Kategorie

Nowe produkty

Hulajnogi
Jesteście posiadaczami urwisa, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i ciągle gdzieś biega, a może Wasze młodsze dziecko nie chce siedzieć w wózku na spacerze? Jeżeli tak to posiadamy produkt idealny dla Ciebie. Hulajnoga, ten fantastyczny sprzęt kochają dzieci w każdym wieku, jest na tyle kompaktowa i poręczna, że mogą zabrać ją z...
Jesteście posiadaczami urwisa, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i ciągle gdzieś biega, a może Wasze młodsze dziecko nie chce siedzieć w wózku na spacerze? Jeżeli tak to posiadamy produkt idealny dla Ciebie. Hulajnoga, ten fantastyczny sprzęt kochają dzieci w każdym wieku, jest na tyle kompaktowa i poręczna, że mogą zabrać ją ze sobą praktycznie w każdą podróż, niezależnie czy jest to spacer w parku, wyjście na zakupy, czy podróż do szkoły. Rodzice natomiast uwielbiają ją za to że nie rozwija ona dużych prędkości, dzięki czemu możemy mieć swoje dziecko zawsze "na oku". Dodatkowo wyposażając dziecko w kask mamy pewność, że zabawa nią może być z 100% bezpieczna.

Obecnie na rynku mamy szeroki asortyment hulajnóg, fantastyczną nowością są wielofunkcyjne hulajnogi, które mogą użytkować dzieci które dopiero co nauczyły się chodzić.

Wyposażone są w siedzenie oraz pchacz, który ułatwia kontrolę nad jazdą dziecka. Wygodne siedzisko daje funkcję jeździka, a dziecko dużo łatwiej utrzymuje w nim równowagę. Natomiast, kiedy wasze potomstwo opanuje umiejętność jazdy, to ma do dyspozycji fantastyczną, zwrotną, klasyczną hulajnogę.

Dla młodszych dzieci super opcją staną się trójkołowe hulajnogi balansowe. Dają one możliwość bezpiecznej, bardziej stabilnej nauki jazdy na hulajnodze. Dzięki trzem kołom staje się ona dużo bardziej stabilna i bezpieczna. Korzystając z niej dziecko ćwiczy zmysły równowagi i koordynacji ruchów.

Dla wymagających koneserów jazdy posiadamy hulajnogi wyposażone w mniejsze bądź większe koła, dzięki temu produkt można dostosować do umiejętności i oczekiwań swojego dziecka.

Wiele modeli posiada praktyczne koszyki, do których dziecko może schować potrzebne rzeczy. Hulajnogi występują w wielu wzorach i kolorach, wyróżniają się niepowtarzalnym designem, dzięki czemu wasze dziecko poczuje się wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Więcej

Hulajnogi  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów