Kategorie

Nowe produkty

Keyboardy i pianinka
Zabawki muzyczne towarzyszą w życiu dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dziecko poznaje świat za pomocą zmysłów, więc bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie zabawki do etapu jego rozwoju. Kiedy zauważymy, że maluch zaczyna reagować na różne dźwięki, to dostajemy sygnał, że jest już gotowe na nowe doznania. Oczywi...
Zabawki muzyczne towarzyszą w życiu dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dziecko poznaje świat za pomocą zmysłów, więc bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie zabawki do etapu jego rozwoju. Kiedy zauważymy, że maluch zaczyna reagować na różne dźwięki, to dostajemy sygnał, że jest już gotowe na nowe doznania. Oczywiście wszystko należy wprowadzać stopniowo, aby nie wystraszyć dziecka i dać mu czas na zapoznanie się z nowymi bodźcami. Do poznawania dźwięków, melodii świetnie posłużą organki, które zapewne zostaną z dzieckiem na długo, a może i na całe życie.

Organki to jeden z pierwszych instrumentów muzycznych, który warto zaoferować dziecku. Dzięki łatwym w obsłudze klawiszom, już kilkumiesięczne dziecko jest w stanie samodzielnie korzystać z zabawki. Maluchom, które jeszcze nie wykazują chęci do samodzielnej zabawy, warto pokazywać pojedyncze dźwięki, które zachęcą do różnorodnych reakcji. Dziecko może być zaskoczone, może się śmiać, czy wykazywać ciekawość przedmiotem. Wiele z organek przeznaczonych dla małych dzieci posiada wgrane melodie, specjalnie dostosowane do nich. Organki posiadają małe klawisze, które poddają się pod minimalnym naciskiem małych rączek. Muzyka to niezwykle istotny element w życiu dziecka. Dzięki niej czujemy się szczęśliwi, zrelaksowani, odstresowani. Nauka gry na instrumentach wpływa na rozwój koncentracji, skupienia, czy logicznego myślenia. Jeżeli dziecko wykazuje chęć nauki, to warto jest dać mu do tego odpowiednie warunki, gdyż umiejętności te wpłyną korzystnie również na naukę w szkole. Zapewne będzie bardziej owocna i efektywna.

Kiedy dziecko dorośnie i nadal wykazuje chęć do muzykowania, to w szczególności polecamy modele, które do złudzenia przypominają profesjonalne instrumenty muzyczne. Keyboardy posiadają bogate wyposażenie, które pozwoli na prawdziwą naukę gry na tym instrumencie. W naszym sklepie dostaniecie je w wielu modelach. Jeśli wasze dziecko uwielbia śpiewać to na pewno spodoba mu się model w zestawie z mikrofonem. Natomiast kiedy mamy do czynienia z dzieckiem, które naukę gry na keyboardzie bierze na poważnie, to zapewne spodobają mu się profesjonalne duże modele. Oprócz organek i keyboardów w naszej ofercie posiadamy małe pianinka. Jeśli dziecko marzy o grze właśnie na tym instrumencie, to jest to fantastyczna opcja na zapoznanie się z nim, zanim zainwestujemy w profesjonalny sprzęt.

W naszym sklepie oferujemy szerokie grono instrumentów klawiszowych, począwszy od modeli zabawkowych przeznaczonych dla maluchów, przez organy łączą w sobie element zabawki z profesjonalnym instrumentem, aż po profesjonalny sprzęt, dzięki któremu dziecko będzie mogło kształcić swoje umiejętności. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego instrumentu dla Twojego dziecka.
Więcej

Keyboardy i pianinka  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów