Kategorie

Nowe produkty

Zabawki dla 2 latka
Dwulatki to dzieci, które potrzebują wiele ruchu, a zabawki potrafią je zająć na wiele godzin. Takie dzieci szybko się uczą więc warto zapewnić im rozrywkę, która sprawi wiele radości, ale również będzie świetnie edukować i uczyć nowych umiejętności. W naszym sklepie stworzyliśmy specjalne kategorie wiekowe, dzięki czemu rod...
Dwulatki to dzieci, które potrzebują wiele ruchu, a zabawki potrafią je zająć na wiele godzin. Takie dzieci szybko się uczą więc warto zapewnić im rozrywkę, która sprawi wiele radości, ale również będzie świetnie edukować i uczyć nowych umiejętności. W naszym sklepie stworzyliśmy specjalne kategorie wiekowe, dzięki czemu rodzicom będzie dużo łatwiej dopasować idealną zabawkę dla ich dziecka.

Z całą pewnością klocki to zabawka, która się nie starzeje i dodatkowo aktywuje dziecko do kreatywnego myślenia, rozwijania wyobraźni, czy ćwiczenia małych rączek. W naszym sklepie oferujemy klocki stworzone z różnych materiałów jak plastik czy drewno, występują w kilku wielkościach, więc bawić się nimi mogą nawet małe dzieci. Klocki, które mają większe kształty sprawiają, że dziecko łatwiej je chwyta, są bezpieczne, bo nie ma ryzyka połknięcia małego elementu. 
Obecnie na rynku znajdziemy szerokie grono zabawek interaktywnych, edukacyjnych, które zachęcają do nauki. Zabawki te posiadają różne melodie, które inicjują naukę liter, kolorów, kształtów, czy części ciała. Wiele z nich wydaje odgłosy zwierząt, czy pojazdów. Zabawki interaktywne będą towarzyszyć dzieciom przez wiele etapów nauki, wiele z nich posiada różne stopnie trudności dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Taka zabawka, to na pewno świetna forma prezentu, z którego będzie zadowolone każde dziecko i rodzic. 

Fantastyczną zabawką są kulodromy, tory samochodowe czy kolejki. Dzieci uwielbiają obserwować ruch pojazdów i reakcję na ich czynności. Zabawka ta zachęca do pracy w grupie, zabawy z rodzicami czy rodzeństwem. Nie tylko wiele frajdy daje sama jazda ale również budowanie toru z pomocą dorosłych.

Kolejną edukacyjną formą zabawki są lalki. Zabawa lalkami to świetna forma nauki uczuć zarówno dla dziewczynek i chłopców. Lalki uczą dzieci empatii, opieki, reakcji na płacz, śmiech. Dzieci uwielbiają się tulić, wozić lalki w wózku czy wykonywać czynności jak młode mamy, czyli ubierać, usypiać czy kąpać. Zakup lalki to idealny gadżet podczas oswajania dzieci, kiedy w domu ma się pojawić rodzeństwo. Dzieciom dużo łatwiej jest oswoić się z tą myślą i wyobrazić jak będzie wyglądać brat czy siostra.
Oczywiście zabawki muzyczne to idealny wybór dla każdego dziecka w każdym wieku. Dają wiele radości z zabawy, muzykowania, działają odstresowująco, integrują do zabawy w grupie. Dla dwulatka idealnie sprawdzą się proste w użyciu organki, cymbałki, marakasy czy bębenki. 

Tak jak w przypadku klocków, od wielu pokoleń swoje triumfy święcą puzzle. Dla dwulatków polecamy proste zestawy składające się z kilku elementów, które pobudzają dziecko do logicznego myślenia i zachęcą do rozwijania zdolności manualnych. 
Oprócz wyżej wymienionych zabawek, w naszym sklepie znajdziecie bogate grono przedmiotów, które uczą przez zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z fantastycznymi zabawkami stworzonymi z myślą o dwulatkach. 
Więcej

Zabawki dla 2 latka  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów