Kategorie

Nowe produkty

Edukacyjne
Zabawki, które powinny dzieciom towarzyszyć przez cały ich rozwój, to takie które uczą przez zabawę. Nauka nie musi być nudna, czy wyczerpująca. Dzieci uczą się już od pierwszych dni życia, ćwiczą aparaty mowy, słuchu, wzroku czy dotyku. Następnie zaczynają poznawać otaczający ich świat, rozpoznają różne dźwięki, kszt...
Zabawki, które powinny dzieciom towarzyszyć przez cały ich rozwój, to takie które uczą przez zabawę. Nauka nie musi być nudna, czy wyczerpująca. Dzieci uczą się już od pierwszych dni życia, ćwiczą aparaty mowy, słuchu, wzroku czy dotyku. Następnie zaczynają poznawać otaczający ich świat, rozpoznają różne dźwięki, kształty, postaci. Uczą się jak być cierpliwym, empatycznym, dokładnym, opanowanym. 
Ważnym jest aby dobierając zabawki dostosować je do odpowiedniego wieku dziecka, aby mogło w odpowiednim etapie rozwoju rozwijać, zdolności manualne, aparat mowy, zdolność do logicznego myślenia czy kreatywność.
Nasz sklep oferuje szeroki asortyment zabawek dostosowany do odpowiedniego etapu rozwoju dziecka. Dla najmłodszych świetnym rozwiązaniem będą zabawki bazujące na dźwięku, takie jak małe organki, bębenki, czy pałąki pod którymi dziecko może sobie swobodnie leżeć i obserwować zmieniające się kształty nad sobą. Dla rodziców trochę większych dzieci, które zaczynają być coraz bardziej ciekawe świata świetnym rozwiązaniem będą kostki edukacyjne, które w jednej małej zabawce mieszczą wiele możliwości zabawy od kół zębatych przez organki po sortery. Kolejnym świetnym pomysłem nie tylko na prezent są tablice ze znikopisem, na których dziecko może tworzyć wiele rysunków, czy ćwiczyć naukę pierwszych literek bądź cyferek, bez ryzyka pomalowanego stołu. Dzieci w wieku przedszkolnym będą zachwycone zabawą w sklep, bo to przecież nauka liczenia, kształtów, również będą w świetny sposób rozwijać kulturę osobistą. Tutaj znajdą Państwo nie tylko w pełni wyposażone stragany sklepowe, ale również koszyki na zakupy z akcesoriami czy kasy fiskalne. Natomiast chłopcy jak i dziewczynki mogą uczyć się kierunków za pomocą zabawkowej kierownicy, czy zjeżdżalni dla autek. O starszakach też nie zapomnieliśmy, w ofercie posiadamy fantastyczne roboty czy mikroskopy, które pozwolą na dogłębne odkrywanie naszego świata, będą w szczególny sposób pobudzać kreatywność naszych dzieci. 
Oprócz wyżej wymienionych w tej kategorii znajdziecie Państwo akcesoria do nauki liczenia, czy alfabetu takie jak liczydła, tablice magnetyczne czy klasyczne literki i cyferki. Dla chłopców oferujemy również bardzo praktyczne bidety, bo to przecież też nauka.
Dobierając odpowiednie zabawki dla Naszych dzieci, wspieramy ich rozwój, nie tylko manualny ale również intelektualny, więc gorąco zapraszamy do wyboru Naszego sklepu, gdyż oferujemy tylko sprawdzone i certyfikowane zabawki.
Więcej

Edukacyjne  Jest 296 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 296 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 296 elementów