Kategorie

Nowe produkty

Motory trzykołowe na akumulator dla dzieci
Wasze dziecko jest wielkim fanem motoryzacji, a szczególnie fascynują go motocykle? Chcielibyście mu sprawić radość wręczając mu własny profesjonalny motocykl dla dzieci, jednak obawiacie się czy utrzyma równowagę i poradzi sobie z jazdą? Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi, mamy dla Was idealne rozwiązanie. Dla początkujących f...
Wasze dziecko jest wielkim fanem motoryzacji, a szczególnie fascynują go motocykle? Chcielibyście mu sprawić radość wręczając mu własny profesjonalny motocykl dla dzieci, jednak obawiacie się czy utrzyma równowagę i poradzi sobie z jazdą? Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi, mamy dla Was idealne rozwiązanie. Dla początkujących fanów jednośladów polecamy trzykołowe motorki. Dzięki zastosowaniu trzykołowej konstrukcji, każde dziecko utrzyma równowagę i poradzi sobie z samodzielną jazdą. Jest to idealny produkt na początek przygody z motorami, który także świetnie przygotuje do prowadzenia dwukołowych jednośladów, wymagających precyzji i utrzymania równowagi.

W naszym sklepie oferujemy jeden z największych asortymentów w całej Polsce. Dzięki temu mamy motocykle w różnych grupach cenowych, więc jeżeli nie jesteście pewni czy taki prezent trafi w gusta dziecka, to zawsze można wybrać tańszą wersję. Natomiast bardziej wymagające dzieci i rodzice znajdą wiele bogato wyposażonych, profesjonalnych modeli. Dla osób szukających czegoś po środku, znajdą się fantastyczne motorki trójkołowe do amatorskich podróży.

Motorki trójkołowe dla dzieci to nie tylko pojazd stworzony do jazdy. Motorki te posiadają wyposażenie stylizowane na popularne modele jeżdżące po naszych drogach. Motocykl posiada podświetlany panel, w którym znajdziemy imitację cyferblatu, czy realne radio, które posiada wgrane melodie, możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych, bądź posłuchania klasycznego radia FM. Dodatkowym plusem jest możliwość regulacji głośności muzyki. Efekty dźwiękowe przypominające odgłosy odpalania czy jazdy są dodatkowym atutem i sprawiają, że dzieci czują się jak w profesjonalnym pojeździe. Motocykle na akumulator dla dzieci posiadają skórzane siedzenia, które są łatwe w utrzymaniu czystości i przede wszystkim bardzo wygodne dla kierującego pojazdem. Modele dostępne w Naszym sklepie to nie tylko, fantastyczne pojazdy wyposażone w łatwy system prowadzenia ale również jest to wyjątkowa stylistyka, która długo zachwyca nie tylko dzieci. Motorki te posiadają profesjonalną lakierowaną karoserię, która posiada niepowtarzalny design, dzięki czemu pojazd na akumulator jest wyjątkowy, niepowtarzalny i przyciąga wzrok każdego przechodnia. Dodatkowo efekty wizualne, takie jak prawdziwe reflektory, świecące światłem LED sprawiają, że faktycznie mamy do czynienia z mini wersją profesjonalnego modelu motocykla.

Różnorodność modeli i kolorów sprawia, że idealnie dopasujemy je do oczekiwań chłopców i dziewczynek. Nawet pasjonaci policji znajdą dla siebie świetnie wyposażone policyjne modele, które wydają charakterystyczne dźwięki i posiadają prawdziwy świecący kogut. Warto wspomnieć także o modelu dwuosobowym z wózkiem bocznym, który daje możliwość wspólnej zabawy z rodzeństwem czy z kolegami.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpiecznych i dających wiele radości dzieciom modelom motorów trójkołowych.
Więcej

Motory trzykołowe na akumulator dla dzieci  Jest 102 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów