Kategorie

Nowe produkty

Zręcznościowe
Zabawki zręcznościowe to jedna z najszerszych grup zabawek dziecięcych. Tutaj znaleźć można przedmiot dla każdej grupy wiekowej, który rozwija i wpływa na wiele funkcji życiowych. Dzieciaki mogą rozwijać zdolności manualne, precyzyjne wykonywanie czynności, cierpliwość, sprawność fizyczną, uczyć się rywalizacji czy pracy w ...
Zabawki zręcznościowe to jedna z najszerszych grup zabawek dziecięcych. Tutaj znaleźć można przedmiot dla każdej grupy wiekowej, który rozwija i wpływa na wiele funkcji życiowych. Dzieciaki mogą rozwijać zdolności manualne, precyzyjne wykonywanie czynności, cierpliwość, sprawność fizyczną, uczyć się rywalizacji czy pracy w grupie. Jak mówimy o rywalizacji to warto wspomnieć, że wiąże się ona z nauką przegrywania i wygrywania, czyli z okazywaniem emocji, jest to bardzo ważne w prawidłowym rozwoju człowieka, aby poznać i odpowiednio okazywać swoje uczucia i nie bać się o nich mówić. Warto rozpocząć przygodę z zabawki zręcznościowymi już od pierwszych miesięcy życia dziecka, aby prawidłowo się rozwijało, aby poznawało otaczający je świat, aby w przyszłości nie mało trudności w szkole. Kiedy odpowiednio pokierujemy dobrem zabawek u takiego malucha to gwarantujemy, że zaowocuje to wspaniałym rozwojem nie tylko zdolności manualnych, ale i odpowiednim skupieniem i koncentracją podczas nauki w szkole.

Do grona tych zabawek między innymi można zaliczyć bardzo popularne stoliczki i kostki edukacyjne, które właśnie możemy zaproponować już najmłodszym dzieciom. Produkty te łączą w sobie wiele różnych zabawek, dając możliwość ciekawej, różnorodnej zabawy, która szybko się nie nudzi. Jest to świetny wybór, bo nie musimy kupować kilku przedmiotów aby pobudzać nasze dziecko do prawidłowego rozwoju. W kostkach edukacyjnych znaleźć można wiele ciekawych zabawek, między innymi sortery, dzięki którym możemy dopasowawać przedmioty do otworów, uczyć się rozpoznawać kształty czy kolory, koła zębate, przeplatanki, zegar, kalkulator, liczydło czy gry memory. Jak widać można powiedzieć, że kostka rośnie razem z dzieckiem, będzie odpowiednia dla kilkumiesięcznego dziecka jak i dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym. Wspomniane zabawki zawarte w nich znajdziecie także w naszym sklepie samodzielnie, bądź w mniejszych zestawach, więc każdy dobierze coś idealnego dla swojego dziecka.

Inne ciekawe zabawki to labirynty, czy wieże. Labirynt uczy obrania odpowiedniej drogi aby dostać się do celu, natomiast zabawa w wieże kształtuje logiczne myślenie i precyzyjność. Zamysłem tej gry jest to aby dziecko w odpowiedni sposób układało na pałąk okręgi, tak aby były ułożone od największego do najmniejszego.
Dzieci uwielbiają układać puzzle, a nasze puzzle pełnią również funkcję edukacyjną. Stworzone zostały w taki sposób aby dziecko nauczyło się rozróżniać kształty, wielkości i kolory. Maluchy świetnie odnajdą się wśród jeżdżących zabawek ze sznureczkiem. Będą świetną zabawą zachęcającą do raczkowania, a starsze dzieci mogą samodzielnie ciągnąć je za sobą, pilnując aby się nie przewracały. Popularne gry magnetyczne, takie jak zabawa w łowienie rybek to typowe zajęcie zręcznościowe, rozwijające zdolności manualne i ćwiczące cierpliwość. Gwarantujemy, że spodoba się każdemu dziecku, w każdym wieku.

Oprócz wyżej opisanych, w naszym sklepie znajdziecie wiele innych zabawek zręcznościowych. Zostały one wykonane z fantastycznego materiału jakim jest drewno. Jest przede wszystkim bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zostało pokryte hipoalergicznym bezpiecznym dla środowiska i dzieci lakierem, dzięki czemu produkt jest w 100% przyjazny środowisku. Zabawki drewniane to inwestycja na lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym jakże szerokim asortymentem drewnianych zabawek zręcznościowych.
Więcej

Zręcznościowe  Jest 87 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów