Kategorie

Nowe produkty

Traktory i koparki na pedały
Duże pojazdy zawsze zachwycają najmłodszych, przejażdżka traktorem, koparką czy wywrotką to marzenie niejednego dziecka. Zachwycają je niesamowite gabaryty, funkcjonalność i często ciekawe jaskrawe kolory. Wiele naszych pociech lubi bawić się  w ogrodzie, pomagać przy pracach domowych lub porządkować podwórko. Jeśli macie w domu...
Duże pojazdy zawsze zachwycają najmłodszych, przejażdżka traktorem, koparką czy wywrotką to marzenie niejednego dziecka. Zachwycają je niesamowite gabaryty, funkcjonalność i często ciekawe jaskrawe kolory. Wiele naszych pociech lubi bawić się  w ogrodzie, pomagać przy pracach domowych lub porządkować podwórko. Jeśli macie w domu małego farmera, to kupując mu bezpieczny i łatwy w obsłudze traktor na pedały sprawicie mu niezwykłą radość, a jednocześnie zachęcicie do pomocy, która będzie fantastyczną formą zabawy.

W naszym sklepie znajdziecie zadowalający asortyment na każdą kieszeń, tutaj pojazdy zachwycą nawet najbardziej wymagających kierowców. Do dużych atutów naszych modeli zaliczyć można najnowszej klasy system jazdy, dzięki specjalnym kołom podróż będzie, cicha i komfortowa, a najtrudniejsze trasy w polu czy po lesie nie będą żadną przeszkodą.

Mechanizm traktorów na pedały jest schowany pod zamykaną maską, która posiada zabezpieczenia, dzięki którym dziecko samodzielnie jej nie otworzy. Wiele modeli posiada bardzo wygodne i regulowane siedzenia, dzięki czemu każde nawet najmniejsze dziecko ma możliwość samodzielnej jazdy. Mechanizm jest skonstruowany w bardzo prosty sposób, aby dzieci z dużą łatwością mogły pokonywać wiele kilometrów. Wszystkie traktorki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które odporne jest na różne warunki atmosferyczne.

Gwarantujemy, że tego typu pojazd będzie służył przez długie lata wielu dzieciom. Wiele z nich posiada w swoim wyposażeniu praktyczne wywrotki, przyczepki dzięki którym zabawa nabierze innego charakteru. Dzieci mogą w nich przewozić różne rzeczy, wymyślać nowe misje do zrealizowania. Z tak bogatym wyposażeniem zabawa będzie nieskończona.

Traktory na pedały posiadają niezwykłą stylistykę, która jest doskonałym odwzorowaniem profesjonalnych maszyn roboczych. Dbałość o szczegóły sprawia, że nie tylko świetnie się poruszają ale również cieszą oko naszych dzieci i dorosłych. Posiadają różnorodną kolorystykę i design, dzięki czemu gwarantujemy że traficie w gust nawet najbardziej wybrednego dziecka.
Do kolejnej fantastycznej grupy pojazdów można zaliczyć koparki. Są to urządzenia, które uczą przez zabawę. Dzieci w świetny sposób rozwijają koordynację ruchów, uczą się kierunków czy kreatywnego myślenia. Koparka daje dzieciom wiele możliwości zabawy, od kopania w ziemi, chwytania, po przewożenie w określone miejsce. Z traktorkiem wyposażonym w koparkę dzieci chętniej się bawią, bo to nie tylko zwykły samochód, ale pojazd do misji specjalnych.

Koparki posiadają wszystkie wyżej wymienione funkcje co traktorki. 

Dzięki różnorodności naszych produktów, jesteśmy w stanie zagwarantować Wam fantastyczną przygodę i nieskończoną zabawę Waszego dziecka. Zapraszamy do zakupu.
Więcej

Traktory i koparki na pedały   Jest 74 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów