Kategorie

Nowe produkty

Interaktywne i kreatywne
Zabawki interaktywne i kreatywne to niezwykle istotny element w rozwoju dziecka. Nie tylko rozwijają zdolności manuale, ale także inicjują kreatywne i przestrzenne myślenie.

Ta szeroka grupa zabawek daje możliwość zabawy dzieciom w każdym wieku, odpowiednie dopasowanie sprawi, że dziecko będzie się świetnie rozwijać, nabywać nowych umiejętności...
Zabawki interaktywne i kreatywne to niezwykle istotny element w rozwoju dziecka. Nie tylko rozwijają zdolności manuale, ale także inicjują kreatywne i przestrzenne myślenie.

Ta szeroka grupa zabawek daje możliwość zabawy dzieciom w każdym wieku, odpowiednie dopasowanie sprawi, że dziecko będzie się świetnie rozwijać, nabywać nowych umiejętności, uczyć się cierpliwości, odpowiedniego reagowanie na zaistniałe sytuacje. W naszym sklepie znajdziecie bardzo duży wybór zabawek bezpiecznych i atestowanych. Są one idealnym wyborem na prezent dla dziecka, ponieważ we wspaniały sposób będą uczyć przez zabawę.

Dla najmniejszych dzieci, polecamy zabawki interaktywne, które wydają różne dźwięki, mają wiele ruchomych elementów. Dziecko może się nimi bawić na różne sposoby, może włączać przyciski, poznając odgłosy zwierząt, pojazdów, otaczającego je świata, czy słuchając przyjemnych, kojących melodii. Wiele z nich posiada między innymi sortery, które są wspaniałą zabawką, która uczy dopasowywania przedmiotów i ćwiczy małe rączki. Zabawki interaktywne zazwyczaj towarzyszą dzieciom przed długi okres ich edukacji. W późniejszym czasie będą wspaniałym gadżetem podczas nauki liczb czy cyfr. Zostając przy zabawkach interaktywnych należy zwrócić szczególną uwagę na interaktywne zwierzęta. Taka zabawka spodoba się trochę większym dzieciom. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a w szczególności psy i koty. Kiedy nie mamy warunków do posiadania małego pupila w domu, to sprawmy dziecku zabawkę, która da choć namiastkę prawdziwego zwierzątka. Taki piesek czy kotek doskonale odzwierciedla domowe zwierzę, porusza się, wydaję dźwięki, dziecko może je głaskać, wyprowadzać na spacer, czy pielęgnować. Wiele zestawów oprócz podstawowego wyposażenia w smycz czy miskę, posiada zestawy piękności ze szczotkami, grzebieniami czy nożyczkami. Posiadanie takiej zabawki uczy przede wszystkim empatii, opieki nad drugą osobą, czy odpowiedzialności. Jest to także świetny wstęp przed posiadaniem pieska czy kotka, który pokaże choć namiastkę obowiązków jakie wiążą się z posiadaniem zwierzęcia w domu.
Do zabawek kreatywnych z całą pewnością można zaliczyć zestawy klocków. Nie ważne czy są to duże, czy małe klocki, czy liczą w sobie wiele elementów, czy niewielką ilość, to klocki zawsze będą inicjować kreatywne myślenie wśród najmłodszych. Klocki to idealne narzędzie do nauki przestrzennego myślenia i planowania. Dzięki nim możemy tworzyć budowle, postaci, pojazdy, zwierzęta, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Niezaprzeczalnie są idealnym pomysłem na prezent, który będzie rósł razem z dzieckiem.

Oprócz standardowych zestawów klocków w naszym sklepie posiadamy zestawy kreatywne, za pomocą których można stworzyć określony pojazd, budowlę czy postać. Zestawy te zawierają określoną ilość różnych rozmiarów klocków i instrukcję, gdzie krok po kroku jest zobrazowane jak stworzyć określoną figurę. Jedną z najciekawszych form klocków konstrukcyjnych są pojazdy zdalnie sterowane, gdzie po kolei sami tworzymy pojazd, który będzie się poruszał.

Aby uczyć dzieci odpowiedzialności, planowania czy wykonywania obowiązków, w naszym sklepie umieściliśmy specjalną grupę tablic magnetycznych, na których możemy planować dzień. Dzięki nim dziecko uczy się realizować swoje obowiązki.
Zabawki interaktywne i kreatywne to przede wszystkim nauka przez zabawę. Sprawdzą się w każdym wieku i dadzą wiele radości z nabywania nowych umiejętności. Zapraszamy do zakupów w sklepie.
Więcej

Interaktywne i kreatywne   Jest 663 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 663 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 663 elementów