Kategorie

Promocje

Interaktywne i kreatywne   Jest 91 produktów.

Podkategorie

 • Kreatywne
  Zabawki kreatywne, to bardzo ważna dla rozwoju dziecka grupa zabawek. W tej kategorii znajdą Państwo przedmioty, które nie tylko będą wpływały na rozwój zdolności manualnych, ale również na kształtowanie mózgu, czy rozwój zachowań społecznych. Bardzo istotnym jest podczas wyboru zabawek, aby rodzic kierował się funkcjonalnością, tym jakie możliwości rozwoju daje dana zabawka, ważne jest aby zakup był przemyślany i dostosowany do potrzeb naszych pociech.

  W tej grupie zabawki bardzo często dają nie jedną a wiele możliwości rozwoju. Dzięki czemu dziecko może ćwiczyć swoje zdolności manualne,koncentrację, cierpliwość, działanie w grupie, wykonywanie poleceń czy odbywanie obowiązków. Jak sama nazwa działu wskazuje, zabawki kreatywne wpływają na zdolność do kreatywnego myślenia, pobudzają mózg dziecka do działania, do wymyślania nowych rozwiązań. 
  Bardzo popularną grupą zabawek są różnego typu klocki. Każde dziecko tutaj znajdzie coś dla siebie. Najmłodsze dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności przy pomocy dużych klocków, kiedy opanują tę umiejętność mogą zacząć zabawę z klockami konstrukcyjnymi czy modelami do składania. Klocki to jedna z najlepszych zabawek dla naszych dzieci, fantastycznie wpływają na rozwój wszelkich aspektów czy to manualnych, czy umysłowych. Kto wie może właśnie wychowujecie przyszłego architekta.
  Dużym powodzeniem cieszą się zestawy z naszymi zwierzakami domowymi. Bardzo często dzieci proszą swoich rodziców o możliwość posiadania własnego pieska, kotka czy innego pupila. Niestety czasem z powodu pracy którą wykonujemy, jest to niewykonalne aby przygarnąć do siebie szczeniaczka. W tym przypadku świetnym sposobem będzie zakup interaktywnego pieska, w zestawie znajdą Państwo szereg akcesoriów do opieki nad nim, takich jak smycz czy miska.

  Dla bardziej wymagających polecamy zestawy do pielęgnacji futra ze szczotką czy suszarką. Oprócz psów, posiadamy również inne rodzaje zwierząt oraz klasyczne konie na biegunach. Opieka nad takim pupilem może również okazać się świetnym wstępem do powitania zwierzęcia w domu. Dziecko w fantastyczny sposób poprzez zabawę będzie uczyć się odpowiedzialności, karmienia, chodzenia na spacery i dbania o zwierzę.

  Ponadto polecamy wiele innych twórczych zabawek. Najmłodsi ucieszą się z kostek edukacyjnych, które są wspaniałym wstępem do poznawania świata, starsi będą zachwyceni plastoliną czy kreowaniem historii za pomocą pacynek.
  Od lat niezastąpionym w każdym domu są tablice obowiązków. Jest to świetne ułatwienie dla rodziców. Tablica jest magnetyczna, wydzielone są dni tygodnia, a my rodzice możemy planować zajęcia naszym dzieciom. Dzięki temu dziecko uczy się wykonywania obowiązków na czas, odpowiedzialności, punktualności czy organizacji pracy. Wdrożenie jej już w najmłodszych latach fantastycznie wpływa na rozwój dziecka. W naszym sklepie znajdą je Państwo w wielu wzorach i kolorach.
  Idealnym rozwiązaniem jest nauka przez zabawę, więc wybierając zabawki kreatywne upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Dziecko będzie zachwycone z możliwości zabawy, a my będziemy usatysfakcjonowani, że wspieramy rozwój naszego milusińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
 • Interaktywne
  Zabawki interaktywne towarzyszą dzieciom właściwie od pierwszych dni ich życia. W prawidłowy sposób rozwijają ich zmysły, wpływają na poznawania świata, dzięki funkcjom dźwiękowym, świetlnym czy wizualnym. Jedną z wielu ich zalet jest to, że uczą przez zabawę, a wiele z nich rośnie razem z dzieckiem i jedna zabawka pozwala na naukę na różnych poziomach. W tej kategorii znajdziecie najlepiej wyselekcjonowane zabawki na rynku, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu macie gwarancję bezpiecznej i twórczej zabawy Waszej pociechy.

  Dla najmniejszych dzieci najbardziej zadowalającym prezentem okaże się interaktywna grzechotka. Jest to wielofunkcyjna zabawka, posiadająca kojące melodie, popularne kołysanki, czy odgłosy gaworzenia małych dzieci. Do wielkich zalet można zaliczyć samą funkcję grzechotki, która posiada wielokolorowe kuleczki a jej przezroczysta formuła świeci w różnych kolorach. Dodatkowym atutem jest funkcja gryzaka, a jako że noworodki i niemowlęta biorą wszystko do buzi, to tutaj mamy produkt 2w1. Starsze dziecko na pewno wykorzysta funkcję bębenka. Dzięki temu może rozwijać koordynację ruchów i cieszyć się z wydobywających się dźwięków.

  Do najbardziej popularnych należą zabawki wielofunkcyjne, gdzie jedna zabawka da nieskończone możliwości zabawy. Takimi zabawkami zapewne są kostki edukacyjne. W ich wyposażeniu najczęściej spotkać można bardzo popularne i rozwijające sortery. Bardzo dobrze rozwijają one zdolności manualne, uczą dopasowywania wzorów, kolorów, kształtów. Kostki te posiadają też koła zębate, telefon, pianinko, przekładanki, czyli te formy zabawy które są niezwykle rozwijające już dla małych dzieci poniżej pierwszego roku życia. Zabawka ta idealnie nadaje się na prezent. Inną zabawką wielofunkcyjną na pewno jest pchacz. Oprócz jego podstawowej funkcji, czyli ułatwienia nauki chodzenia, od frontu posiada on również zabawki wymienione w kostkach edukacyjnych. Zaletą pchaczy jest to, że zabawki znajdują się na wysokości oczy dziecka, dzięki temu może się nimi bawić w pozycji siedzącej wyprostowanej. 

  Starsze dzieci na pewno pokochają interaktywne edukacyjne pieski. Posiadają one funkcje jak u prawdziwego zwierzęcia, dzięki czemu nasze dziecko może uczyć się odpowiedzialności, opieki nad nim. Jest to również wspaniała forma zabawy, testu odpowiedzialności przed pojawieniem się pupila w domu. Pieski te wyposażone są w bardzo przydatne akcesoria, takie jak smycz, transporter, miski czy produkty do pielęgnacji, dzięki czemu opieka nad nim będzie samą przyjemnością.

  Natomiast prawdziwym hitem okazał się jeżdżący dinozaur, dzieci go po prostu kochają. Można nim bawić się w domu jak i na zewnątrz, a to wszystko dzięki kompaktowemu kształtowi. Dinozaur jeździ, wydaje dźwięki, wyposażony jest w wygodne siedzenie i uchwyty do trzymania. Jest to świetna alternatywna dla klasycznych koni na biegunach.

  Z naszymi zabawkami interaktywnymi każda zabawa będzie twórcza, a czas spędzony nigdy zmarnowany. Zapraszamy do zapoznania się ofertą Naszego sklepu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 91 elementów