Kategorie

Promocje

Drony i Quadrocoptery
Dzieci i dorośli uwielbiają różnego rodzaju gadżety. Chęć poznawania świata, sprawia że sięgają po coraz to nowsze technologie aby rozwijać swoje pasje. Na pewno taką rozrywką jest obserwacja świata za pomocą dronów i quadrocopterów. Te zabawki przeznaczone są dla różnych grup wiekowych, więc jest to świetny spos&oacu...
Dzieci i dorośli uwielbiają różnego rodzaju gadżety. Chęć poznawania świata, sprawia że sięgają po coraz to nowsze technologie aby rozwijać swoje pasje. Na pewno taką rozrywką jest obserwacja świata za pomocą dronów i quadrocopterów. Te zabawki przeznaczone są dla różnych grup wiekowych, więc jest to świetny sposób na rodzinną zabawę, czy zaszczepienie ulubionego hobby w swoich dzieciach. Drony oferują nam różnorodną formę rozrywki, a te dostępne w Naszym sklepie, są na każdą kieszeń i pozwolą na niezapomnianą rozrywkę każdemu dziecku i rodzicowi. 

Od kilku lat drony to jeden z najbardziej popularnych gadżetów kupowanych w prezencie dzieciom i dorosłym. Pozwalają na obserwację miejsc trudno dostępnych, czy służą w życiu zawodowym kamerzystom czy fotografom. Dzieci natomiast mogą czerpać wiele radości z zabawy dronem, kształtować nowe umiejętności i rozwijać pasje. 

Na rynku dostaniemy wielki wybór dronów. Producenci prześcigają się w ulepszaniu ich funkcji technicznych, czy dopracowują wygląd, aby był bardziej atrakcyjny dla kupującego. Jak wiadomo kupując daną zabawkę, często kierujemy się jej wyglądem, jest to oczywiste, bowiem posiadanie atrakcyjnego przedmiotu sprawia, że dzieci chętniej po niego sięgają. Kupując drona w Naszym sklepie macie pewność co do jego jakości wykonania, mocy i wszechstronności. Drony wyposażone są w mocny silnik, a jego ładowanie jest dziecinnie proste. Dla wyższej jakości lotu, posiadają one specjalne wirniki które powodują stabilniejszy lot, co wpływa na lepszą jakość obrazu. Wirniki to także świetna ochrona przed niechcianymi uszkodzeniami dronu. Każdy dron posiada wbudowaną kamerę, za pomocą której możemy rejestrować jego podróż.

Podczas lotu mamy 100% kontroli nad dronem, jesteśmy w stanie dopasować tor lotu, dzięki pilotowi wyposażonemu w odtwarzać LCD. Obraz na żywo zapisywany jest na karcie, więc po odbytym locie możemy ponownie obejrzeć nasz film. Drony to nie tylko narzędzia do rejestrowanie obrazu. Dzięki ich funkcjom akrobatycznym jesteśmy w stanie sprawić wiele frajdy dzieciom i dorosłym. Drony są w stanie wykonywać różne akrobacje, obroty o 360 stopni, jest to piękne zjawisko, do tego ich zwinność i gładkość ruchów sprawia, że mamy do czynienia z niezapomnianym przedstawieniem. Ważną informacją jest, że dronem można latać także po zmierzchu, zawdzięcza on to zjawiskowym oświetleniu. Nie tylko jest to funkcja praktyczna, ale także sprawia, że model ten jest bardziej atrakcyjny. Już nie musicie obawiać się zagubienia drona podczas tajnej misji. Większość modeli posiada wbudowany GPS, więc za pomocą jednego przycisku zlokalizujecie go i dron wróci do Was. 

Drony i Quadrocoptery to niezliczone możliwości zabawy, pozwalające na poznawanie otaczającego nas świata. Dzięki nim możemy obserwować przyrodę, nagrać film z ważnej uroczystości jak urodziny czy wesele, czy po prostu zabawić się w tor przeszkód, przy okazji wykonując szereg akrobacji.
Więc jeśli szukacie niespotykanego i nietuzinkowego pomysłu na prezent, to dron jest idealnym pomysłem dla Was. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu.
Więcej

Drony i Quadrocoptery  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów