Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Buggy na pilota
Wasze dzieci uwielbiają bawić się samochodami zdalnie sterowanymi na pilota, jednak ich modele świetnie poruszają się na równym terenie, a oni oczekują czegoś więcej. Jeżeli tak, to mamy idealnie modele aut zdalnie sterowanych na pilota dla Was. Buggy, to specjalnie skonstruowane auta, poruszające się na wielkich, solidnych i mocnych koła...
Wasze dzieci uwielbiają bawić się samochodami zdalnie sterowanymi na pilota, jednak ich modele świetnie poruszają się na równym terenie, a oni oczekują czegoś więcej. Jeżeli tak, to mamy idealnie modele aut zdalnie sterowanych na pilota dla Was. Buggy, to specjalnie skonstruowane auta, poruszające się na wielkich, solidnych i mocnych kołach. Robią wrażenie swoim wyglądem, ale także niezwykłymi umiejętnościami. Są to autka stworzone dla miłośników sportów ekstremalnych i wyczynowych. Zabawa takim sprzętem pozwala na rozwijanie motoryki mniejszej, zdolności manualnych, dziecko świetnie rozwija wyobraźnię, wymyślając nowe trasy, przeszkody i tory wyścigowe. Kupując taką zabawkę, dajecie dzieciom wiele możliwości różno kierunkowej zabawy przez cały rok. Takie autko na pilota stworzone jest na każde warunki terenu. Można nim się poruszać po równym terenie w domu, czy po chodniku, jednak jego bezpośrednim przeznaczeniem są wyczynowe, trudne trasy. Ten Buggy jest stworzony do jazdy po błocie, piachu, wodzie czy nawet śniegu. Obserwując go w akcji, dzieci są pod wielkim wrażeniem, uwielbiają oglądać jego poczynania podczas pokonywania przeszkód. Takie możliwości pobudzają kreatywność, zajmują dzieci na wiele długich godzin. 

Zdalnie sterowane Buggy na pilota to idealny pomysł na prezent. Dzieci uwielbiają bawić się samochodami w stylu Monster Truck, są pod ogromnym wrażeniem ich wyglądu. Duże, masywne koła połączone z nietuzinkowym modelem auta, pokrytym atrakcyjnymi kolorami i wzorami, sprawiają że dziecko czuje się wyjątkowo, posiadając niezwykły i mało popularny model samochodu na pilota. Wszystkie modele posiadają bardzo atrakcyjne wrażenia wizualno-dźwiękowe. Otwierane drzwi, odgłosy samochodu, ich szybkość i zwinność sprawiają, że zabawka staje się bardziej atrakcyjna dla dzieci. Mając tak sprawne autko, możemy kreować wiele różnych zabaw. Świetną formą angażującą całą rodzinę i znajomych są wyścigi. Można stworzyć, zbudować tor przeszkód, na którym urządzane będą wyścigi, każdy członek rodziny będzie starał się jak najszybciej go pokonać. Dzieci w trakcie zabawy nauczą się manewrować i odpowiednio okazywać uczucia. Jest to świetna nauka rywalizacji, przegrywania, wygrywania i dopingu. Świetną wiadomością jest to, że wyścigi te można organizować na różnorodnym terenie o każdej porze roku. Raz mogą to być zaspy ze śniegu, innym razem kałuża z wodą, a jeszcze innym przeszkody z piasku czy błota. Gwarantujemy, że za każdym razem zabawa będzie niosła inne odczucia i emocje. 

Idąc krok dalej oferujemy niepowtarzalne modele buggy na pilota, wyposażone w duże koła na gąsienicy z bieżnikiem. W porównaniu z tradycyjnymi Buggy, samochody te świetnie i praktycznie bezkolizyjnie poradzą sobie nawet z kamieniami, bardzo sypkim piaskiem czy mocno śliską nawierzchnią. Zapewnia im to specjalnie skonstruowany bieżnik oraz szerokie i niestandardowe koła. Dzięki tej konstrukcji autko nie wpadnie w poślizg, czy nie zakopie się w piasku, czy błocie.
W naszym sklepie modele Buggy na pilota znajdzie w różnorodnej stylistyce, posiadamy modele terenowe, sportowe, retro, wojskowe czy klasyczne buggy. Dzięki różnorodnej półce cenowej dostosujecie je do swojego budżetu i oczekiwań. 
Modele Buggy polecają się na prezent na każdą okazję, zapraszamy do zakupu
Więcej

Buggy na pilota  Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów