Kategorie

Nowe produkty

Samochody Amerykańskie

Samochody/auta dla dzieci na akumulator - Ford

Marka Ford to klasyka gatunku i jedne z najpopularniejszych aut jeżdżących po drogach. Wyróżniają się stylowym wzornictwem, praktycznością i łatwością w prowadzeniu. Są dopasowane nawet do najbardziej wymagających klientów, a ich różnorodność przyciąga osoby z każdym budżetem.

Autka dla dzieci na ...

Samochody/auta dla dzieci na akumulator - Ford

Marka Ford to klasyka gatunku i jedne z najpopularniejszych aut jeżdżących po drogach. Wyróżniają się stylowym wzornictwem, praktycznością i łatwością w prowadzeniu. Są dopasowane nawet do najbardziej wymagających klientów, a ich różnorodność przyciąga osoby z każdym budżetem.

Autka dla dzieci na akumulator marki Ford są praktycznie w 100% odwzorowane z salonowych aut dla dorosłych. I tak jak z salonowymi samochodami, w tym sklepie znajdziecie autka dla dzieci Ford na każdą kieszeń, od klasycznych miejskich wersji, przez SUV-y aż po klasykę gatunku, model sportowy, który każdy chce mieć w swoim garażu, czyli Ford Mustang.

Rodzice i dzieci szczególnie zachwyceni są ostatnim wspomnianym modelem, czyli Fordem Mustangiem. Ten samochodzik na akumulator jest po prostu piękny, stylowy, luksusowy. Nic dziwnego, że model ten jest najbardziej popularnym autem wśród nowożeńców, daje on poczucie luksusu, wyjątkowości, a przede wszystkim dodaje klasy.

Samochód dla dzieci Ford jest doskonałym odwzorowaniem dorosłej wersji auta. To jeden z niewielu modeli, gdzie każdy nawet najmniejszy szczegół został w taki sposób skonstruowany, aby w rzeczywisty sposób przybliżał salonową wersję. Do głównych atutów z całą pewnością należy maska, jak i cała karoseria, gdzie niezwykłe linie, wgłębienia tworzą auto nie tylko luksusowe, designerskie ale jednocześnie dodające klasy prowadzącemu, czyniąc z niego nie tylko kierowcę sportowego auta, ale eleganckiego szofera. Sam przód samochodu z niezwykłymi lampami po prostu zapiera dech w piersiach. Lampy te mają nieoczywisty podłużny kształt, który dodaje tajemniczości temu modelowi. 

Jeżeli wspomnieć o funkcjonalności tego autka dla dzieci, to nie mamy żadnych uwag. Przede wszystkim proste w obsłudze otwierane drzwi, ułatwią wchodzenie i wychodzenie z niego Waszym posiechą. Bardzo wygodne skórzane siedzenie, sprawi że nawet długie podróże będą komfortowe i bezpieczne, bo gwarantujemy że jak raz Wasze dziecko do niego wejdzie to już nie będzie chciało z niego wyjść. Siedzenia te zostały wyposażone w regulowane pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu jesteście spokojni, że syn bądź córka nie będzie chciało opuścić pojazdu w trakcie jazdy. Autko na akumulator Ford może służyć dzieciom już od najmłodszych lat życia, dlatego że zostało wyposażone w bezprzewodowy system prowadzenia auta, dzięki temu dorosły nie tylko ma kontrolę nad jazdą swojego dziecka, ale również może zabierać na wycieczki dzieci, które same jeszcze nie potrafią prowadzić samochodu zdalnie sterowanego. Oprócz tych praktycznych funkcji, auto posiada fantastyczne wrażenia dźwiękowe, znajdziemy tam wbudowane radio, do którego możemy podłączyć urządzenie zewnętrzne bądź posłuchać wgranej muzyki lub radia FM. Dodatkowo dźwięki odpalnia i silnika sprawią, że Wasze dziecko poczuje się jak w prawdziwym aucie na prawdziwym torze. 

Oprócz wyżej opisanego modelu w swojej ofercie posiadamy miejskie wersje marki Ford, które są równie fantastyczne jak wspomniany Ford Mustang. Autka na akumulator Ford posiadamy w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możecie sprostać nawet najbardziej wymagającym dzieciom. 

Samochody zdalnie sterowane Ford wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a akumulatory posiadają bardzo długą żywotność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu.
Więcej

Samochody Amerykańskie  Jest 38 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów