Kategorie

Nowe produkty

Maybach

MERCEDES MAYBACH

 

Marka Mercedes kojarzy nam się z luksusem i świetnym wyposażeniem tych aut w życiu realnym a także jest to możliwe wśród Naszych autek na akumulator, które właśnie są stworzone na miarę prawdziwych pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz klasycznego Mercedesa Maybacha, oraz Mercedesa Maybach z wyglądem prz...

MERCEDES MAYBACH

 

Marka Mercedes kojarzy nam się z luksusem i świetnym wyposażeniem tych aut w życiu realnym a także jest to możliwe wśród Naszych autek na akumulator, które właśnie są stworzone na miarę prawdziwych pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz klasycznego Mercedesa Maybacha, oraz Mercedesa Maybach z wyglądem przypominającego jeepa. Mercedesa Maybacha S 650 mamy dostępnego w dwóch kolorach takie jak; czerwony i niebieski, dodatkowo te modele są lakierowane co jeszcze bardziej dodaje tym odcieniom wyrazistości. Co do estetyki możemy zaliczyć także siedzenia, które są profilowane z pięcioma punktowymi pasami, pojazd ten wyposażony jest w muzyczny panel co jest świetną atrakcją dla dzieci i umila czas zabawy, posiada on także światła ledy które świecą z przodu i z tyłu. Czas jazdy wynosi około 1,5 jazdy, pojazd jedzie do przodu i do tyłu, do tego jest napędzany dwoma silniczkami po 45W. Autko posiada miękkie koła Eva i jest przeznaczone dla 1 osoby(kierownica znajduje się po środku). Do zestawu dołączony jest także pilot, który pozwala by osoba dorosła mogła w każdej chwili nacisnąć przycisk STOP.

 

W naszej ofercie znajdziesz także Mercedesa Maybacha skonstruowanego na pojazd terenowy czyli Jeepa. Te modele także mają urozmaicone wyposażenie i bogate wnętrze. Wykonany jest bardzo ładnie- z dbałością o detale, te autka również są w kilku kolorach do wyboru. Wyprofilowane siedzenia z Eco skóry z pasami, które dodadzą wygody, oraz bezpieczeństwa, miękkie koła Eva, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas jazdy. Autko uzyskuje dwie prędkości jazdy (szybko, wolno), pojazdem może hamować dziecko, bądź rodzic po naciśnięciu przycisku STOP na pilocie, który jest dołączany do zestawu.  W tym pojeździe jest również panel muzyczny i światła. Co do znacznej różnicy znajdziemy tu otwierany bagażnik, który znajduje się z tyłu, dziecko może zabrać ze sobą ulubionego misia czy zabawkę na przejażdżkę.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci i Nasze pojazdy są bezpieczne posiadają certyfikaty i atesty. Idealnie te autka sprawdzą się na prezent na różne okazje.

Więcej

Maybach  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów