Kategorie

Nowe produkty

Gadżety
Często kupując dziecku jedną zabawkę, okazuje się, że jest ona rozwojowa. Nie tylko wpływa na rozwój umysłowy i fizyczny naszych dzieci, ale jest rozwojowa także pod kątem różnych możliwości zabawy. Zazwyczaj aby tak się stało potrzebujemy dokupić do niej dodatkowe elementy. Właśnie grupa zabawek zwana gadżetami posiada takowe prod...
Często kupując dziecku jedną zabawkę, okazuje się, że jest ona rozwojowa. Nie tylko wpływa na rozwój umysłowy i fizyczny naszych dzieci, ale jest rozwojowa także pod kątem różnych możliwości zabawy. Zazwyczaj aby tak się stało potrzebujemy dokupić do niej dodatkowe elementy. Właśnie grupa zabawek zwana gadżetami posiada takowe produkty, dzięki którym sprawicie, że dawno już zapomniana zabawka nabierze nowego charakteru i zabawa nią odżyje. 

Jedną z najbardziej kreatywnych zabawek są dziecięce kuchnie. To one właśnie mogą posiadać niezliczone akcesoria potrzebne do różnorodnej i ciekawej zabawy. Jak wiadomo posiadanie jednej określonej zabawy, jak w tym przypadku zabawkowej kuchni, może sprawić, że dziecko po jakimś czasie już nie będzie tak chętnie po nią sięgać, jak to było na początku. Nie ma się co dziwić, ten sam zlew, piekarnik czy talerze mogą znudzić i nie dawać już tak wielkiej frajdy z zabawy. Dlatego proponujemy zakup różnorodnych gadżetów kuchennych, które sprawią, że zabawa w domu odżyje i nabierze nowego charakteru.

Nasz sklep oferuje jeden z największych asortymentów akcesoriów kuchennych. Oczywiście mamy swoje "must have" gadżetów, które każde dziecko musi posiadać w swojej kuchni. Niezaprzeczalnie należy do tego drewniany mikser, w którym można przygotowywać ulubione ciasta czy naleśniki dla lalek. Wśród kuchennych gadżetów wielką popularnością cieszą się zestawy do nauki krojenia. W ten sposób możemy dziecko oswajać z tą czynnością, aby w przyszłości mogło pomagać nam podczas przygotowywania prawdziwych posiłków.

Zestawy te składają się z różnych warzyw, owoców, czy nawet pizzy i ciasta, w większości zestawów dołączona jest praktyczna deska i bezpieczny nóż. Zestawy te pełnią wiele funkcji edukacyjnych, dziecko może rozwijać zdolności manualne, uczyć się rozróżniać przedmioty, kolory czy kształty. Wśród innych produktów spożywczych można znaleźć ciastka, babeczki, jajka czy nawet lody. Dla wielkich fanów kuchennych przygód polecamy fantastyczne, kompleksowe zestawy do przygotowywania makaronów, sałatek czy sushi. Natomiast jeżeli Waszym kuchniom brakuje pełnego wyposażenia, to u nas znajdziecie między innymi samodzielną drewnianą lodówkę czy mikrofalówkę. 

Dzieci uwielbiają zabawki, które mogą ze sobą zabierać, które zawsze są pod ręką i można się nimi w każdych warunkach bawić. Takimi gadżetami na pewno są drewniane zabawki na kółkach ze sznureczkiem. Dziecko może je ciągnąć za sobą pilnując aby utrzymywało równowagę. Zabawki te można ze sobą łączyć, tworząc niezliczone kombinacje ciągów zabawek.
To tylko jedne z wielu zabawek dostępnych w kategorii gadżety. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Naszego sklepu i do wyboru idealnej zabawki dla swojego dziecka.
Więcej

Gadżety  Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów