Kategorie

Nowe produkty

Jeep 4x4 - pojazdy terenowe na akumulator

TERENOWE DWUOSOBOWE JEEP XXL

Auta dwuosobowe na akumlator. 

Nasze autka dwuosobowe cieszą się dużym zainteresowaniem ponieważ przeznaczane są dla dwóch osób, taki pojazd wyróżnia się tym że jest większy od pojazdu jednoosobowego, zatem Twoje dziecko może zabrać na przejażdżkę rodzeństwo lub kolegę czy koleżankę. Jest to su...

TERENOWE DWUOSOBOWE JEEP XXL

Auta dwuosobowe na akumlator. 

Nasze autka dwuosobowe cieszą się dużym zainteresowaniem ponieważ przeznaczane są dla dwóch osób, taki pojazd wyróżnia się tym że jest większy od pojazdu jednoosobowego, zatem Twoje dziecko może zabrać na przejażdżkę rodzeństwo lub kolegę czy koleżankę. Jest to super alternatywa gdyż dzieci mogą zmieniać się za kierownicą  co za tym idzie mogą wspólnie się bawić, oraz spędzać razem czas.

W naszej ofercie znajdziesz autka z napędem 4x4 koła, czy też z dwoma akumulatorami, są mocniejsze i gabarytowo dużo większe od standardowych pojazdów takie autka idealnie sprawdzą się dla starszych dzieci. Dodatkowo maksymalne obciążenie takiej zabawki może nawet wynosić 59 kg. Autka te posiadają amortyzowane i miękkie koła Eva, piękne odznaczające się Światła Led oraz funkcję włączania swojej ulubionej muzyki. Nasze pojazdy są wykonanie solidnie, każdy szczegół jest doprecyzowany aby Nasi najmłodsi klienci byli zadowoleni. Gama kolorystyczna jest bardzo duża, poprzez kolory które są bardziej dedykowane dla dziewczynek i kolory które zachwycą chłopców, uniwersalne kolory również posiadamy które sprawdzą się dla każdego. Taki pojazd nadaje się również na prezent, ogromne pudełko z zawartością takiego autka sprawi dużo radości Waszym Dzieciom, tego rodzaju auta na akumulator oferują dużo możliwości do dalszego kształtowania rozwoju i interakcji z rówieśnikami.

Więcej

Jeep 4x4 - pojazdy terenowe na akumulator  Jest 155 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów