Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Dźwigi zdalnie sterowane na pilota RC
Dźwigi i pojazdy budowane zdalnie sterowane do idealny prezent dla dziecka spełniający oczekiwania dzieci i rodziców. Pojazdy te to nie zwykła zabawką, pozwalająca na wiele możliwości zabawy, rozwijające zdolności manualne i kreatywność dzieci. Dzieci uwielbiają poruszać się pojazdami, a kiedy mogą same nadawać im tor jazdy to chętni...
Dźwigi i pojazdy budowane zdalnie sterowane do idealny prezent dla dziecka spełniający oczekiwania dzieci i rodziców. Pojazdy te to nie zwykła zabawką, pozwalająca na wiele możliwości zabawy, rozwijające zdolności manualne i kreatywność dzieci. Dzieci uwielbiają poruszać się pojazdami, a kiedy mogą same nadawać im tor jazdy to chętniej po nie sięgają, czerpią wiele radości z zabawy z nimi. Pojazdy zdalnie sterowane na pilota to fantastyczna zabawka, dzieci mogą same nimi kierować, rozwijają zdolności manualne, koordynację ruchów, czy ćwiczą motorykę. Oprócz zdolności stricte manualnych, dzieci uczą się planowania, logicznego myślenia, uczą się nadawać odpowiedni tor jazdy, przewidują go, aby uniknąć niechcianych kolizji. Dźwigi zdalnie sterowane, nie tylko spodobają się fanom dużych, silnych maszyn budowlanych, ale również każdemu innemu dziecku. Bowiem, oprócz opcji klasycznej jazdy posiadają szereg dodatkowych funkcji, które sprawią wiecej możliwość z zabawy i jeszcze bardziej będą rozwijać precyzję i dokładność Waszych dzieci.

Pojazdy budowlane zdalnie sterowane na pilota dostępne w Naszym sklepie, to szereg samochodów inspirowanych maszynami budowlanymi. Oferujemy Wam betoniarki, ciężarówki z wywrotką, dźwigi, żurawie, koparki wyposażone w łopatę, spych, chwytak czy młot oraz wózki widłowe. Wszystkie te auta posiadają dodatkową funkcję, która sprawi, że zabawa nabierze nowego charakteru i na pewno zajmie dziecko na wiele długich godzin.

Ciężarówki z wywrotką pozwolą dzieciom na zabawę nie tylko w domu. Mogą w nich przewozić klocki, czy ulubione zabawki, natomiast na podwórku sprawdzą się podczas kreatywnej zabawy w piaskownicy czy przy porządkowaniu ogrodu z liści i gałęzi. Dziecko może załadować wywrotkę, w której przewozi rzeczy do określonego miejsca. Taka forma zabawy może być bardzo atrakcyjną czynnością podczas pracy przy domu. Dźwigi i żurawie to test precyzji i cierpliwości. Dzięki wyposażeniu ich w specjalny hak możemy zaczepiać na nim różne przedmioty, przewozić je i ustawiać w określonym miejscu. Wiele zestawów zostało wyposażonych w zabawki imitujące drewno. Przy ich pomocy można stworzyć dziecku świetne miejsce do zabawy, która będzie niosła wiele przydatnych umiejętności. Wszelkiego typu koparki, to pojazdy który każdy musi mieć w swoim domu. Nie tylko ich wspaniały, bardzo atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, ale przede wszystkim to że posiadają ruchome elementy, pozwalające na wielokierunkową, niosącą ze sobą wiele emocji zabawę. Koparki super sprawdzą się w piaskownicy, czy w domu podczas zabawy na przykład piaskiem kinetycznym. Dzieci mogą nimi kopać, budować, przewozić piasek czy inne przedmioty. Dodatkowe wyposażenie jak spych czy chwytak ułatwi im wiele czynności. Kupując taką kreatywną zabawkę dajemy dziecku możliwość stworzenia własnego placu budowy. Oprócz tradycyjnych pojazdów budowlanych polecamy także, coraz bardziej popularne wózki widłowe.

Dźwigi i pojazdy zdalnie sterowane na pilota posiadają solidne, duże koła, bądź gąsienice, pozwalające na zabawę na dworze w trudnych warunkach terenu. Nie straszny im piasek, woda czy błoto, dzięki temu daje to dużo więcej możliwości kreatywnej zabawy. Posiadamy modele na licencji znanych marek jak Volvo czy Mercedes, więc otrzymujecie pojazd który w 100% odpowiada profesjonalnej maszynie budowlanej. Łatwość obsługi pilota i mocny silnik to dodatkowe atuty tych samochodów.
Zapraszamy do wyboru rozwijającej zabawki dla swojego dziecka.
Więcej

Dźwigi zdalnie sterowane na pilota RC  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów