Kategorie

Nowe produkty

Pistolety, Łuki i Tarcze
Każdy mały chłopiec marzy o łapaniu przestępców i o walce ze złymi ludźmi. Każdy chce chronić świat aby był lepszy, aby wszyscy byli dla siebie dobrzy i wyrozumiali. Dlatego tak wielką popularnością wśród dzieci cieszą się filmy, bajki czy kreskówki z superbohaterami. Każdy mały dzieciak chce być Batmanem, Iron Manem czy Spi...
Każdy mały chłopiec marzy o łapaniu przestępców i o walce ze złymi ludźmi. Każdy chce chronić świat aby był lepszy, aby wszyscy byli dla siebie dobrzy i wyrozumiali. Dlatego tak wielką popularnością wśród dzieci cieszą się filmy, bajki czy kreskówki z superbohaterami. Każdy mały dzieciak chce być Batmanem, Iron Manem czy Spidermanem. A jak wiadomo, każdy superbohater ma swój atrybut jakim walczy z przestępcami. Zazwyczaj są to różnego rodzaju pistolety, łuki, czy kosmiczne miecze.

W naszym sklepie znajdziecie szereg produktów spełniających oczekiwania dzieci i rodziców. Nasze zabawkowe pistolety czy łuki są w pełni bezpieczne dla użytkującego, a ich funkcje na pewno zadowolą Wasze pociechy.

Do największej grupy tych zabawek na pewno należą pistolety. Tutaj znajdziecie je dla każdego i na każdą kieszeń. W swoim asortymencie posiadamy klasyczne pistolety, wyposażone w różnego typu naboje. Mogą to być klasyczne kulki, piankowe naboje czy strzały z przyssawkami. Te ostatnie są niezwykle popularne, ponieważ oprócz zwykłej zabawy mogą one posłużyć do ćwiczenia celności, zręczności czy koordynacji ruchów. Tutaj znajdziecie je samodzielnie bądź w zestawach z profesjonalnymi akcesoriami, w skład których wchodzą ochronne okulary, tarcza czy dodatkowe naboje.

Dla bardziej wymagających dzieci, świetnie sprawdzą się pistolety na baterie bądź akumulator, które oprócz tradycyjnej formy zabawy posiadają efekty świetlne i dźwiękowe.Te pistolety również możemy spotkać w zestawach. Wyróżnić można też różnorodność produktów, posiadamy wiele modeli, od tradycyjnych pistoletów używanych przez policję, przez karabiny maszynowe, a kończąc na pistoletach snajperskich.

Natomiast kiedy Wasza pociecha chce się zabawić w ciepły, słoneczny dzień to super alternatywą dla tradycyjnych pistoletów będą pistolety na wodę. Gwarantujemy, że z tej zabawy będzie wiele śmiechu i radości.

Do pozostałych zaliczyć można świetlne kosmiczne miecze, którymi na pewno nie pogardzą fani gwiezdnych wojen, natomiast miłośnicy turniejów rycerskich będą uradowani z tarczy wyposażonej w strzelecki łuk.

Strzelanie z łuku uczy precyzji, cierpliwości i jest bardzo dobrą formą zabawy w grupie. Dzieci spędzają wiele godzin rozgrywając zacięte turnieje pełne rywalizacji. Alternatywą dla łuków mogą być rzutki, taką tarczę można umieścić w każdym miejscu i cieszyć się długą zabawą.

Oprócz wyżej wymienionych posiadamy też akcesoria do pistoletów, czyli różnego typu naboje, które jak wiemy bardzo często giną podczas zabawy.

W roli rodziców bardzo ważnym jest, aby wytłumaczyć dzieciom prawidłowe funkcjonowanie tego typu zabawek. Mają one służyć zabawie a nie propagowaniu agresji.

Zapraszamy do zakupów w Naszym sklepie i odpowiedzialnej zabawy.
Więcej

Pistolety, Łuki i Tarcze  Jest 103 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów