Kategorie

Promocje

Muzyczne
Muzyka to radość, z której czerpie nie tylko dziecko, słuchając jej uwalniają się hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój, sprawiają że potrafimy cieszyć się z małych rzeczy. Ponadto słuchając, bądź wykonując muzykę wspomagamy koncentrację, motywację czy ulepszamy zdolność do nauki. 
Bardzo ważną kwestią jest słuchanie muzyki prz...
Muzyka to radość, z której czerpie nie tylko dziecko, słuchając jej uwalniają się hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój, sprawiają że potrafimy cieszyć się z małych rzeczy. Ponadto słuchając, bądź wykonując muzykę wspomagamy koncentrację, motywację czy ulepszamy zdolność do nauki. 
Bardzo ważną kwestią jest słuchanie muzyki przez wcześniaki, maluchy czują się bardziej  bezpiecznie, zrelaksowane, śpią spokojniej. Więc śmiało można powiedzieć, że muzyka ma również relaksujący wpływ na nasz organizm, pomaga łagodzić ból, czy wspiera naszą odporność.
Dlatego tak ważnym jest, aby człowiek miał jak największy kontakt z muzyką od narodzenia, a najlepiej już od życia płodowego.
W naszym sklepie znajdą Państwo instrumenty bądź zabawki muzyczne przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Jeżeli szukają Państwo prezentu dla malucha to na początek świetnie sprawdzą się grzechotki, bębenki bądź małe organki z różnymi efektami świetlnymi, które można zakupić w zestawie bądź osobno. Trochę większe dziecko może połączyć przyjemność płynącą z muzyki z rozwijaniem zdolności manualnych, do tego świetnie posłuży przebijanka z cymbałkami, czy edukacyjna interaktywna kostka z sorterem. Starsze dzieci będą zachwycone z instrumentów muzycznych, które do złudzenia przypominają profesjonalne. Oferujemy Państwu różnego rodzaju perkusje, gitary, keyboardy czy nawet pianina, w tej kategorii można znaleźć też mniejsze instrumenty takie jak flet, saksofon czy cymbałki. 
Jeżeli w Waszym domu rośnie mały wokalista, to gwarantujemy że nie zawiedziecie się na naszych mikrofonach.
Wszelkie zabawki wykonane są przez certyfikowane, znane firmy z bezpiecznych materiałów. Zabawki są bardzo trwałe i zapewne będą służyć przez długie lata, niejednemu pokoleniu.
Kto wie, może zaszczepiona miłość do muzyki od najmłodszych lat zaowocuje karierą w przyszłości. Może Państwa dziecko zostanie małym kompozytorem, wokalistą bądź gwiazdą muzyki rockowej. Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!
Więcej

Muzyczne  Jest 100 produktów.

Podkategorie

 • Gitary dla dzieci
  Jeżeli twoje dziecko wykazuje zainteresowanie muzyką, uwielbia tańczyć, śpiewać, to w takim razie warto sprezentować mu instrument, na którym każdy chce grać. Tym ponadczasowym instrumentem jest oczywiście gitara. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju gitar, dzięki czemu już najmniejsze dzieci mogą z nich korzystać i cieszyć się z fantastycznej i rozwojowej zabawy. Dzieci, które mają kontakt z muzyką już od najmłodszych lat są wesołe, towarzyskie, szybciej się uczą. Muzyka kształtuje dziecko pod kątem wrażliwości, okazywania uczuć, relaksuje, dodaje energii. W przyszłości jej wpływ może okazać się zbawienny podczas nauki.

  Dzieci, które mają kontakt z muzyką, szybciej się koncentrują i nabywają nowych umiejętności. Jak wiadomo we wszystkich zespołach muzycznych gra się na gitarze, więc nic dziwnego, że dzieci właśnie po ten instrument pragną najczęściej sięgać. W naszym sklepie oferujemy szerokie grono gitar, które rozwiną umiejętności waszych dzieci.
  Najmniejszym dzieciom polecamy gitary elektryczne. Gitary te posiadają proste w obsłudze przyciski, których obsługę opanuje każde dziecko. Jest to świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z muzykowaniem, gdyż nawet laik będzie w stanie zagrać wpadający w ucho utwór.

  Gitary zostały dopasowane wielkością, tak aby pasowały do małych rączek dzieci. Wiele z nich posiada praktyczny pasek, który można przewiesić przez ramię i dziecko jest w stanie grać na niej na stojąco. Szczególnie polecamy zestawy z innymi instrumentami czy mikrofonem, wtedy damy możliwość do zabawy w szerszym gronie.
  Kiedy dziecko na poważnie chce rozpocząć naukę gry na gitarze, to z całą pewnością przyda się gitara klasyczna, rozmiarem dostosowana do użytkującego. W naszym sklepie oferujemy gitary klasyczne w kilku rozmiarach i kolorach, które w 100% przypominają profesjonalny instrument muzyczny. Gitary wykonane są z naturalnego drewna i posiadają przyjemne w dotyku struny, więc nauka jest bardzo komfortowa. Gitary są wykonane bardzo starannie i zapewne będą służyły przez długi okres czasu, a ich niska cena jest dodatkowym atutem.
  Zapraszamy do zakupu gitary, która da dziecku wiele frajdy i radości z zabawy, a może zaszczepi w nim miłość do muzykowania, która będzie mu towarzyszyć przez całe życie.
 • Perkusje dla dzieci
  Dzieci uwielbiają muzykować, naśladować ulubionych muzyków. Muzyka w rozwoju dziecka jest bardzo ważnym elementem, więc warto aby dziecko już od najmłodszych lat z nią obcowało. Muzyka przede wszystkim świetnie wpływa na rozwój dziecka. Szczególnie rozwija się u niego wrażliwość, emocjonalność, dziecku łatwiej jest okazać uczucia. Oprócz sfery emocjonalnej muzyka ma istotny wpływ w późniejszej nauce.

  Dzieci szybciej się uczą, potrafią się łatwiej skoncentrować, skupić. Z muzyki płyną same plusy, więc już od najmłodszych lat nie ograniczajmy ich i twórzmy warunki do wspólnego muzykowania w zaciszu własnego domu.
  Jednym z fantastycznych instrumentów jest perkusja. Pozwala ona na wydobycie wielu ciekawych i różnorodnych dźwięków, do tego dziecko fantastycznie ćwiczy koncentrację i koordynację ruchów. Granie na perkusji jest niezwykle inspirujące i kreatywne. Grający na niej muzyk musi zaangażować ręce, nogi oraz umysł. Często grając wykorzystuje się jednocześnie obie dłonie czy nawet stopę, a wymaga to niezwykle rozwiniętej zdolności do koncentracji, planowania i logicznego myślenia.

  W naszym sklepie posiadamy perkusje, które odwzorowują profesjonalne instrumenty. Dzięki nim dziecko może rozpocząć swoją naukę gry właśnie na tym instrumencie. Taka zabawka posłuży nie tylko profesjonalnemu muzykowi, mogą z niej korzystać dzieci tylko i wyłącznie w celu zabawy i poznawania nowych dźwięków. Posiadamy zestawy składające się z podstawowego wyposażenia, bądź bardziej profesjonalne sprzęty. Znajdziemy w nich bębny, talerze, taboret i pałeczki, czyli wszystko czego potrzebuje mały perkusista.
  Warto wybierać zabawki rozwojowe, które w przyszłości zaowocują nową pasją, będą rozwijać, kształtować i uczyć nowych umiejętności. Zapraszamy do zakupów dziecięcych perkusji w naszym sklepie.
 • Cymbałki i flety
  Dzieci uwielbiają muzykę i taniec już od najmłodszych lat. Muzyka odpręża, wprawia w dobry nastrój, dzięki niej dziecko staje się wesołe, chętne do zabawy. Warto jest słuchać muzyki i wspólnie muzykować z dziećmi, aby rozwijały swoje zdolności nie tylko manualne. W przyszłości kontakt z muzyką może zaowocować lepszą koncentrację, skupieniem się, co jest niezwykle istotne podczas nauki w szkole. 

  Jednymi z pierwszych instrumentów obok organek, jaki warto zaprezentować dzieciom są cymbałki. Cymbałki dają możliwość różnorodnej zabawy dźwiękiem. Zabawę tą można wdrążyć już od pierwszych miesięcy życia dziecka, aby oswajać je z nowymi doznaniami. Kiedy dziecko nabędzie już umiejętność samodzielnego muzykowania, to zabawa cymbałkami będzie dla niego niezwykle fascynująca. W zależności od dźwięku, dziecko będzie różnie reagować, więc jest to świetny gadżet podczas nauki okazywania uczuć, czy reagowania na różne sytuacje. Cymbałki występują w wielu różnych rozmiarach, mają atrakcyjną szatę graficzną, więc na pewno dostosują się do wieku dziecka i zachęcą do wspólnej zabawy.

  Flet natomiast jest jednym z pierwszych instrumentów, z którym dziecko ma styczność podczas lekcji muzyki w szkole. Jest to instrument prosty w opanowaniu przez małe dziecko. Dzięki niemu dzieci w wieku już przedszkolnym mogą uczyć się nut, czy poznawać linię melodyczną. Za pomocą fletu nauka rozpoznawania nut staje się łatwa i przyjemna. Kiedy dziecko opanuje tę czynność, to zapewne będzie niezwykle zadowolone i dumne z możliwości zagrania wyuczonego utworu swoim rodzicom.
  Instrumenty muzyczne to niezwykle ważnym element w rozwoju dziecka. Jak było wspomniane wcześniej muzyka nie tylko świetnie wpływa na poprawienie nastroju, ale także samodzielne muzykowanie uczy koncentracji, skupienia czy wykonywania kilku czynności w tym samym czasie. Cymbałki i flety zachęcą każde dziecko do obcowania z muzyką, więc zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tych instrumentów muzycznych.
 • Keyboardy i pianinka
  Zabawki muzyczne towarzyszą w życiu dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dziecko poznaje świat za pomocą zmysłów, więc bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie zabawki do etapu jego rozwoju. Kiedy zauważymy, że maluch zaczyna reagować na różne dźwięki, to dostajemy sygnał, że jest już gotowe na nowe doznania. Oczywiście wszystko należy wprowadzać stopniowo, aby nie wystraszyć dziecka i dać mu czas na zapoznanie się z nowymi bodźcami. Do poznawania dźwięków, melodii świetnie posłużą organki, które zapewne zostaną z dzieckiem na długo, a może i na całe życie.

  Organki to jeden z pierwszych instrumentów muzycznych, który warto zaoferować dziecku. Dzięki łatwym w obsłudze klawiszom, już kilkumiesięczne dziecko jest w stanie samodzielnie korzystać z zabawki. Maluchom, które jeszcze nie wykazują chęci do samodzielnej zabawy, warto pokazywać pojedyncze dźwięki, które zachęcą do różnorodnych reakcji. Dziecko może być zaskoczone, może się śmiać, czy wykazywać ciekawość przedmiotem. Wiele z organek przeznaczonych dla małych dzieci posiada wgrane melodie, specjalnie dostosowane do nich. Organki posiadają małe klawisze, które poddają się pod minimalnym naciskiem małych rączek. Muzyka to niezwykle istotny element w życiu dziecka. Dzięki niej czujemy się szczęśliwi, zrelaksowani, odstresowani. Nauka gry na instrumentach wpływa na rozwój koncentracji, skupienia, czy logicznego myślenia. Jeżeli dziecko wykazuje chęć nauki, to warto jest dać mu do tego odpowiednie warunki, gdyż umiejętności te wpłyną korzystnie również na naukę w szkole. Zapewne będzie bardziej owocna i efektywna.

  Kiedy dziecko dorośnie i nadal wykazuje chęć do muzykowania, to w szczególności polecamy modele, które do złudzenia przypominają profesjonalne instrumenty muzyczne. Keyboardy posiadają bogate wyposażenie, które pozwoli na prawdziwą naukę gry na tym instrumencie. W naszym sklepie dostaniecie je w wielu modelach. Jeśli wasze dziecko uwielbia śpiewać to na pewno spodoba mu się model w zestawie z mikrofonem. Natomiast kiedy mamy do czynienia z dzieckiem, które naukę gry na keyboardzie bierze na poważnie, to zapewne spodobają mu się profesjonalne duże modele. Oprócz organek i keyboardów w naszej ofercie posiadamy małe pianinka. Jeśli dziecko marzy o grze właśnie na tym instrumencie, to jest to fantastyczna opcja na zapoznanie się z nim, zanim zainwestujemy w profesjonalny sprzęt.

  W naszym sklepie oferujemy szerokie grono instrumentów klawiszowych, począwszy od modeli zabawkowych przeznaczonych dla maluchów, przez organy łączą w sobie element zabawki z profesjonalnym instrumentem, aż po profesjonalny sprzęt, dzięki któremu dziecko będzie mogło kształcić swoje umiejętności. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego instrumentu dla Twojego dziecka.
 • Mikrofony
  Wasze dziecko uwielbia śpiewać, a w każdej wolnej chwili daje niezapomniane koncerty. Jeżeli tak, to jesteście w dobrym miejscu. Chcemy Wam przedstawić mikrofony, które odmienią każdą zabawę, a Wasze dziecko poczuje się jak gwiazda światowego formatu.
  Dzieciaki uwielbiają muzykować, śpiewać, tańczyć. Jest to świetna forma zabawy rodzinnej, integracyjnej. Dzieci uczą się współpracować, podczas fantastycznej rozrywki, która uwalnia od stresu czy wyzwala endorfiny. Świetnym gadżetem jest właśnie mikrofon, pozwala on na profesjonalną zabawę w domowym zaciszu. 

  Mikrofony oferowane w naszym sklepie są różnorodne, dzięki temu można odpowiednio dopasować je do wieku, umiejętności i preferencji dziecka. Kiedy dziecko zaczyna swoją przygodę z muzykowaniem, i po prostu nie chcecie inwestować w bogato wyposażony sprzęt, to warto wybrać model podstawowy. Posiada on klasyczne funkcje dźwiękowe, dodatkowo w większości z nich można dodać pogłos, a efektownie zmieniające się kolory sprawią, że koncert zapadnie w pamięci na długo.

  Dla dzieci bardziej wymagających polecamy mikrofony z funkcją karaoke. Spotkać można w nich mikrofon z wbudowanym głośnikiem, nie tylko będzie sprawiał że nasz głos będzie lepiej słyszalny, ale także można na niego wgrać ulubione podkłady muzyczne i mieć w domu własne studio karaoke. W Naszej ofercie posiadamy także zestawy do karaoke wzbogacone o statyw, czy głośnik. Statyw jest regulowany, więc można go idealnie dopasować do wzrostu dziecka. Mikrofon posiada kabel za pomocą którego łączy się z głośnikiem. Taki sprzęt pozwoli na profesjonalne koncerty, dziecko poczuje się jak sławna piosenkarka czy piosenkarz. Zestawy te również posiadając możliwość wgrania ulubionych melodii czy połączenia się z urządzeniem zewnętrznym. Większość zestawów do karaoke posiada funkcję bluetooth co bardzo ułatwia przesłanie ulubionego utworu muzycznego. 

  Kiedy w domu jest więcej dzieci, lub Wasza pociecha uwielbia muzykować, grać na instrumentach i dawać koncerty, to z całą pewnością polecamy zestawy instrumentów muzycznych wzbogaconych o mikrofon. Są to keyboardy, perkusje czy gitary. Dzięki takim zestawom, dzieci mogą wspólnie muzykować, bawić się. Zestawy do karaoke również występują w wersjach podwójnych, dzięki czemu dzieci mogą dawać koncerty w duetach.

  Zabawa muzyką to niezwykle kreatywna i rozwijająca rozrywka. Sprawmy dzieciom radość dając im w domu możliwość kształtowania głosu i dawania koncertów przy pomocy fantastycznego sprzętu jakim jest mikrofon. Zapraszamy do zakupów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów