Kategorie

Nowe produkty

Volvo

Samochody/auta dla dzieci na akumulator - Volvo

Wasze dzieci kochają długie podróże, podczas których mogą obserwować ciekawe auta i poznawać świat? Jeśli tak, to może sprawmy im ich własny funkcjonalny wóz, który sprawi że poznają otoczenie na nowo, od strony kierowcy. Autka zdalnie sterowane na akumulator czy pedały są świetną formą prezentu d...

Samochody/auta dla dzieci na akumulator - Volvo

Wasze dzieci kochają długie podróże, podczas których mogą obserwować ciekawe auta i poznawać świat? Jeśli tak, to może sprawmy im ich własny funkcjonalny wóz, który sprawi że poznają otoczenie na nowo, od strony kierowcy. Autka zdalnie sterowane na akumulator czy pedały są świetną formą prezentu dla dzieci na każdą okazję. Urodziny, dzień dziecka czy Mikołaj, może okazać się wyjątkowy i niezapomniany dzięki wręczeniu dziecku ich wymarzonego pojazdu. Kiedy Waszą pociechę fascynują nie tylko klasyczne samochody osobowe, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą w której znajdują się niezwykłe samochody dla dzieci marki Volvo.

Na szczególną uwagę w tej grupie zasługuje tutaj duże autko w stylu profesjonalnego traktora. Traktor ten posiada charakterystyczny design, który sprawi, że będzie robił furorę wśród kolegów dziecka ale i dorosłych. Długa wysoka maska dodaje drapieżności i profesjonalizmu, a duże koła poradzą sobie nawet z najbardziej ekstremalnymi warunkami. Dzięki niemu można wybrać się w podróż po nierównym terenie w lesie, błocie czy piachu. Koła te zostały stworzone z prestiżowych, przetestowanych materiałów, więc jazda jest komfortowa, cicha. Z tyłu samochodu na pedały znajduje się praktyczny bagażnik. Jest to fantastyczna funkcja, gdyż autko dla dzieci może służyć zabawie nawet przez cały dzień. Szczególnie w okresie letnim można go świetnie wykorzystać do przewożenia piasku, zabawek, czy przy porządkowaniu ogródka. Dzięki temu traktorkowi Wasza pociecha może uczyć się odpowiedzialności, pomocy, możemy angażować ją w prace domowe. Dzięki tej funkcji zamienimy czasem przykry obowiązek w świetną formę zabawy, po której zostanie mnóstwo ciekawych wspomnień.

Autkiem dziecko porusza się za pomocą pedałów, dzięki temu może ćwiczyć koordynację ruchów, zdolności manualne. Pedałowanie jest świetną formą aktywności fizycznej, w porównaniu z jazdą autkiem dla dzieci na akumulator, dziecko może poćwiczyć, rozruszać mięśnie. Jak wiadomo ruch to zdrowie, dzięki niemu będzie wspierał odporność i sprawność ruchową. Traktor wyposażony jest w bezpieczne siedzenie, a możliwość obciążenia do aż 50 kg pozwala na jazdę przez wiele lat.
Produkt ten jest solidnie wykonany aby służył przez długie lata. Jest to świetna i rozwijająca forma rozrywki zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Kupując tą zabawkę dziecko czerpie wiele korzyści nie tylko z zabawy.

Zapraszamy do naszego sklepu po prezent marzeń.
Więcej

Volvo  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów