Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Przyczepki i akcesoria rolnicze
Dzieci uwielbiają przyglądać się dorosłym podczas pracy, obserwować pojazdy, zwierzęta, czyli cały otaczający je świat. Szczególnie fascynują je duże pojazdy, które kopią, mogą przewozić przedmioty z punktu A do punktu B, czy wielkie traktory które pracują w polu. Świetnym zakupem dla naszego syna czy córki ...
Dzieci uwielbiają przyglądać się dorosłym podczas pracy, obserwować pojazdy, zwierzęta, czyli cały otaczający je świat. Szczególnie fascynują je duże pojazdy, które kopią, mogą przewozić przedmioty z punktu A do punktu B, czy wielkie traktory które pracują w polu. Świetnym zakupem dla naszego syna czy córki jest zakup takiego pojazdu. Możemy sprawić, że staną się szczęśliwymi posiadaczami traktorków na pedały bądź akumulator i będą uczyć się pracy i pomagać przy porządkach domowych. Jednak często traktory te występują w sprzedaży samodzielnie, bądź posiadają tylko jeden z wielu akcesoriów dołączony do wyposażenia pojazdu. I wtedy, po jakimś czasie, okazuje się że dla dzieci to za mało. Dzieci chcą więcej, chcą mieć więcej dodatków do zabawy, więcej możliwości. Wtedy my przychodzimy z ratunkiem. W naszym sklepie znajdziecie szereg praktycznych i uniwersalnych akcesoriów rolniczych, które pasują do większości traktorków dostępnych na rynku. 
Najbardziej popularne są oczywiście przyczepki. Jest to tak zwany produkt "must have", dzieci po prostu muszą je mieć aby zabawa miała sens i wiele możliwości. Przyczepki to niezliczone możliwości zabawy. Można na nich przewozić przedmioty do określonego miejsca, można włączyć dziecko w pomoc w uprzątnięciu ogródka. Dziecka może zbierać do niej suche gałęzie, liście czy trawę. Jest to idealna forma zabawy, która uczy odpowiedzialności, pomocy, planowania i pracy w grupie. Traktorki wyposażone w przyczepę świetnie sprawdzają się podczas zabawy w piaskownicy. Taka atrakcja może pochłonąć Wasze dziecko na całe dnie. W naszym sklepie eFernando znajdziecie je w atrakcyjnych i różnorodnych cenach na każdą kieszeń. Bardzo dużym plusem jest ich funkcjonalność. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby do złudzenia przypominały profesjonalne rolnicze maszyny. Posiadają otwieraną klapę i funkcję wywrotki, więc opróżnianie jej nie stanowi problemu nawet dla małego dziecka.
Wiele dzieci fascynują maszyny, które spotkać możemy na placach budowy. Najczęściej największą atrakcją są koparki. Taką funkcję możemy sprezentować naszej córce bądź synowi i będzie idealnym uzupełnieniem ich ulubionego traktorka. W połączeniu koparki z wywrotką mamy w pełni funkcjonalny i profesjonalny sprzęt do różnorodnej zabawy w ogródku. Łyżka koparki idealnie sprawdzi się w piaskownicy czy podczas przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów. Piasek, gałęzie czy zabawki można załadować do przyczepki, a następnie przewieźć je w docelowe miejsce. Zabawa łyżką koparki bardzo dobrze rozwija zdolności manualne i logiczne myślenie.
Idąc krok naprzód w oczekiwaniach naszych dzieci, producenci stworzyli szereg profesjonalnych narzędzi rolniczych, używanych podczas pracy w polu. W naszym asortymencie znajdziecie pługi, bronę talerzową czy zamiatarkę. Natomiast aby dodać realności zabawie, proponujemy zakupić cysternę z pompką, która posłuży do zabawy w tankowanie.
W naszym sklepie znajdziecie kompleksowy asortyment certyfikowanych pojazdów dla małych rolników. Posiadamy wiele rodzajów traktorków i dopasowanych do nich akcesoriów. Z naszymi pojazdami zabawa nigdy się nie kończy.
Więcej

Przyczepki i akcesoria rolnicze  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów