Kategorie

Nowe produkty

Motory chopper na akumulator dla dzieci
Motory chopper to kwintesencja motoryzacji. Są idealnymi modelami wybieranymi do jazdy rekreacyjnej. Dzięki specjalnej konstrukcji, kierowca siedzi w wygodnej, wyprostowanej pozycji, dzięki czemu może pokonywać wiele kilometrów bez uczucia dyskomfortu. Dzięki nim można podziwiać piękny, otaczający świat, a radość płynąca z jazdy pozostaje...
Motory chopper to kwintesencja motoryzacji. Są idealnymi modelami wybieranymi do jazdy rekreacyjnej. Dzięki specjalnej konstrukcji, kierowca siedzi w wygodnej, wyprostowanej pozycji, dzięki czemu może pokonywać wiele kilometrów bez uczucia dyskomfortu. Dzięki nim można podziwiać piękny, otaczający świat, a radość płynąca z jazdy pozostaje we wspomnieniach na wiele lat. Dlaczego więc nie dać tej radości z jazdy naszym dzieciom? Idealnie sprawdzą się do tego mini wersje tych oto motocykli.

Motory w wersji chopper do złudzenia przypominają dorosłe, salonowe wersje tych pojazdów. Są idealnie odwzorowane z zachowaniem dokładności najmniejszych szczegółów. Na pewno Wasze dziecko będzie wyróżniać się podczas podróży, czy spaceru, gdyż choppery to unikatowe, luksusowe pojazdy. Dzięki takiemu prezentowi Wasze dziecko poczuje się wyróżnione i docenione posiadając tak wyjątkowy, niestandardowy model motorku. 

Choppery w naszym sklepie niezaprzeczalnie wyróżniają się stylistyką i różnorodnymi wzorami i kolorami. Prezentują się znakomicie, dzięki połączeniu wysokiej kierownicy z ciekawą karoserią. Są świetnym prezentem dla początkujących dzieci, dopiero zaczynających swoją przygodę z motocyklami. Wiele modeli w naszym sklepie posiada trzy koła, które ułatwiają jazdę i utrzymanie równowagi, natomiast dwukołowce zostały wyposażone w dodatkowe boczne koła, które w bardzo prosty sposób można zdemontować i większe dzieci mogą cieszyć się profesjonalną jazdą. Koła zostały stworzone z certyfikowanego, odpowiednio dopasowanego tworzywa, tak aby radziły sobie z różnymi rodzajami podłoża. Naszym chopperom nie straszny piach, błoto czy woda. Motory chopper posiadają bardzo wygodne szerokie siedzenie, które świetnie sprawdza się podczas jazdy, jest stabilne, a wykonanie go z eko skóry powoduje łatwe utrzymanie czystości. Jak wspomniano wcześniej tak zaprojektowana konstrukcja motoru przyczynia się do utrzymywania poprawnej postawy ciała.

Dziecko jeździ wyprostowane, jest w stanie obserwować otoczenie z każdej perspektywy, dzięki czemu może uniknąć niechcianych kolizji. W niektórych modelach w wyposażeniu postawiono na praktyczne oparcie, które również zwiększa komfort jazdy. Wrażenia wizualne zachwycą każde dziecko ale i dorosłego. Motocykl prezentuje się w sposób profesjonalny, posiada reflektory LED, które dzięki zastosowaniu wysokiej mocy pozwolą na jazdę w szarówce. Dodatkowo efekty dźwiękowe przypominające dźwięki odpalnia, czy pracy silnika powodują, że z całą pewnością możemy mówić o profesjonalnym dziecięcym motocyklu. Motorki te posiadają prawdziwe radio, więc możemy posłuchać wgranych melodii, radia FM, czy podłączyć urządzenie zewnętrzne z ulubionymi utworami naszych dzieci. Jest to świetna atrakcja, która urozmaici każdą podróż. Biorąc pod uwagę warunki techniczne chopperów, to mamy do czynienia z profesjonalnym sprzętem, wyposażonym w bardzo mocny silnik i akumulator pozwalający na wymagające i długie podróże. Akumulator ładuje się szybko, a podłączenie do ładowania jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka sekund.

Motory chopper to idealny wybór na prezent, są niezwykle wygodne, bogato wyposażone a ich cena jest obłędnie niska. Zapraszamy do zapoznania się z fantastycznymi modelami chopperów idealnych dla fanów motoryzacji.
Więcej

Motory chopper na akumulator dla dzieci  Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów