Kategorie

Nowe produkty

Tablice i znikopisy
Jedną z najbardziej kreatywnych i rozwojowych zabawek są różnego rodzaju tablice. Tablice to świetna pomoc naukowa pomagająca w przyswajaniu nauki, ale może służyć także do świetnej zabawy. Tablicę można sprezentować już dziecku, które zaczyna swoją przygodę z malowaniem czy rysowaniem. Dzięki zmywalnej formule dziecko może tworzyć...
Jedną z najbardziej kreatywnych i rozwojowych zabawek są różnego rodzaju tablice. Tablice to świetna pomoc naukowa pomagająca w przyswajaniu nauki, ale może służyć także do świetnej zabawy. Tablicę można sprezentować już dziecku, które zaczyna swoją przygodę z malowaniem czy rysowaniem. Dzięki zmywalnej formule dziecko może tworzyć na niej różnorodne wzory, grafiki, linie, ćwicząc zdolności manualne i kreatywność. Jest to fantastyczna zabawa dla całej rodziny. Kiedy dziecko zaczyna poznawać litery, liczby, słowa to taka tablica stanie się świetnym gadżetem do nauki tych umiejętności. Dzieci kojarzą ją z fantastyczną zabawą, więc zastosowanie jej do nauki, sprawi że chętniej będą nabywać nowych umiejętności. Tablice dają wiele możliwości ciekawej i kreatywnej zabawy i nauki. Dzieci mogą odgrywać scenki naśladując pracę nauczyciela, można bawić się w kalambury, czy po prostu tworzyć piękne i niespotykane obrazy. Zabawka ta to strzał w dziesiątkę jeśli szukacie pomysłu na prezent, spodoba się nie tylko solenizantowi ale również rodzicom. Niezaprzeczalnie tablice są jedną z najbardziej kreatywnych i rozwojowych zabawek edukacyjnych.
W naszym sklepie oferujemy szerokie grono tablic. Najbardziej popularnymi wersjami są stojące tablice kredowe. Dziecko może z nich korzystać na stojąco, jest to bardzo wygodna forma zabawy. Po złożeniu tablica zajmuje bardzo mało miejsca więc znajdzie swoje miejsce w każdym domu. Wiele producentów tworzy tablice dwustronne, gdzie z jednej strony mamy klasyczną tablicę kredową, z drugiej natomiast znajduje się tablica magnetyczna do pisania mazakami zmywalnymi. Tablica magnetyczna to dodatkowa forma zabawy. Można do niej przyczepiać magnesy, na przykład takie z pomocami naukowymi. W naszym sklepie oferujemy zestawy liter i liczb, które świetnie sprawdzą się podczas tworzenia pierwszych słów czy prostych równań matematycznych. Tablice mogą być wzbogacone o inne pomoce naukowe. Często w ich wyposażeniu znajdziemy liczydła, zegar do nauki czasu, czy alfabet. Natomiast jeśli poszukujecie czegoś mniejszego, z czego można korzystać przy biurku czy stole, to polecamy miniaturowe wersje tych właśnie tablic. Tak jak w przypadku stojących wersji, mamy do czynienia z tablicą kredową oraz magnetyczną, tablica znajduje się w pięknym drewnianym pudełeczku, a oprócz tego posiada kreatywne magnetyczne puzzle, z których można tworzyć różne kształty i postaci. Jeżeli chcecie zafundować dziecku tablicę, tylko obawiacie się, że jest jeszcze za małe i może ubrudzić siebie i otoczenie mazakami bądź kredą, to w takim przypadku idealnie sprawdzą się tablice ze znikopisem. Jest to świetne rozwiązanie właśnie dla maluchów, które jeszcze nie rozumieją, że nie można pisać po ścianie czy stole. Tablica zawiera specjalne pole, na którym dziecko może malować dołączonym rysikiem. Za pomocą jednego ruchu jesteśmy w stanie wyczyścić pole i cieszyć się dalszą zabawą.
Zachęcamy do zakupów zabawek kreatywnych i rozwojowych, które uczą przez zabawę, nasze tablice świetnie się do tego nadają, sprawią wiele radości z zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu.
Więcej

Tablice i znikopisy  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów