Kategorie

Promocje

Krzesła biurowe dla dzieci i młodzieży
Rodzice, kupując meble do pokoju dziecka, zwracają uwagę na wiele funkcji. Przede wszystkim muszą być funkcjonalne i uniwersalne, aby służyły przez wiele lat dorastającym dzieciom, aby pasowały do zmieniającego się stylu pokoju. Kolejną bardzo istotną kwestią jest ich pojemność i komfortu użytkowania. Natomiast przy wyborze łóżka, czy krz...
Rodzice, kupując meble do pokoju dziecka, zwracają uwagę na wiele funkcji. Przede wszystkim muszą być funkcjonalne i uniwersalne, aby służyły przez wiele lat dorastającym dzieciom, aby pasowały do zmieniającego się stylu pokoju. Kolejną bardzo istotną kwestią jest ich pojemność i komfortu użytkowania. Natomiast przy wyborze łóżka, czy krzesła najważniejsza jest wygoda i idealne dopasowanie do preferencji dziecka.

Krzesło w pokoju dziecka, to kluczowy mebel, który będzie służył przez długie lata podczas edukacji, odpoczynku, czy spotkań z kolegami. Jest to mebel najintensywniej użytkowany w ciągu dnia, więc musi on spełniać wiele istotnych kwestii, aby był bezpieczny dla zdrowia dziecka. Krzesła biurowe dla dzieci i młodzieży dostępne w Naszym sklepie zostały specjalnie wyselekcjonowane, tak aby sprzyjały dzieciom w komforcie pracy i spełniały wszelkie warunki bezpieczeństwa stawiane przez lekarzy i fizjoterapełtów.

Rodzice zdają sobie sprawę z tego jak ważną kwestią jest utrzymanie prawidłowej postawy ciała u dzieci i młodzieży. Coraz więcej osób zaczyna się garbić, czy mieć nabyte wady postawy. Niestety w większości przypadków jest to spowodowane nieodpowiednim doborem mebli, przy których dzieci spędzają najwięcej czasu w ciągu dnia. Mowa tutaj oczywiście o biurku i krześle biurowym. O ile w szkole nie mamy nad tym kontroli, tak w domu możemy samodzielnie, w bardzo łatwy sposób dobrać odpowiedni mebel dla dziecka, tak aby wspomagał utrzymywanie odpowiedniej postawy ciała podczas nauki, z jednoczesnym zachowaniem wygody i komfortu pracy. Krzesła dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędną regulację wysokości, dzięki temu fotel rośnie razem z dzieckiem, a my jesteśmy w stanie odpowiednio go dopasować do wysokości biurka. Wiele z nich na nodze posiada praktyczną miarkę , która wskazuje odpowiednią wysokość krzesła dla obecnego wzrostu dziecka. Jest to duże ułatwienie dla rodziców, dzięki temu mamy 100% pewności, że odpowiednio dopasowaliśmy je do indywidualnych potrzeb syna czy córki.

W większości foteli istnieje także możliwość wyregulowania oparcia, aby znajdowało się na pożądanej wysokości kręgosłupa. Krzesła biurowe dla dzieci występują w wersji klasycznej, czyli posiadają zwyczajne nogi wyposażone w stopy antypoślizgowe. Posiadamy również modele ruchome na kółkach, ich specjalna technologia pozwala na łatwe przemieszczanie krzesła, natomiast kiedy dziecko siedzi, pod naciskiem ciężaru, kółka blokują się i nie ma ryzyka przemieszczenia. Funkcja ta świetnie się sprawdza, fotel jest stabilny, właściwie nie ma ryzyka że dziecko się z nim przewróci, a to że nie da się nim przemieścić kiedy się siedzi, sprawia że dzieci lepiej skupiają się na nauce. Posiadamy modele modele tapicerowane, wykonane z wyselekcjonowanej gąbki, która świetnie dopasowuje się do ciała dziecka, bądź modele plastikowe. W naszym sklepie znajdziecie je w wielu kolorach i modelach, więc idealnie dopasujecie je do płci dziecka, czy wyglądu pokoju. Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą funkcjonalnych biurek, oraz do zakupu ich w zestawach, gdzie cena jest bardziej atrakcyjna. W naszym sklepie oferujemy tylko sprawdzone i wyselekcjonowane produkty, które sprostają oczekiwaniom dzieci i dorosłych.
Więcej

Krzesła biurowe dla dzieci i młodzieży   W tej kategorii nie ma produktów.