Kategorie

Nowe produkty

Gry drewniane
Drewniane gry już od kilku sezonów wracają do łask. Rodzice coraz częściej stawiają na jakość wykonania, więc drewno jest idealne jeśli chodzi o trwałość zabawki. Właściwie nie ma ryzyka połamania zabawki, kiedy upadnie. Kupując drewniane zabawki stawiamy na ochronę środowiska. Materiał i farby, z którego są wykonane są w pełni bio...
Drewniane gry już od kilku sezonów wracają do łask. Rodzice coraz częściej stawiają na jakość wykonania, więc drewno jest idealne jeśli chodzi o trwałość zabawki. Właściwie nie ma ryzyka połamania zabawki, kiedy upadnie. Kupując drewniane zabawki stawiamy na ochronę środowiska. Materiał i farby, z którego są wykonane są w pełni biodegradowalne, a to że są praktycznie niezniszczalne sprawia, że nie wyrzucamy ich do kosza, tylko często dajemy im drugie życie przekazując je rodzinie czy znajomym. Obecnie na rynku znajdziemy bogatą ofertę drewnianych zabawek edukacyjnych. Gry te przeznaczone są dla różnych grup wiekowych i rozwijają małą motorykę, zdolności manualne, logicznego myślenia czy strategiczne. Gra w gry to jedna z form aktywności która uczy dziecko na wielu płaszczyznach. Oprócz wspomnianych dzieci uczą się rywalizacji, pracy w grupie, przegrywania i wygrywania. Często gry wymagają cierpliwości, wydawania i wykonywania poleceń. Wielką ich zaletą, jest to że w większości mogą brać w nich udział wszyscy członkowie rodziny, koleżanki i koledzy. Gry te się nie starzeją i każdy odnajdzie w nich rozrywkę dla siebie.

Każde dziecko uwielbia bawić się w łowienie rybek. Nasze gry zręcznościowe posiadają kilka wariantów tej zabawy. Posiadamy klasyczne zestawy z rybkami z magnesem i wędką, bądź bardziej rozwinięte z imitacją stawu czy basenu w którym rybki "pływają". Warto zwrócić uwagę na bardziej złożoną grę w łowienie rybek. Tutaj został zachowany klasyczny element zabawy, natomiast rybki posiadają pusty brzuszek i po "złowieniu" ich, dziecko może umieścić je na specjalnym drążku. Zabawka ta rozwija zdolności manualne i ćwiczy cierpliwość. Małe dzieci na pewno zachwycone będą drewnianą zabawką labiryntem. Posiada ona specjalny labirynt, wśród którego umieszczone są różne kształty. Dziecko może nimi poruszać się za każdym razem po innej drodze. Zabawka ta została dopasowana do małych rączek dzieci, dzięki czemu jej obsługa jest łatwa i daje wiele frajdy z zabawy. Do innych forma zabawy dla najmłodszych możemy zaliczyć drewniane klocki czy puzzle. 

Dzieci uwielbiają obserwować ruch. Nie ważne czy są to samochody, ludzie, zwierzęta, czy ich zabawki. Pozwala im to na poznawanie świata, przewidywanie różnych zachowań. Zabawa kulodromem, czyli zjeżdżalnią dla piłeczek czy autek, to idealna forma zabawy dla nich. Dzieci na takim torze mogą nadawać różne kierunki jazdy i obserwować jaki będzie tego efekt. Daje ona dużo możliwości i uczy kreatywności czy zdolności manualnych.

Wśród drewnianych gier polecamy klasyczne wersje popularnych gier planszowych. Gra w domino, układanie klocków jenga czy rodzinne spędzenie czasu podczas gry w chińczyka czy warcaby, sprawi że dorośli przeniosą się do dziecięcych lat, a najmłodsi będą główkować wymyślając najlepsze rozwiązania aby wygrać rozgrywki. 
Posiadamy bardzo szeroki asortyment gier drewnianych, dzięki czemu dopasujecie je do umiejętności i oczekiwań dzieci. Oprócz wymienionych polecamy także drewniane kręgle, grę w rzut pierścieniami czy magnetyczne gry planszowe. 
Zapraszamy do zakupu rozwijającej gry, która będzie służyć całej rodzinie przez długie lata.
Więcej

Gry drewniane  Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów