Kategorie

Nowe produkty

Edukacyjne
Od kilku lat można zaobserwować powrót kiedyś kultowych zabawek drewnianych. Jest to świetna informacja, że rodzice zaczęli po nie sięgać, bowiem drewno z jakiego są wykonane jest bardzo trwałe, właściwie niezniszczalne. W porównaniu z tradycyjnymi zabawkami plastikowymi, zapewne będą służyć kilku pokoleniom, a ich wyjątkowy d...
Od kilku lat można zaobserwować powrót kiedyś kultowych zabawek drewnianych. Jest to świetna informacja, że rodzice zaczęli po nie sięgać, bowiem drewno z jakiego są wykonane jest bardzo trwałe, właściwie niezniszczalne. W porównaniu z tradycyjnymi zabawkami plastikowymi, zapewne będą służyć kilku pokoleniom, a ich wyjątkowy design na pewno przypadnie do gustu nie tylko małym ale i dorosłym. Warto w takie zabawki zaopatrywać dzieci już od najmłodszych lat, więc świetnym wyborem będą drewniane zabawki edukacyjne. Dzięki szerokiemu asortymentowi, jaki oferujemy Wam w naszym sklepie, można spotkać zabawki dla niemowląt jak i dla przedszkolaków, czy dzieci w wieku szkolnym. Jak wiadomo w wyborze zabawek, bardzo ważny jest aspekt edukacyjny. Kiedy taki przedmiot może uczyć przez zabawę i wywoływać uśmiech na twarzy dziecka to niezaprzeczalnie jest dodatkowy plus dla rodzica. Drewniane zabawki edukacyjne rozwijają kreatywność, zdolności manualne, przestrzenną wyobraźnię. Często przystosowują do pracy w grupie, dzielenia się, funkcjonowania w społeczeństwie. Wiele z nich uczy praktycznych podstawowych umiejętności, takich jak nauka kolorów, kształtów, liter czy liczb. 
Na początek przygody z zabawkami drewnianymi, dla maluchów polecamy szeroki wybór kostek edukacyjnych. Te drewniane kostki posiadają wiele różnych zabaw, dzięki czemu kupując jedną zabawkę mamy wiele możliwości rozrywki, dzięki temu zabawka szybko się nie nudzi i zawsze zaciekawi dziecko. W wyposażeniu tych zabawek spotkamy drewniany sorter, który świetnie rozwija zdolności manualne, uczy dopasowywania kształtów czy kolorów. Labirynty pozwolą na obserwację kulek i innych kształtów, które poruszają się po nierównym terenie. Oprócz tego koła zębate, cymbałki czy inne instrumenty muzyczne, pozwolą na poznawanie różnych ciekawych dźwięków. Wszystkie wymienione zabawki, dostaniecie także wśród samodzielnych produktów. Drewniany pchacz to od kilku lat hit wśród sprzedawanych artykułów dla dziecka. W sposób bezpieczny zachęca do chodzenia, a dodatkowo został wyposażony w ciekawe i interesujące zabawki. Na takim pchaczu znajdziemy bardzo podobny asortyment jak w przypadku kostek edukacyjnych. Drewniane pchacze to idealny pomysł na prezent na roczek. Maluchy także kochają przebijaki, dzięki którym mogą obserwować ruch znikających elementów. Podczas takiej zabawy dzieci ćwiczą precyzję, dokładność, cierpliwość. Innym ciekawym pomysłem na prezent jest drewniana wieża, tutaj mamy do czynienia z odpowiednim układaniem i dopasowywaniem elementów drewnianej zabawki. Jeżeli chodzi o inne zestawy, w których występują wyżej wymienione elementy, to polecamy stoliczki edukacyjne i nowość wśród drewnianych zabawek edukacyjnych - tablice manipulacyjne. Jak sama nazwa wskazuje dzieciaki mogą "manipulować" zabawkami, które są do niej przytwierdzone. Tablice te można umieścić na ścianie, położyć na stole czy ziemi, czy po prostu wziąć na kolana i się nią bawić. Gwarantujemy, że podczas tej zabawy wyobraźnia Waszych dzieci będzie pracowała na najwyższym poziomie. Oferta dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jest bardzo różnorodna i bogata. Przede wszystkim postawiliśmy na zabawki, które będą uczyć i rozwijać. Znajdziemy tutaj gry edukacyjne, które uczą kolorów, liczb, liter, kształtów, czasu, języka angielskiego, czy nawet segregowania śmieci. Oprócz tego polecamy drewniane puzzle, które umilą każde leniwe popołudnie.
Obdarowanie dziecka takimi zabawkami wiąże się z samymi plusami i mile spędzonym czasem. Nauka przez zabawę to najlepsza forma rozrywki stworzona dla Waszych dzieci. Zapraszamy do Naszego sklepu po wysokojakościowe drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.
Więcej

Edukacyjne  Jest 189 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 189 elementów