Kategorie

Nowe produkty

Czołgi zdalnie sterowane na pilota militaria RC
Dzieci fascynują się dużymi terenowymi autami, z podziwem patrzą na służby mundurowe. Chyba każdy w dzieciństwie chciał zostać strażakiem czy policjantem. Jednak wiele dzieci za najbardziej fascynujący uważa zawód żołnierza. Jest to bardzo trudna i odpowiedzialna praca, więc dzieci często w zabawie sięgają po jego strój i zabawkowe...
Dzieci fascynują się dużymi terenowymi autami, z podziwem patrzą na służby mundurowe. Chyba każdy w dzieciństwie chciał zostać strażakiem czy policjantem. Jednak wiele dzieci za najbardziej fascynujący uważa zawód żołnierza. Jest to bardzo trudna i odpowiedzialna praca, więc dzieci często w zabawie sięgają po jego strój i zabawkowe czołgi, aby cieszyć się z pozytywnie wykonanych misji i być docenionym przez otoczenie. Do tej zabawy niezbędne są właśnie akcesoria, a szczególnie świetnie sprawdzą się zdalnie sterowane czołgi na pilota. Dzięki tej zabawce dziecko rozwija wiele pożytecznych umiejętności. Może samodzielnie prowadzić pojazd za pomocą pilota, więc zabawka ta rozwija zdolności manualne, motorykę, uczy nadawać odpowiednią trasę, aby uniknąć niepożądanych kolizji. Pojazdy zdalnie sterowane dają wiele możliwości bardzo kreatywnej zabawy. Dzieci za ich pomocą ćwiczą kreatywność, wyobraźnię czy zdolność do przestrzennego myślenia. Jest to zabawka, którą można bawić się samodzielnie bądź w kilka osób. Jest to idealna forma rozrywki dla całej rodziny.

W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment czołgów zdalnie sterowanych na pilota. Dużą zaletą jest to, że znajdziecie je w przeróżnych wariantach cenowych, więc idealnie możecie dopasować je do oczekiwań dziecka i domowego budżetu. Czołgi te są stworzone na wzór profesjonalnych, każdy najmniejszy szczegół został dopracowany, aby sprawiał wrażenie realnego pojazdu. Pojazdy te wyposażone są w bardzo wytrzymałe koła na gąsienicach, więc poradzą sobie z trudnym terenem i długotrwałą jazdą. Dodatkowym atutem jest bardzo mocny silnik, pozwala on na długie użytkowanie tej zabawki. Czołgi występują w kilku ciekawych militarnych kolorach i zostały wykonane z certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. W zestawie dostaniemy ciekawe figurki żołnierzy, które dodają realności zabawce. Czołgi świetnie oddają prawdziwe wrażenia audio-wizualne. Mają świecące elementy, posiadają dźwięki symulujące jazdę, czy wystrzał pocisków. 

Aby zabawa trwała dłużej i była bardziej ciekawa dla dziecka, to polecamy czołgi wyposażone w lufę do wyrzutu pocisków. W zestawie znajdziemy także zestaw małych kuleczek oraz tarczę. Ta forma zabawy nauczy dzieci precyzji, celności i cierpliwości. Mogą w sposób bezpieczny uczyć się tych umiejętności, zapewniamy że ta zabawa pochłonie je na wiele godzin. 
Czołgi posiadają bardzo prosty w użytkowaniu pilot do zdalnego sterowania. Każde dziecko bardzo szybko opanuje samodzielną jazdę, jest to bardzo przydatna umiejętność w przyszłości, kiedy przesiądą się do własnego zdalnie sterowanego autka na akumulator. Za pomocą zdalnie sterowanych pojazdów możemy tworzyć różne rodzaje zabawy. Dzieci uwielbiają wyścigi, w bardzo łatwy sposób możemy stworzyć domowy tor wyścigowy i cieszyć się z zabawy całą rodziną.

Zdalnie sterowane czołgi to świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Zapraszamy do zakupu zabawki na każdą kieszeń.
Więcej

Czołgi zdalnie sterowane na pilota militaria RC  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów