnymi dźwiękami i melodiami. Zabawki te na pewno będą długo służyć dzieciom, a może sprawią, że syn czy córka będzie chciało kształcić swój talent w przyszłości.

  Kiedy dziecko zaczyna być bardziej aktywne, zaczyna siedzieć czy raczkować, to wtedy można wprowadzać proste zabawki które będą zachęcały do ćwiczenia małych rączek, raczkowania czy stawiania pierwszych kroków. Przeplatanki, to zabawka dzięki której dziecko może przemieszczać koraliki po torze. Świetnie ćwiczy zręczność, czy motorykę mniejszą, a dziecko może obserwować skutek swoich ruchów. Sortery to zabawka, która będzie służyła dzieciom przez wiele lat. Uczy dopasowywania przedmiotów, nauki kształtów, kolorów czy nawet liczenia. Zdecydowanym ulubieńcem wśród dorosłych i dzieci na pewno są piramidy układanki. Ta zabawka edukacyjna może uczyć dziecko na wielu płaszczyznach. Składa się z drążka, na który układa się obręcze tak aby utworzyły piramidę. Oprócz typowo manualnych zdolności, dziecko rozwija zdolność logicznego myślenia, uczy się rozróżniać wielkości i kształty. Zabawki na sznureczku, natomiast świetnie sprawdzą się na początku przygody z nauką chodzenia. Zabawka ta najczęściej przypomina zwierzątko na kółkach i posiada sznurek, za który rodzic może ciągnąć ją przed dzieckiem. Dziecko wtedy chętnie podąża za zabawką ćwicząc raczkowanie, czy chodzenia. W przyszłości samodzielnie będzie z niej korzystać, ciągnąć ją za sobą i ćwicząc równowagę. 

  W naszym sklepie znajdziecie wiele różnorodnych zabawek dla niemowląt prestiżowych firm, które polecają się do zakupu na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.
 • Bujaczki leżaczki
  Małe dzieci uwielbiają być przytulane, dotykane, lubią być otulane w miłe kocyki, które dają im poczucie bezpieczeństwa. Wybierając zabawki i akcesoria dla niemowląt należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem dziecka, ale również wybierać te zabawki które będą uczyły oraz sprawiały, że dziecko poczuje się swobodnie i komfortowo.

  Podczas kompletowania wyprawki dla noworodka na pewno należy zwrócić uwagę na leżaczki - bujaczki. Leżaczek nie tylko jest fantastycznym gadżetem odciążającym rodzica, ale także łączy w sobie funkcję interaktywnej zabawki. Leżaczki - bujaczki zostały skonstruowane w taki sposób aby dziecku leżało się w nim komfortowo, aby czuły się bezpiecznie jak w objęciach mamy. Dziecko może sobie w nich bezpiecznie odpoczywać kiedy mama jest zajęta, na przykład gotowaniem obiadu. Leżaczki - bujaczki zostały wyposażone w ciekawe dla dziecka wibracje, czy kołysanie. Wibracje pomagają zasnąć dziecku lub je uspokoić, dodatkowo często w wyposażeniu spotkać można pozytywki.

  Pozytywki posiadają szereg różnorodnych melodii. Kołysanki i odgłosy natury czy biały szum pozwolą dziecku na wyciszenie się i szybszy sen, natomiast piosenki aktywują do zabawy, uczą poznawania różnorodnych emocji. Wiele z leżaczków posiada praktyczny pałąk na wysokości oczu dziecka. Na nim zawieszone są zabawki, często zawierające grzechotki, które pod wpływem poruszania wydają różnorodne dźwięki. Korzystając z rozwagą z bujaczka - leżaczka dziecko może uczyć się okazywać emocje, poznawać nowe kształt, elementy, ale przede wszystkim leżaczek to miejsce odpoczynku i relaksu.
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą bujaczków - leżaczków w naszym sklepie.
 • Do kąpieli
  Kąpiel to niezwykła frajda dla dziecka. Szczególnie większe dzieci uwielbiają kontakt z wodą, jednak często bardzo szybko się nudzą i szukają różnorodnych form zabawy.

  W naszym sklepie powiększyliśmy asortyment o ciekawe zabawki do wody, które sprawią że każda kąpiel w wannie czy basenie stanie się niezapomnianą przygodą.

  Zabawki do kąpieli dają dzieciom wiele różnorodnej możliwości zabawy, dzieci nie nudzą się, a te które nie przepadają za kąpielą mogą na nowo oswoić się z wodą w towarzystwie ulubionej kaczuszki czy interaktywnych zabawek.
  Od wielu lat największą popularnością cieszą się gumowe zabawki do wody. Największym hitem są oczywiście kaczki, dzieci mogą nimi pływać, czy organizować wyścigi. Ta niepozorna zabawka jest bardzo kreatywna, daje wiele możliwości zabawy także z innymi domownikami. Kubeczki i różnorodne foremki, to również produkt obowiązkowy w wyposażeniu dziecięcej wanny. Dzieci uwielbiają obserwować ruch, przelewać, wlewać, testować jaki będzie skutek ich zabawy. Kubeczki te to wielofunkcyjna zabawka, idealnie sprawdzą się również podczas zabawy w piaskownicy. Wiele radości i śmiechu dają dzieciom zabawki nakręcane, które płyną po wodzie, dzięki ruchomym płetwom. 

  Dzieci lubiące spędzać aktywnie czas na zabawach manualnych na pewno zadowolone będą z zabawy w łowienie rybek. Wiele zestawów dostępnych w naszym sklepie stworzonych jest z bezpiecznych materiałów przystosowanych do kontaktu z wodą. Dzieci za pomocą wędki łowią rybki, rodzicie mogą zorganizować zawody na to kto złowi ich więcej. Oczywiście dużą popularnością cieszą się różnorodne kołowrotki i wodospady.

  Zapraszamy do zapoznania się z różnorodnym asortymentem zabawek do wody, które z pewnością zaciekawią każdego malucha.
 • Lampy z imieniem lub...
  Kiedy na świat przychodzi dziecko, to rodzice często szukają przedmiotów i gadżetów, które zatrzymają czas i będą przypominać najpiękniejszy okres w życiu każdego rodzica, jakim jest moment narodzin dziecka. Świetnie sprawdzają się do tego różnego rodzaju personalizowane przedmioty, które zawierają imię dziecka czy metryczkę.
  Wielkim atutem zapewne będzie, kiedy przedmiot ten nie tylko stanie się zachwycającą ozdobą pokoju, ale również będzie pełnił praktyczną funkcję. 

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie przepiękne lampki nocne stworzone na indywidualne zamówienie. Lampki występują w dwóch modelach do wyboru. Posiadamy model na eleganckiej nóżce wzbogacony o nadruk z ciekawym dziecięcym wzorem oraz imieniem dziecka. Lampki można dowolnie komponować pod kątem kolorystyki, wzoru grafiki czy koloru i czcionki imienia. Drugi model ma formę tuby i umieścić na nim można imię dziecka oraz pełną metryczkę, czyli datę, miejsce i godzinę urodzenia oraz wzrost i wagę dziecka. Tak jak w przypadku pierwszej lampy mamy do wyboru szereg różnego rodzaju kolorów i wzorów grafiki, dzięki czemu lampę możemy idealnie dopasować do pokoju i płci dziecka. 

  Personalizowane lampy to także idealna forma prezentu na chrzest czy pierwszą wizytę u nowonarodzonego dziecka, na pewno spodoba się rodzicom, a dziecko będzie z niej korzystać przez wiele lat. Warto wybierać produkty, które będą przywoływać miłe wspomnienia i towarzyszyć podczas praktycznych czynności każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przepięknych, personalizowanych lampek do pokoju dziecka.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 223 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 223 elementów