Kategorie

Nowe produkty

AGD
Wszystkie dzieci lubią obserwować nas podczas obowiązków domowych. Chcą uczestniczyć podczas gotowania, prania, odkurzania czy po prostu sprzątania. Niestety większość z tych czynności jest dość niebezpieczna dla dzieci. W kuchni mogą się poparzyć, skaleczyć, a podczas sprzątania akcesoria ułatwiające nam pracę okazują się za duże, n...
Wszystkie dzieci lubią obserwować nas podczas obowiązków domowych. Chcą uczestniczyć podczas gotowania, prania, odkurzania czy po prostu sprzątania. Niestety większość z tych czynności jest dość niebezpieczna dla dzieci. W kuchni mogą się poparzyć, skaleczyć, a podczas sprzątania akcesoria ułatwiające nam pracę okazują się za duże, niedostosowane do małych rączek. Aby ułatwić im te czynności proponujemy Wam zakup zabawek AGD, w tej grupie produktów znajdziecie wszystkie potrzebne akcesoria do dbania o dom. Zabawa ta będzie uczyć odpowiedzialności, działania w grupie, dokładności. Warto sprawić aby dziecko uczyło się przez zabawę, a w tym przypadku możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo z czasem może się okazać że wychowaliśmy wspaniałego kucharza, a mycie podłóg to będzie dla niego przyjemność a nie przykry obowiązek.

Z całą pewnością do najpopularniejszych zabawek z linii AGD zaliczyć można kuchnie dla dzieci. Występują one w wielu wzorach i kolorach, są wykonane z wytrzymałego plastiku bądź klasycznego drewna. Dzięki szerokiej ofercie możecie dostosować wielkość produktu do potrzeb dziecka i wielkości jego pokoju. Wiele modeli u Nas dostępnych jest w pełni wyposażona w kuchenkę, zlew, okap a nawet mikrofalówkę. W zestawach często dołączone są potrzebne do gotowania akcesoria, takie jak garnki, sztućce czy produkty spożywcze. A kiedy wasza pociecha nie chce rozstawać się z gotowaniem to zawsze może mieć kuchnię przy sobie w postaci przenośnej wersji w podręcznej walizce. Dzięki tej formie zabawki może rozwijać swoją pasję na wakacjach, u babci czy podczas rodzinnego pikniku. W swojej ofercie posiadamy także szeroki zakres dodatkowych sprzętów niezbędnych w kuchni. Za pomocą czajnika czy ekspresu można miło spędzić czas na herbacie czy kawie, a piękne zestawy kawowe pomieszczą te trunki i ciasteczka. Natomiast kiedy nie chcecie kupować gotowej kuchni to oferujemy Wam samodzielną kuchenkę gazową, mikrofalówkę, zlew, grill czy garnki.

Podczas prac domowych na pewno z pomocą przyjdzie duży zestaw do utrzymania w czystości podłóg, regałów czy szafek. Tutaj znaleźć można mopy, szczotki, ściereczki a nawet odkurzacze, wiele z tych produktów nie jest atrapą i dziecko może w sposób realny posprzątać na przykład swój pokój. Gwarantuje Wam, że po wykonaniu danej czynności duma będzie rozpierać Wasze dziecko. Idąc krok dalej w porządkach domowych proponujemy Wam pralki, żelazka i deski do prasowania. Bo jak wiadomo dzieci mają różne upodobania, dlatego aby sprostać ich oczekiwaniom w swojej ofercie zamieściliśmy te wspaniałe produkty.

Podczas spaceru zapewne każdy rodzic często wstępuje do sklepu. Dzieci po prostu kochają robić zakupu. Jazda małym wózeczkiem i wrzucanie rzeczy do koszyczka to nie lada frajda. A kiedy sprzedawca kasuje nasze produkty, to dzieci są po prostu oczarowane. Dlatego w naszym sklepie znalazły się stragany sklepowe, kasy fiskalne czy wózki zakupowe z produktami. Duże stragany pozwalają na długą i urozmaiconą zabawę, mają profesjonalne wyposażenie, dzięki czemu zawsze można kupować co innego. Profesjonalną kasę fiskalną można spotkać w różnych wersjach. Może być ona klasyczna z klawiszami, dotykowa z monitorem, a wiele z nich posiada czytnik kart kredytowych. Wózek na zakupy czy koszyk sprawią, że możemy poczuć się jak na prawdziwych zakupach. Jest to bardzo rozwijająca forma zabawy, dzieci uczą się kształtów, kolorów, rozróżniać produkty, a kiedy są kasjerem to świetnie im idzie nauka liczenia. Zabawa w sklep pozwala poznać wartość pieniądza i pokazać dzieciom skąd biorą się produkty używane podczas zabawy w gotowanie.
Oprócz klasycznych zabawek AGD, w swoim asortymencie posiadamy wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji sushi czy budki z hamburgerami i hot-dogami.


W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, a zabawa zawsze będzie twórcza i miła. Zapraszamy do zakupu.
Więcej

AGD  Jest 113 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów