Kategorie

Interaktywne i kreatywne
Zabawki interaktywne i kreatywne to niezwykle istotny element w rozwoju dziecka. Nie tylko rozwijają zdolności manuale, ale także inicjują kreatywne i przestrzenne myślenie.

Ta szeroka grupa zabawek daje możliwość zabawy dzieciom w każdym wieku, odpowiednie dopasowanie sprawi, że dziecko będzie się świetnie rozwijać, nabywać nowych umiejętności...
Zabawki interaktywne i kreatywne to niezwykle istotny element w rozwoju dziecka. Nie tylko rozwijają zdolności manuale, ale także inicjują kreatywne i przestrzenne myślenie.

Ta szeroka grupa zabawek daje możliwość zabawy dzieciom w każdym wieku, odpowiednie dopasowanie sprawi, że dziecko będzie się świetnie rozwijać, nabywać nowych umiejętności, uczyć się cierpliwości, odpowiedniego reagowanie na zaistniałe sytuacje. W naszym sklepie znajdziecie bardzo duży wybór zabawek bezpiecznych i atestowanych. Są one idealnym wyborem na prezent dla dziecka, ponieważ we wspaniały sposób będą uczyć przez zabawę.

Dla najmniejszych dzieci, polecamy zabawki interaktywne, które wydają różne dźwięki, mają wiele ruchomych elementów. Dziecko może się nimi bawić na różne sposoby, może włączać przyciski, poznając odgłosy zwierząt, pojazdów, otaczającego je świata, czy słuchając przyjemnych, kojących melodii. Wiele z nich posiada między innymi sortery, które są wspaniałą zabawką, która uczy dopasowywania przedmiotów i ćwiczy małe rączki. Zabawki interaktywne zazwyczaj towarzyszą dzieciom przed długi okres ich edukacji. W późniejszym czasie będą wspaniałym gadżetem podczas nauki liczb czy cyfr. Zostając przy zabawkach interaktywnych należy zwrócić szczególną uwagę na interaktywne zwierzęta. Taka zabawka spodoba się trochę większym dzieciom. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a w szczególności psy i koty. Kiedy nie mamy warunków do posiadania małego pupila w domu, to sprawmy dziecku zabawkę, która da choć namiastkę prawdziwego zwierzątka. Taki piesek czy kotek doskonale odzwierciedla domowe zwierzę, porusza się, wydaję dźwięki, dziecko może je głaskać, wyprowadzać na spacer, czy pielęgnować. Wiele zestawów oprócz podstawowego wyposażenia w smycz czy miskę, posiada zestawy piękności ze szczotkami, grzebieniami czy nożyczkami. Posiadanie takiej zabawki uczy przede wszystkim empatii, opieki nad drugą osobą, czy odpowiedzialności. Jest to także świetny wstęp przed posiadaniem pieska czy kotka, który pokaże choć namiastkę obowiązków jakie wiążą się z posiadaniem zwierzęcia w domu.
Do zabawek kreatywnych z całą pewnością można zaliczyć zestawy klocków. Nie ważne czy są to duże, czy małe klocki, czy liczą w sobie wiele elementów, czy niewielką ilość, to klocki zawsze będą inicjować kreatywne myślenie wśród najmłodszych. Klocki to idealne narzędzie do nauki przestrzennego myślenia i planowania. Dzięki nim możemy tworzyć budowle, postaci, pojazdy, zwierzęta, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Niezaprzeczalnie są idealnym pomysłem na prezent, który będzie rósł razem z dzieckiem.

Oprócz standardowych zestawów klocków w naszym sklepie posiadamy zestawy kreatywne, za pomocą których można stworzyć określony pojazd, budowlę czy postać. Zestawy te zawierają określoną ilość różnych rozmiarów klocków i instrukcję, gdzie krok po kroku jest zobrazowane jak stworzyć określoną figurę. Jedną z najciekawszych form klocków konstrukcyjnych są pojazdy zdalnie sterowane, gdzie po kolei sami tworzymy pojazd, który będzie się poruszał.

Aby uczyć dzieci odpowiedzialności, planowania czy wykonywania obowiązków, w naszym sklepie umieściliśmy specjalną grupę tablic magnetycznych, na których możemy planować dzień. Dzięki nim dziecko uczy się realizować swoje obowiązki.
Zabawki interaktywne i kreatywne to przede wszystkim nauka przez zabawę. Sprawdzą się w każdym wieku i dadzą wiele radości z nabywania nowych umiejętności. Zapraszamy do zakupów w sklepie.
Więcej

Interaktywne i kreatywne   Jest 241 produktów.

Podkategorie

 • Kreatywne
  Zabawki kreatywne, to bardzo ważna dla rozwoju dziecka grupa zabawek. W tej kategorii znajdą Państwo przedmioty, które nie tylko będą wpływały na rozwój zdolności manualnych, ale również na kształtowanie mózgu, czy rozwój zachowań społecznych. Bardzo istotnym jest podczas wyboru zabawek, aby rodzic kierował się funkcjonalnością, tym jakie możliwości rozwoju daje dana zabawka, ważne jest aby zakup był przemyślany i dostosowany do potrzeb naszych pociech.

  W tej grupie zabawki bardzo często dają nie jedną a wiele możliwości rozwoju. Dzięki czemu dziecko może ćwiczyć swoje zdolności manualne,koncentrację, cierpliwość, działanie w grupie, wykonywanie poleceń czy odbywanie obowiązków. Jak sama nazwa działu wskazuje, zabawki kreatywne wpływają na zdolność do kreatywnego myślenia, pobudzają mózg dziecka do działania, do wymyślania nowych rozwiązań. 
  Bardzo popularną grupą zabawek są różnego typu klocki. Każde dziecko tutaj znajdzie coś dla siebie. Najmłodsze dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności przy pomocy dużych klocków, kiedy opanują tę umiejętność mogą zacząć zabawę z klockami konstrukcyjnymi czy modelami do składania. Klocki to jedna z najlepszych zabawek dla naszych dzieci, fantastycznie wpływają na rozwój wszelkich aspektów czy to manualnych, czy umysłowych. Kto wie może właśnie wychowujecie przyszłego architekta.
  Dużym powodzeniem cieszą się zestawy z naszymi zwierzakami domowymi. Bardzo często dzieci proszą swoich rodziców o możliwość posiadania własnego pieska, kotka czy innego pupila. Niestety czasem z powodu pracy którą wykonujemy, jest to niewykonalne aby przygarnąć do siebie szczeniaczka. W tym przypadku świetnym sposobem będzie zakup interaktywnego pieska, w zestawie znajdą Państwo szereg akcesoriów do opieki nad nim, takich jak smycz czy miska.

  Dla bardziej wymagających polecamy zestawy do pielęgnacji futra ze szczotką czy suszarką. Oprócz psów, posiadamy również inne rodzaje zwierząt oraz klasyczne konie na biegunach. Opieka nad takim pupilem może również okazać się świetnym wstępem do powitania zwierzęcia w domu. Dziecko w fantastyczny sposób poprzez zabawę będzie uczyć się odpowiedzialności, karmienia, chodzenia na spacery i dbania o zwierzę.

  Ponadto polecamy wiele innych twórczych zabawek. Najmłodsi ucieszą się z kostek edukacyjnych, które są wspaniałym wstępem do poznawania świata, starsi będą zachwyceni plastoliną czy kreowaniem historii za pomocą pacynek.
  Od lat niezastąpionym w każdym domu są tablice obowiązków. Jest to świetne ułatwienie dla rodziców. Tablica jest magnetyczna, wydzielone są dni tygodnia, a my rodzice możemy planować zajęcia naszym dzieciom. Dzięki temu dziecko uczy się wykonywania obowiązków na czas, odpowiedzialności, punktualności czy organizacji pracy. Wdrożenie jej już w najmłodszych latach fantastycznie wpływa na rozwój dziecka. W naszym sklepie znajdą je Państwo w wielu wzorach i kolorach.
  Idealnym rozwiązaniem jest nauka przez zabawę, więc wybierając zabawki kreatywne upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Dziecko będzie zachwycone z możliwości zabawy, a my będziemy usatysfakcjonowani, że wspieramy rozwój naszego milusińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
 • Interaktywne
  Zabawki interaktywne towarzyszą dzieciom właściwie od pierwszych dni ich życia. W prawidłowy sposób rozwijają ich zmysły, wpływają na poznawania świata, dzięki funkcjom dźwiękowym, świetlnym czy wizualnym. Jedną z wielu ich zalet jest to, że uczą przez zabawę, a wiele z nich rośnie razem z dzieckiem i jedna zabawka pozwala na naukę na różnych poziomach. W tej kategorii znajdziecie najlepiej wyselekcjonowane zabawki na rynku, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu macie gwarancję bezpiecznej i twórczej zabawy Waszej pociechy.

  Dla najmniejszych dzieci najbardziej zadowalającym prezentem okaże się interaktywna grzechotka. Jest to wielofunkcyjna zabawka, posiadająca kojące melodie, popularne kołysanki, czy odgłosy gaworzenia małych dzieci. Do wielkich zalet można zaliczyć samą funkcję grzechotki, która posiada wielokolorowe kuleczki a jej przezroczysta formuła świeci w różnych kolorach. Dodatkowym atutem jest funkcja gryzaka, a jako że noworodki i niemowlęta biorą wszystko do buzi, to tutaj mamy produkt 2w1. Starsze dziecko na pewno wykorzysta funkcję bębenka. Dzięki temu może rozwijać koordynację ruchów i cieszyć się z wydobywających się dźwięków.

  Do najbardziej popularnych należą zabawki wielofunkcyjne, gdzie jedna zabawka da nieskończone możliwości zabawy. Takimi zabawkami zapewne są kostki edukacyjne. W ich wyposażeniu najczęściej spotkać można bardzo popularne i rozwijające sortery. Bardzo dobrze rozwijają one zdolności manualne, uczą dopasowywania wzorów, kolorów, kształtów. Kostki te posiadają też koła zębate, telefon, pianinko, przekładanki, czyli te formy zabawy które są niezwykle rozwijające już dla małych dzieci poniżej pierwszego roku życia. Zabawka ta idealnie nadaje się na prezent. Inną zabawką wielofunkcyjną na pewno jest pchacz. Oprócz jego podstawowej funkcji, czyli ułatwienia nauki chodzenia, od frontu posiada on również zabawki wymienione w kostkach edukacyjnych. Zaletą pchaczy jest to, że zabawki znajdują się na wysokości oczy dziecka, dzięki temu może się nimi bawić w pozycji siedzącej wyprostowanej. 

  Starsze dzieci na pewno pokochają interaktywne edukacyjne pieski. Posiadają one funkcje jak u prawdziwego zwierzęcia, dzięki czemu nasze dziecko może uczyć się odpowiedzialności, opieki nad nim. Jest to również wspaniała forma zabawy, testu odpowiedzialności przed pojawieniem się pupila w domu. Pieski te wyposażone są w bardzo przydatne akcesoria, takie jak smycz, transporter, miski czy produkty do pielęgnacji, dzięki czemu opieka nad nim będzie samą przyjemnością.

  Natomiast prawdziwym hitem okazał się jeżdżący dinozaur, dzieci go po prostu kochają. Można nim bawić się w domu jak i na zewnątrz, a to wszystko dzięki kompaktowemu kształtowi. Dinozaur jeździ, wydaje dźwięki, wyposażony jest w wygodne siedzenie i uchwyty do trzymania. Jest to świetna alternatywna dla klasycznych koni na biegunach.

  Z naszymi zabawkami interaktywnymi każda zabawa będzie twórcza, a czas spędzony nigdy zmarnowany. Zapraszamy do zapoznania się ofertą Naszego sklepu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 241 elementów