Kategorie

Nowe produkty

Audi R8

Czy wasze dziecko kocha długie podróże samochodem? Jeśli tak to nasze Audi R8 świetnie sprawdzi się jako pierwsze własne autko, dzięki któremu wasza pociecha będzie mogła się poczuć jak prawdziwy kierowca. Rodzice wybierając autko dla swojego dziecka często kierują się tym co sami chcieliby mieć w swoim garażu. Marka Audi jest znan...

Czy wasze dziecko kocha długie podróże samochodem? Jeśli tak to nasze Audi R8 świetnie sprawdzi się jako pierwsze własne autko, dzięki któremu wasza pociecha będzie mogła się poczuć jak prawdziwy kierowca. Rodzice wybierając autko dla swojego dziecka często kierują się tym co sami chcieliby mieć w swoim garażu. Marka Audi jest znana prawie dla każdego, dlatego pojazdy tej marki  są najchętniej wybierane.

Audi R8 dzięki najmocniejszym i dobrej jakości silnikom bez przeszkód poradzi sobie na wyboistym i nierównym terenie. Na komfort jazdy pływają również miękkie koła EVA, które wykonane są z atestowanych materiałów, dzięki którym podróż waszego dziecka stanie się przyjemna i miła.

Dźwięki takie jak klakson czy głos pracy silnika ale również wyłącznie i włącznie świateł dodają pojazdowi realnego charakteru. Natomiast  profilowane miękkie siedzenia sprawią że przejażdżka tym właśnie samochodem będzie komfortowa i przyjemna. Dodatkowym atutem są pasy bezpieczeństwa, które przyczyniają się do tego że podróż będzie jeszcze bardziej bezpieczna.

W naszym sklepie znajdziecie model Audi R8 w różnorodnych i przystępnych cenach. Gwarantujemy, że kupują właśnie to autko waszemu dziecku spełnicie jego jedno z marzeń. Zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu oraz zakupu.

Więcej

Audi R8  Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów