Kategorie

Promocje

Biurka dla dzieci i młodzieży
Z całą pewnością rodzice wiedzą jak ważna dla dzieci jest wygodna podczas nauki, rysowania czy czytania. Dbanie o odpowiednią postawę ciała jest kluczowe dla utrzymania sprawności i zdrowia dzieci. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednio dopasowane biurka, które dbają o te czynniki, w dodatku większość modeli rośnie razem z dzieckiem i p...
Z całą pewnością rodzice wiedzą jak ważna dla dzieci jest wygodna podczas nauki, rysowania czy czytania. Dbanie o odpowiednią postawę ciała jest kluczowe dla utrzymania sprawności i zdrowia dzieci. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednio dopasowane biurka, które dbają o te czynniki, w dodatku większość modeli rośnie razem z dzieckiem i posiada wiele ciekawych i przydatnych funkcji. 

Szczególnie polecamy modele, które sprawić można już najmniejszym przedszkolakom. Biurka te dzięki specjalnej konstrukcji rosną razem z dzieckiem, posiadają praktyczne nogi, które odpowiednio dopasować można do wzrostu dziecka, a pomoże w tym praktyczna miarka umieszczona na nogach. Meble te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie rozpraszały dzieci, posiadają szeroki roboczy blat, który ma możliwość pochylenia o 50 stopni, więc można go zmienić w praktyczną podpórkę do czytania książek, czy w sztalugę do malowania. Aby pomieścić wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze, biurko zostało zaopatrzone w dużą i głęboką szufladę pod blatem, dzięki temu została powiększona przestrzeń koło nóżek, więc dziecko może swobodnie przy nim rozwijać swoje pasje. Biurko te idealnie nadaje się dla każdego niezależnie od wieku, będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedszkolaka jak i nastolatka czy studenta. Wyposażyć je można w wiele ciekawych i pomocnych w nauce gadżetów, są to lampki LED, podpórka do książek, która pomoże przy tworzeniu notatek i nauce, czy specjalnie skonstruowane fotele. Fotele te można zakupić osobno bądź spotkać w zestawach z biurkiem. Posiadamy wiele różnych modeli, więc idealnie można je dopasować do wzrostu i preferencji dziecka. Biurka, które rosną razem z dzieckiem posiadają wiele modeli i kolorów, dopasujemy je do potrzeb dziecka, mogą być bardzo minimalistyczne i składać się wyłącznie z blatu, bądź mogą posiadać szereg pomocnych dodatków jak nadstawkę z półkami, szufladę, podpórki czy lampki.

Natomiast jeśli poszukujecie bardziej klasycznych rozwiązań, to nie zawiedziecie się naszą ofertą standardowych biurek. Klasyczne biurka posiadamy w wielu różnych stylach, rozmiarach, kształtach czy kolorach. Jeśli poszukujecie mebla bardziej dziecięcego, wesołego, kolorowego to świetnie sprawdzą się biurka z kolorowymi szufladami, ozdobione ciekawymi wzorami frontów. Dla osób lubiących prosty klasyczny styl, oferujemy biurka w bieli czy klasycznych odcieniach drewna. Natomiast miłośnicy popularnych styli skandynawskiego, loftowego i industrialnego również znajdą coś dla siebie. Piękne biurka na kontrastowych nogach, czy te bardzo minimalistyczne z dużym roboczym blatem na pewno wpadną w oko niejednemu nastolatkowi. Rodzice wiedzą, jak ważne jest posiadanie pojemnego i bardzo praktycznego mebla, dlatego w naszym sklepie oferujemy także biurka wyposażone z wiele funkcjonalnych szuflad i szafek, w których pomieszczą się wszystkie materiały naukowe i piśmiennicze. Natomiast dla osób potrzebujących  minimalistycznej przestrzeni do pracy, która nieodwraca uwagi, polecamy proste biurka z dużym blatem, bądź wyposażone w minimalistyczną, lecz pojemną szufladę pod nim. 

Dzięki szerokiemu asortymentowi każdy dobierze coś dla siebie, Nasze meble dopełnią każdą przestrzeń i odnajdą się w wielu wnętrzach. Jeśli znalazłaś już wymarzoną kolekcję do pokoju dziecka, nastolatka czy do biura, lecz nie ma w niej biurka, to zapraszamy do zapoznania się ofertą. Posiadamy tak uniwersalne modele, które idealnie dopasować można do różnych mebli. Zapraszamy do zakupów w Naszym sklepie.
Więcej

Biurka dla dzieci i młodzieży   Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów