Kategorie

Nowe produkty

Pojazdy Retro
Na pewno wśród Nas są miłośnicy motoryzacji, którzy śledzą jej postępy od wielu lat. Zapewne niejeden fan samochodów chce zaszczepić tą nutkę pasji u swojego dziecka. W szczególności można zwrócić uwagę na przepiękne modele produkowane w latach 50-tych. Była to niezaprzeczalnie wspaniała dekada, w której...
Na pewno wśród Nas są miłośnicy motoryzacji, którzy śledzą jej postępy od wielu lat. Zapewne niejeden fan samochodów chce zaszczepić tą nutkę pasji u swojego dziecka. W szczególności można zwrócić uwagę na przepiękne modele produkowane w latach 50-tych. Była to niezaprzeczalnie wspaniała dekada, w której powstały fantastyczne wozy, których nie powstydziły byśmy się w dzisiejszych czasach. Wtedy rozkwitały wyścigi samochodowe, a po ulicach jeździły zachwycające modele BMW czy Mercedesa w sportowych kultowych modelach. Wracając do tych niezapomnianych lat producenci autek na akumulator oferują Nam niezwykle dopracowane i dokładnie odwzorowane modele retro. Tylko pomyślcie jak dziecko będzie się czuło w takim autku na akumulator. Gwarantujemy zachwyt, uśmiech i radość z posiadania tak kultowego i pożądanego modelu.
Modele Retro samochodów zdalnie sterowanych sprawiają, że auto staje się wyjątkowe, można powiedzieć że jest to czarna perła wśród samochodów zdalnie sterowanych na akumulator dla dzieci. Z tego względu, że istnieje tylko kilka modeli dostępnych na rynku. Więc jeśli oczekujecie od autka czegoś więcej, to zapewne modele Retro sprawią, że będzie to prezent wyjątkowy, niespotykany na ulicach. Jesteśmy przekonani, że obejrzy się za wami każdy spacerowicz, a każde dziecko będzie zachwycone tym modelem.
Szczególną uwagę należy zwrócić, że retro autka na akumulator marek BMW i Mercedesa są nowoczesne, w pełni funkcjonalne i w niczym nie odbiegają od klasycznych miejskich modeli pojazdów zdalnie sterowanych. Ogromną zaletą, która dodaje klasy jest to, że stworzone zostały na podstawie licencji, dzięki niej autko jest w pełni odwzorowaną wersją kultowego dorosłego samochodu. Maska ma charakterystyczny kształt z niepowtarzalnymi wgłębieniami, linami. Wykonana została w kilku popularnych kolorach aby można było dopasować ją do oczekiwań dzieci. Wyjątkowo w tych modelach prezentują się charakterystyczne dla lat 50-tych okrągle reflektory, które świecą światłem LED podczas jazdy. Klasy i szyku dodają okrągle lusterka, a felgi to istny majstersztyk. Dzisiejsi producenci samochodów powinni uczyć się od tamtejszych projektantów. Funkcjonalne otwierane drzwi sprawiają, że dziecko samodzielnie może korzystać z samochodu, a funkcja blokady sprawi, że jazda będzie bezpieczna. Bezpieczeństwo jazdy także gwarantują solidne pasy, a wygodne siedzenie sprawi, że długie podróże będą komfortowe i niezapomniane. Środek autka został unowocześniony z zachowaniem charakterystycznych elementów tamtych lat. Do takich detali na pewno należy podświetlana deska rozdzielcza, a nowoczesnego charakteru dodaje radio FM z wgranymi ulubionymi utworami oraz możliwością podłączenia urządzenia zewnętrznego. Dźwięki odpalania czy klakson sprawią, że podróż nabierze charakteru i przybliży dziecko wrażeniami do podróży w prawdziwym, dorosłym aucie. Fantastyczna funkcja zdalnego sterowania sprawia, że mogą w nim jeździć nawet małe dzieci, a my nad jazdą tych większym mamy kontrolę, aby uniknąć niespodziewanej kolizji. 
Autka Retro wykonane są z niezwykłą dbałością o najmniejsze szczegóły, klasyczny, elegancki wygląd, sprawia, że podczas każdej podróży dziecko czuje się wyjątkowo, jak gwiazda starych filmów o agencie 007.
Jeżeli chcecie sprawić dziecku niepowtarzalny i niespotykany prezent to autka Retro są idealnym wyborem. Zapraszamy do sklepu.
Więcej

Pojazdy Retro  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów