Kategorie

Nowe produkty

Kolejki i Tory
Pociągi, samochody, kolejki czy tory po których jeżdża różne pojazdy, to elementy zabawy którą kochają Wszystkie dzieci od wielu, wielu lat. Niezależnie czy są to chłopcy czy dziewczynki, radość z obserwowania sunącego po torach pociągu, czy szybko jadącego auta po torze wyścigowym jest ogromna. Pewnie wielu z Was z radością...
Pociągi, samochody, kolejki czy tory po których jeżdża różne pojazdy, to elementy zabawy którą kochają Wszystkie dzieci od wielu, wielu lat. Niezależnie czy są to chłopcy czy dziewczynki, radość z obserwowania sunącego po torach pociągu, czy szybko jadącego auta po torze wyścigowym jest ogromna. Pewnie wielu z Was z radością wspomina ten rodzaj zabawy ze swojego dzieciństwa. Można powiedzieć, że te produkty są nieśmiertelne i cieszą dzieci i dorosłych w każdym wieku. Zabawa torami samochodowymi czy kolejką wpływa fantastycznie za zdolność kreatywnego, logicznego myślenia. Kształtuje się również zdolność do przestrzennego planowania, funkcje manualne także w rewelacyjny sposób się rozwijają. Jest to świetna forma zabawy w grupie, razem możemy tworzyć różne tory jazdy, współpracować, czy dzielić się różnorodnymi pomysłami.
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie produkty na każdą kieszeń, z przeznaczeniem dla każdej grupy wiekowej. Zazwyczaj te zabawki służą już od najmłodszych lat Waszym dzieciom i towarzyszą im w zabawie przez długi okres czasu.

Z całą pewnością wielkim powodzeniem cieszą się klasyczne tory kolejowe z lokomotywą. Z tych zestawów można tworzyć wiele ciekawych dróg, a lokomotywa wydaje dźwięki, bucha parą, i jej konstrukcja do złudzenia przypomina realną lokomotywę. W swojej ofercie posiadamy przeróżne rodzaje pociągów, od modeli retro po nowoczesne, szybkie pociągi pendolino. Dzięki różnorodnym zestawom możemy dopasować ich wybór do preferencji naszego dziecka. Możemy zakupić samą lokomotywę, w zestawie z torami bądź bogato wyposażone wersje z możliwością samodzielnego zbudowania stacji kolejowej. Świetna zabawa na pewno będzie trwała przez cały czas, nie tylko złożenie konstrukcji da wiele frajdy i radości, ale także pobudzenie lokomotywy do życia obudzi uśmiech na twarzy, gdy kolejka będzie wydawać efekty dźwiękowe i świetlne.

Kolejnym rodzajem zabawek są tory samochodowe które pokocha dziecko w każdym wieku. Tak jak w przypadku kolejek tutaj również tworzymy różnego typu tory samochodowe. Mogą to być klasyczne długie trasy czy kilku piętrowe zjazdy, gwarantujemy że każda forma toru da wiele rozrywki Waszym dzieciom i pochłonie je na wiele godzin. Możliwość stworzenia różnorodnych konstrukcji daje im wiele możliwości zabawy, dzięki czemu zabawka ta nie nudzi się szybko, jest uniwersalna i ponadczasowa. W zestawach znajdziecie Państwo wiele modeli samochodów, dzięki czemu można z łatwością trafić w gusta dzieci.
Dla starszaków polecamy twórcze metalowe tory, po których będą poruszać się kulki. Ta forma zabawy uczy przestrzennego myślenia, wizualizacji. Tory są niezwykle funkcjonalne, a jeden zestaw pozwala na wiele możliwości tworzenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na samą formę jazdy kulek. Jest to niesamowite zjawisko, które fascynuje i cieszy oko dzieci i dorosłych. Kulki po torze poruszają się w sposób zwinny, nieprzewidywalny, potrafią dostosować prędkość do zjazdu, a na koniec podróży winda zawiezie je na start i zabawa zaczyna się od nowa.

Oprócz powyższych zabawek w naszym sklepie znajdziecie samodzielne pociągi, czy autka, a miłośnicy przestrzennych konstrukcji na pewno zadowolą się szeroką ofertą klocków konstrukcyjnych.
Tory czy kolejki to fantastyczna forma prezentu, będzie cieszyć przez długie lata, niosąc radość z nauki przez zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą torów i kolejek na każdą kieszeń.
Więcej

Kolejki i Tory  Jest 95 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów