Kategorie

Catalog

Zabawki do 250zł !!

Mama, tata, lala to pierwsze słowa wymawiane przez dziecko. Dzieci potrzebują nowych i rożnorodnych zabawek do poznawania świata. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zabawki na prezent dla dziewczynki i dla chłopca w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z zabawkami!
Zabawki dla niemowląt , dzieci poniżej 2 lat
Jeśli sz...

Mama, tata, lala to pierwsze słowa wymawiane przez dziecko. Dzieci potrzebują nowych i rożnorodnych zabawek do poznawania świata. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zabawki na prezent dla dziewczynki i dla chłopca w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z zabawkami!
Zabawki dla niemowląt , dzieci poniżej 2 lat
Jeśli szukasz idealnego prezentu lub zabawki, która pomoże maluchom w ich codziennym rozwoju, zapoznaj się z tym rozdziałem. Tutaj znajdziesz szeroki asortyment zabawek odpowiednich dla dzieci poniżej 2 lat. W tym wieku dzieci zwracają szczególną uwagę na jasne kolory, zabawki z prostymi melodiami i jaskrawymi błyskami. Tekstury zabawek budzą w nich także wiele ciekawości, szczególnie w przypadku dzieci poniżej 1 roku.
Wśród zabawek mamy również bardzo praktyczne produkty, takie jak chodziki, bujaczki dziecięce, leżaczki, karuzele do łóżeczka i wiele produktów o najlepszej jakości w dobrej cenie .
Posiadamy również pluszaki i zabawki dla dzieci, które pomogą w rozwoju dzieci w ich pierwszym etapie.
Zabawki dla dzieci od 2 lat do 3 lat
Szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat, sklasyfikowanych według zalecanego wieku użytkowania, zgodnie z zaleceniami każdego producenta.
Pluszaki, grzechotki, gryzaki, chodziki, chodniki, puzzle, zabawki do kąpieli, muzyczne lub budownicze. Znajdziesz tu także zabawki edukacyjne, Zabawki zdalnie sterowane i gry na świeżym powietrzu.
Zabawki dla chłopców i dziewcząt w wieku 4-5 lat
Jeśli szukasz zabawek dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat i nie wiesz zbyt dobrze, co wybrać ? Oferujemy kilka wskazówek, jak znaleźć to, czego szukasz, w szerokim asortymencie zabawek, które oddajemy do Twojej dyspozycji. Tutaj znajdziesz zabawki muzyczne, kreatywne, edukacyjne, sportowe itp
Dzieci w tym wieku mogą być bardzo różne, zaczynają proces dojrzewania, który znacznie się różni w zależności od dziecka. Oczywiście są pewne typowe aspekty, takie jak opanowanie zdolności fizycznych. Dzieci lubią wszystkie gry, w których mogą przetestować swoje umiejętności w "cichszych" zajęciach tj. ubieranie lalek, gry budowlane, zabawki muzyczne, pluszaki, instrumenty muzyczne ... A dla bardziej „aktywnych” warto szukać zabawek, których mogą użyć z dala od domu: piłki, imitacje zabawek, pojazdy sterowania radiowego itp.
Jeśli szukasz zabawki z funkcjami edukacyjnymi, odkryj puzzle, książki dla dzieci, magiczne i klasyczne tablice, gry planszowe z pytaniami i odpowiedziami. Ćwicząc grę jako rodzina, odkryjesz wiele ciekawostek dotyczących osobowości dzieci.
Zabawki dla dzieci od 6 lat do 7 lat
Jeśli szukasz zabawek dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat, trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdziesz wiele opcji dla chłopców i dziewcząt. ulubione postacie dzieci, takie jak samochody, tory pociągowe ... Wszystko to w zabawkach z róznymi cenami i zestawami
W wieku 6 lat dzieci mówią i wyrażają się płynnie, są też w stanie decydować, czego chcą lub czego nie lubią. Zaleca się zabawki pobudzające ich kreatywność i wyobraźnię, które mogą poprawić ich zdolności motoryczne i pomóc im w ćwiczeniach. Zawsze dobrym prezentem są zabawki, z którymi mogą ćwiczyć czytanie, pisanie lub rysowanie. W naszej ofercie jest wiele zestawów z zabawnymi postaciami, które pokochasz.
Zabawki, takie jak piłki, zeszyty do malowania, gry do eksperymentów, instrumenty muzyczne, gry konstrukcyjne i rzemieślnicze, samochody zdalnie sterowane, gry planszowe z pytaniami dostosowanymi do ich wieku oraz gry imitujące odtwarzające zawody lub codzienne role, w które Dzieci wczuwają się każdy dzień.
Prezenty dla chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 10 lat
Szukasz zabawek dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat. W tym wieku dziecku sprawią wiele radości różne rodziny zabawek: pojazdy,lalki, kuchnie, pluszaki, instrumenty muzyczne, zabawki sterowane radiem, takie jak samochody, helikoptery? Masz również gry planszowe, zabawki edukacyjne i artykuły sportowe, aby cieszyć się zabawą na zewnątrz.
Jeśli szukasz praktycznego prezentu, sprawdź Lalki, Domki i wózki dla lalek, Piłkarzyki, Bilard, Cymbergaj . Dla bardziej aktywnych dzieci masz kilka modeli pistoletów, łuków i tarczy.
Zabawki dla dzieci powyżej 11 lat
Jeśli potrzebujesz inspiracji na prezent lub nie wiesz, co kupić dla swojego dziecka, oferujemy wybór zabawek dla dzieci w wieku 11, 12, 13 i 14 lat. Każde dziecko tworzy swoją osobowość, upodobania i preferencje, ale nadal to dzieci i jak wszyscy, wciąż lubią dobry prezent.
Dla najbardziej kreatywnych znajdziesz zestawy piękności i koralików do ozdabiania ubrania, torebek, akcesoriów lub tworzenia bransoletek, mydeł, perfum i zabawnych eksperymentów. Nauka jest czymś, co budzi wiele ciekawości wśród młodych ludzi, a także tworzenie modeli samolotów, samochodów lub obwodów elektrycznych, dzięki którym można odkryć wiele rzeczy. Instrumenty muzyczne mogą być również dobrą opcją, ale nie zapomnij najpierw zapytać sąsiadów.
Wreszcie, różnorodne możliwości oferowane przez zabawki sportowe, którymi można się cieszyć na świeżym powietrzu, są dobrym rozwiązaniem dla najbardziej aktywnych dzieci.

Więcej

Zabawki do 250zł !!  Jest 2768 produktów.

Podkategorie

 • Kuchnie dla dzieci
  Czy znajdzie się chociaż jeden rodzic, którego dziecko chodź raz nie chciało pomagać w kuchni? Nie interesowało się jak działa kuchenka, mikrofalówka czy lodówka? Pewnie niejeden z Was w obawie przed wypadkiem nie pozwalał na pomoc przy gotowaniu. Jednakże, dzieci są niezwykle ciekawe świata, więc dlaczego mamy je ograniczać, po prostu stwórzmy im ich własne królestwo smaków. 
  Zabawa multifunkcyjną kuchnią potrafi niezwykle rozwijać zdolności nie tylko manualne, jak również kształtuje planowanie, cierpliwość, czy uczy logicznego myślenia.
  Jest to również jeden z rodzajów zabaw w grupie, dzieci poznają co to znaczy dzielić się z kimś, wyznaczać i wykonywać polecenia, oraz tego że czasem konieczne jest dopuszczenie kompromisu.
  Zabawkowa kuchnia jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci w każdym wieku, niezależnie od płci. Mniejsze dzieci przy Naszej pomocy mogą uczyć się wykonywać podstawowe czynności jak mieszanie, czy krojenie bezpiecznymi dla nich przyrządami, natomiast większe dzieci mogą ćwiczyć kreatywność tworząc wyśmienite potrawy.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment kuchni i akcesoriów, zarówno drewnianych jak i plastikowych wykonanych z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Oferujemy w pełni wyposażone kuchnie z płytą indukcyjną bądź gazową, piekarnikiem, mikrofalówką, lodówką, kranem i akcesoriami kuchennymi takimi jak sztućce garnki, czy jedzenie. Jeżeli szukają Państwo czegoś bardziej kompaktowego to gwarantuję, że się nie zawiedziecie, posiadamy mniejsze kuchnie z podstawowym wyposażeniem oraz takie które można złożyć do małej walizeczki. Oprócz tradycyjnej kuchni polecamy też sprzęty gospodarstwa domowego niezbędne u każdej Pani domu takie jak mikser, ekspres do kawy czy zestaw do robienia naleśników.
  Gwarantujemy, że z naszymi produktami Wasze dzieci staną się perfekcyjnymi Paniami i Panami domu, kelnerami czy nawet szefami kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą! 
 • Dla niemowląt
  Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, więc bardzo ważne jest abyśmy my rodzice wspierali nasze dziecko w prawidłowym rozwoju, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Jest to niezwykle proste, wystarczy w odpowiedni sposób pobudzać jego zmysły odpowiednimi zabawkami, czy akcesoriami.
  Naszą ofertę zabawek dla niemowląt kształtujemy w sposób niezwykle wyjątkowy i staranny, aby każda zabawka była bezpieczna, wykonana z odpowiednich materiałów i pobudzała określone funkcje poznawcze.
  W naszym sklepie każdy rodzic znajdzie odpowiedni produkt przystosowany do odpowiedniego etapu rozwoju. Posiadamy szeroki wybór grzechotek, czy gryzaków dla maluszków, zabawki interaktywne, sortery, kostki edukacyjne, stoliczki edukacyjne, pchacze z akcesoriami czy rozwijające funkcje manualne i poznawcze zabawki drewniane. 
  Oprócz zabawek, znajdą tu Państwo akcesoria i elementy wyposażenia dla niemowląt takie jak maty edukacyjne, bujaczki, karuzele do łóżeczka czy baseny z kulkami.
  Bardzo dobrze wiemy ile frajdy daje dzieciom kąpiel czy zabawa w basenie, więc o zabawkach do wody też nie zapomnieliśmy.
  Warto podkreślić, że produkty w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez znane i lubiane firmy, dzięki czemu mają Państwo gwarancje na bezpieczny rozwój swojego dziecka.
  Zapraszamy do zakupów! 
 • Zabawki od roku do 2 lat
  Wraz z mijającymi miesiącami zmieniają się upodobania i preferencje dzieci. Kiedy dziecko skończy rok, to zaczyna być coraz bardziej ciekawe świata, potrafi samodzielnie usiąść, raczkować czy nawet chodzić. Jego umiejętności sprawiają że może bawić się zabawkami w różnych pozycjach, co niezwykle ułatwia poznawanie otaczającego go świata. Aby rodzice w prosty i łatwy sposób mogli odnaleźć odpowiednią zabawkę dla swojego dziecka, w Naszym sklepie stworzyliśmy zakładki wiekowe. 
  Dzieci w przedziale wieku od roku do dwóch lat są niezwykle aktywne, wszystko chcą dotykać, wąchać, smakować, interesują ich różnorodne dźwięki, kształty, całymi godzinami potrafią obserwować ruch aut, ludzi czy zwierząt. W tym okresie życia ważna jest różnorodność zabawy aby aktywować i pobudzać wszystkie zmysły dziecka. Wtedy także warto rozwijać zdolności manualne i motoryczne, taka zabawa nie tylko skłania dziecko do obserwacji ale właśnie pobudza do samodzielnej nauki łączącej w sobie pracę rączek czy nóżek z umiejętnością planowania, przewidywania czy kreatywnego myślenia. Rodzice dzieci w tym wieku na pewno będą zadowoleni różnorodności zabawek oferowanych ich dzieciom, gdyż ta grupa jest bardzo obszerna i na pewno każdy znajdzie odpowiedni prezent dla swojego dziecka.

  Na początek przygody nauki przez zabawę, idealnie sprawdzą się stoliczki lub kostki edukacyjne. Są to zabawki łączące w sobie wiele różnych funkcji, w swoim wyposażeniu posiadają między innymi sortery za pomocą których dziecko musi odpowiednio dopasować pasujący element i wrzucić go do środka, w późniejszym etapie rozwoju jest to świetna pomoc naukowa podczas poznawania kolorów, kształtów, często liter czy liczb, ponieważ wiele z nich posiada je namalowane na sobie.

  Dzieci uwielbiają obserwować ruch, więc w większości tych zabawek spotkacie koła zębate. Przeplatanki, to coś co kocha każde dziecko, bardzo dobrze ćwiczy małe rączki podczas przesuwania poszczególnych elementów po torze. W stoliczkach czy kostkach można spotkać muzyczne elementy, tutaj sprawdzają się cymbałki i organki, dzieci samodzielnie mogą poznawać różnorodne dźwięki. Zabawki te oczywiście można zakupić jako samodzielny przedmiot w naszym sklepie. Kiedy dziecko raczkuje, zaczyna się podnosić i samodzielnie próbuje stawiać pierwsze kroki , to zapewne jest sygnał do tego, że jest gotowe do nauki chodzenia. W tej umiejętności wspomogą dziecko chodziki i pchacze. Pchacze edukacyjne to świetna zabawka wielofunkcyjna. Wiele z nich na froncie posiada podobne wyposażenie do stoliczków edukacyjnych, tutaj również możemy znaleźć elementy muzyczne, sortery, koła zębate, grzechotki czy nawet telefon. Zabawka ta na pewno zajmie dziecko na wiele godzin, będzie mogło ćwiczyć swoje kroczki pchając go, a kiedy przyjdzie czas na zabawę to pchacz również mu posłuży. Na tym etapie życia idealnie sprawdzą się różnorodne zabawki rozwijające zdolności manualne małych rączek.

  Układanki typu piramida, to zabawka składająca się z podstawy z drążkiem na który dziecko wkłada obręcze. Rozwija ona kreatywność, zdolność do logicznego myślenia, dziecko uczy się odróżniać wielkości, kolory. Przebijanki także stały się hitem w ostatnim czasie. Dziecko za pomocą młoteczka uderza w wystające elementy i obserwuje ich ruch, kiedy jedno się chowa to drugie wyskakuje. Alternatywą dla klasycznych przebijanek stały się wersje z cymbałkami. Specjalna konstrukcja łączy w sobie miejsce na kulki i cymbałki znajdujące się pod nim. Kiedy dziecko wbije kulkę, to uderzy ona o cymbałki i się po nich stoczy. Za każdym razem można uzyskać inny ruch czy dźwięk, a cymbałki mogą służyć także samodzielnie. Zjeżdżalnie dla samochodzików uwielbiają nie tylko chłopcy. Ta zabawka daje wiele frajdy i pozwala obserwować zjeżdżające po niej pojazdy. Do ćwiczenia zdolności manualnych małych rączek na pewno świetnie się sprawdzą jednoelementowe puzzle. Puzzle umieszczone są na planszy i często posiadają wypukły kształt w postaci klocka lub uchwyt do trzymania. Dziecko musi dopasować element do miejsca z którego zostało zabrane, szczególnie polecamy wersje dźwiękowe, kiedy puzzel zostanie ułożony w sposób prawidłowy to plansza wyda dźwięk zwierzęcia czy pojazdu który ukazuje. Oczywiście klocki towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat, a my szczególnie polecamy wersje drewniane, z których można tworzyć różnorodne budowle, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Świetną grupą zabawek są pojazdy czy zwierzątka na kółkach ze sznureczkiem do ciągnięcia. Stosować je można już u najmłodszych dzieci, pociągając je przed nimi zachęcamy do raczkowania, a kiedy dorosną i samodzielnie będą się poruszać, to zabawka stanie się idealnym przedmiotem do ciągnięcia i ćwiczenia równowagi.

  Tutaj znajdziecie różnorodne zabawki dla dzieci od roku do drugiego roku życia, większość z nich jest rozwojowa i będzie służyła przez wiele lat ich edukacji. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabawek od roku do dwóch lat
 • Zabawki dla 2 latka
  Dwulatki to dzieci, które potrzebują wiele ruchu, a zabawki potrafią je zająć na wiele godzin. Takie dzieci szybko się uczą więc warto zapewnić im rozrywkę, która sprawi wiele radości, ale również będzie świetnie edukować i uczyć nowych umiejętności. W naszym sklepie stworzyliśmy specjalne kategorie wiekowe, dzięki czemu rodzicom będzie dużo łatwiej dopasować idealną zabawkę dla ich dziecka.

  Z całą pewnością klocki to zabawka, która się nie starzeje i dodatkowo aktywuje dziecko do kreatywnego myślenia, rozwijania wyobraźni, czy ćwiczenia małych rączek. W naszym sklepie oferujemy klocki stworzone z różnych materiałów jak plastik czy drewno, występują w kilku wielkościach, więc bawić się nimi mogą nawet małe dzieci. Klocki, które mają większe kształty sprawiają, że dziecko łatwiej je chwyta, są bezpieczne, bo nie ma ryzyka połknięcia małego elementu. 
  Obecnie na rynku znajdziemy szerokie grono zabawek interaktywnych, edukacyjnych, które zachęcają do nauki. Zabawki te posiadają różne melodie, które inicjują naukę liter, kolorów, kształtów, czy części ciała. Wiele z nich wydaje odgłosy zwierząt, czy pojazdów. Zabawki interaktywne będą towarzyszyć dzieciom przez wiele etapów nauki, wiele z nich posiada różne stopnie trudności dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Taka zabawka, to na pewno świetna forma prezentu, z którego będzie zadowolone każde dziecko i rodzic. 

  Fantastyczną zabawką są kulodromy, tory samochodowe czy kolejki. Dzieci uwielbiają obserwować ruch pojazdów i reakcję na ich czynności. Zabawka ta zachęca do pracy w grupie, zabawy z rodzicami czy rodzeństwem. Nie tylko wiele frajdy daje sama jazda ale również budowanie toru z pomocą dorosłych.

  Kolejną edukacyjną formą zabawki są lalki. Zabawa lalkami to świetna forma nauki uczuć zarówno dla dziewczynek i chłopców. Lalki uczą dzieci empatii, opieki, reakcji na płacz, śmiech. Dzieci uwielbiają się tulić, wozić lalki w wózku czy wykonywać czynności jak młode mamy, czyli ubierać, usypiać czy kąpać. Zakup lalki to idealny gadżet podczas oswajania dzieci, kiedy w domu ma się pojawić rodzeństwo. Dzieciom dużo łatwiej jest oswoić się z tą myślą i wyobrazić jak będzie wyglądać brat czy siostra.
  Oczywiście zabawki muzyczne to idealny wybór dla każdego dziecka w każdym wieku. Dają wiele radości z zabawy, muzykowania, działają odstresowująco, integrują do zabawy w grupie. Dla dwulatka idealnie sprawdzą się proste w użyciu organki, cymbałki, marakasy czy bębenki. 

  Tak jak w przypadku klocków, od wielu pokoleń swoje triumfy święcą puzzle. Dla dwulatków polecamy proste zestawy składające się z kilku elementów, które pobudzają dziecko do logicznego myślenia i zachęcą do rozwijania zdolności manualnych. 
  Oprócz wyżej wymienionych zabawek, w naszym sklepie znajdziecie bogate grono przedmiotów, które uczą przez zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z fantastycznymi zabawkami stworzonymi z myślą o dwulatkach. 
 • Zabawki od 3 do 5 lat
  Dla przedszkolaków ważna jest integracja, praca w grupie, czy gry zespołowe. Małe dzieci szybko się uczą, więc już od najmłodszych lat warto pokazywać im odpowiednie wzorce, przystosowywać do zabawy w kilka osób, aby nauczyły się dzielić czy wykonywać obowiązki. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór zabawek, aby dawały wiele możliwości różnorodnej zabawy, aby mogły się bawić nimi dzieci samodzielnie jak i w kilka osób. W naszym sklepie stworzyliśmy kategorię wiekową od 3 do 5 lat, tak aby każdy rodzic bez trudu odnalazł odpowiednią zabawkę dla swojego malucha.

  Jak wiadomo puzzle i klocki to zabawki, które od wielu lat niezaprzeczalnie są produktem obowiązkowym w każdym domu niezależnie od wieku dziecka. Nie ma się co dziwić, ten rodzaj rozrywki jest fantastyczną formą nauki przez zabawę. Dziecko nie tylko angażuje swoje małe rączki i ćwiczy zdolności motoryczne, czy manualne, ale także jego umysł pracuje na najwyższych obrotach. Klocki dają niesamowite możliwości kreatywnej zabawy. Dzięki nim można tworzyć różnorodne budowle, pojazdy, kształty, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Puzzle natomiast sprawiają, że dzieci muszą odpowiednio dopasować elementy tak aby stworzyły jednolitą całość. Uczą się dopasowywać elementy, szukać odpowiedniego kawałka spośród kilku różnych fragmentów. Oczywiście najważniejszym jest odpowiednie dopasowanie stopnia trudności tychże zabawek do wieku i umiejętności dziecka, bo teoretycznie puzzle i klocki mogą towarzyszyć nam przez całe życie. Fantastyczną formą zabawy są puzzle magnetyczne. Puzzle magnetyczne to zbiór układanek z różnych kategorii wyposażony w tablicę magnetyczną. Na rynku spotkać można zestawy ze zwierzętami, pojazdami czy postaciami. Dziecko tworzy kreatywne obrazki przyczepiając je do tablicy. Wiele z tych zestawów posiada także tradycyjną tablicę kredową, po której dziecko może malować, uczyć się liczb czy literek.

  Już od najmłodszych lat świetnie jest uczyć dzieci odpowiedzialności, empatii, troski o drugą osobę czy zwierzę. Do tego świetnie posłużą interaktywne pieski. Piesek ten chodzi i wydaje różnorodne dźwięki, szczeka, skomle. Dziecko może uczyć się reakcji na bodźce, może wyprowadzać pieska na spacer, karmić czy przytulać. Wiele z zestawów posiada smycz, ubranka czy nawet zestaw pielęgnacyjny ze szczotką. Taka zabawka może być stosowana jako oswojenie dziecka związane z pojawieniem się nowego członka rodziny, dziecku łatwiej jest zobrazować sobie pieska i obowiązki jakie wynikają z jego posiadania. 

  Świetną formą integracji dzieci są zabawki, które dają wiele różnorodnej możliwości zabawy. Do tej grupy zapewne należą zabawkowe kuchnie, domki dla lalek czy zestawy małego majsterkowicza. Są to zestawy, które zostaną z dziećmi na długie lata, uczą wielu przydatnych czynności manualnych, czy okazywania uczuć. Kuchnia to idealny prezent dla dziecka niezależnie od jego płci. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, często chcą pomagać w kuchni, jednak tam czai się wiele niebezpiecznych przedmiotów. Świetnie jest posiadać taką zabawkową kuchnię, gdyż pomoże ona oswoić dziecko z prawdziwym gotowaniem, dzięki zabawkowym sztućcom i produktom spożywczym, dziecko nauczy się je kroić. Jest to fantastyczny wstęp do prawdziwego gotowania. Zestawy majsterkowicza to świetny trening małych rączek. Dzieci mogą wkręcać, wykręcać, naprawiać, rozkręcać bez ryzyka skaleczenia. Dzięki takim zestawom już od najmłodszych lat można angażować dzieci do pomocy w domu.
  Domki dla lalek to nauka odpowiedzialności, empatii, planowania. Takie zestawy dają możliwość codziennie innej zabawy, mogą się nimi bawić dzieci samodzielnie, bądź w kilka osób. Obecnie na rynku domki dla lalek to imitacje prawdziwych domów. W ich wyposażeniu znajdziemy nawet kuchnie czy w pełni wyposażone pokoje czy łazienkę. Dzieci mogą odwzorowywać nasze codzienne życie ucząc się wykonywania i planowania obowiązków.

  Oczywiście to tylko garstka zabawek, które integrują, rozwijają, czyli uczą przez zabawę dzieci powyżej trzeciego roku życia. W tej zakładce znajdziecie wiele różnorodnych zabawek skierowanych właśnie do nich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabawek edukacyjnych.
 • Zabawki od 5 do 7 lat
  Dzieci w wieku od 5 do 7 to starszaki i pierwszoklasiści. Dzieci te oprócz kreatywnej zabawy, potrzebują akcesoriów i przedmiotów, które będą wspierać ich naukę. Jak wiadomo dzieci najefektywniej uczą się przez zabawę. W tej kategorii prezentujemy zabawki, które posiadają aspekt edukacyjny ale również nie zapomnieliśmy o produktach, które pomogą na chwilę zapomnieć o obowiązkach i nauce i dadzą wile radości i frajdy z zabawy.

  Dzieci w tym wieku rozpoczynają swoją intensywną przygodę z edukacją. Na wcześniejszych etapach ich życia nauka oczywiście się przewijała, natomiast teraz jest bardzo ważnym i istotnym elementem, który ukształtuje ich na całe życie. Dlatego w tej grupie wiekowej zaproponowaliśmy produkty, które uczą przez zabawę i wspomagają naukę.

  Świetnym produktem są tablice. Tablice te występują w wielu różnych wariantach. Najbardziej popularnymi są tradycyjne tablice kredowe. Dzięki nim możemy zobrazować dzieciom literki czy liczby, stworzyć ciekawą formę nauki w domu. Dzieci mogą po niej pisać ucząc się nowych liczb, liter czy nawet pierwszych słów. Natomiast w wolnym czasie tablica może posłużyć jako miejsce do malowania, zabawy. Wiele z tablic posiada dwustronne wyposażenie, oprócz strony kredowej posiadają stronę do pisania zmywalnym markerem. Strona ta często jest magnetyczna, więc można przyczepiać do niej materiały edukacyjne. Idąc tropem zabawek edukacyjnych. Polecamy zestawy magnetyczne właśnie do tablic. Liczby czy literki w formie magnesu to świetna forma zabawy i nauki. Dzięki nim dzieci poznają nowe słowa czy uczą się prostych działań matematycznych. Do nauki liczenia polecamy także tradycyjne liczydła, a do nauki i odczytywania godzin posłuży zabawkowy zegar.

  Gry edukacyjne to świetna rozrywka dla dzieci. Szczególnie polecamy gry na zasadzie liczydła. Na podstawie posiadamy drążki oraz puste miejsca, zadaniem dziecka jest włożenie na drążek takiej ilości obręczy, której odpowiada liczba pod nią, następnie dopasować należy element z odpowiednią ilością kropek. Klasyczne domino czy gra memory pozwala ćwiczyć zapamiętywanie czy pamięć przestrzenną. Jest to forma zabawy odpowiednia dla kilku osób. Łowienie rybek to gra zręcznościowa, która uczy precyzji, cierpliwości. Od wielu lat jest jedną z najbardziej popularnych i pożądanych gier przez najmłodszych. Oczywiście nie należy zapominać od nieśmiertelnych klockach i puzzlach odpowiednio dopasowanych do wieku dziecka.

  Bardzo ważnym elementem w rozwoju dziecka jest ruch. Szczególnie wartościowy jest ruch na świeżym powietrzu. Dzieci ćwiczą sprawność, mięśnie, kondycję, dzięki uprawianiu sportu dziecko unika nadwagi i chorób cywilizacyjnych. W naszym sklepie znajdziecie akcesoria, które zachęcą do ćwiczeń, zabawy w grupie i zaszczepią nutkę rywalizacji. Dla dzieci polecamy zestawy do koszykówki. Można ich używać na dworze jak i w domu, są kompaktowe, nie zajmują dużo miejsca, a dają wiele radości z zabawy. Dzieci uczą się celności, precyzji, wytrwałości czy cierpliwości. Już w dwie osoby można rozegrać ekscytujący mecz, który wymaga wiele ruchu, taka zabawa na pewno da wiele satysfakcji i może zaszczepić miłość do sportu, która będzie kiełkowała przez najbliższe lata. Polecamy także bramki do piłki nożnej, zjeżdżalnie czy huśtawki. Natomiast w domu można stworzyć ciekawe miejsce do ćwiczenia celności, a do tego na pewno posłużą łuki i strzały oraz rzutki.

  Kolejną fantastyczną zabawką są samochody zdalnie sterowane RC. Dzieci uwielbiają się nimi bawić, mogą sprawować pełną kontrolę nad zabawką, wprawiając ją w ruch i obierając odpowiedni kierunek jazdy. Taka zabawa spodoba się nie tylko chłopcom. Posiadamy szerokie grono samochodów RC, klasyczne sportowe modele polecają się do zabawy w domu, natomiast modele terenowe czy monster truck to auta, które umożliwiają zabawę na dworze przez cały rok. Nie straszny im piach, śnieg czy woda. Gwarantujemy, że autka zdalnie sterowane to idealny wybór na prezent, który będzie cieszył dziecko przez długie lata.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat, gdyż te wyżej opisane to tylko namiastka bogatego asortymentu. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
 • Zabawki drewniane
  Zabawki drewniane to jedna z najobszerniejszych kategorii w naszym sklepie, tutaj znajdziecie wszystko czego dusza zapragnie.
  Zabawki wykonane z naturalnego drewna w ostatnim czasie przeżywają renesans, wracają do łask rodziców i dzieci. I bardzo słusznie, ponieważ drewno to jeden z najtrwalszych i bezpiecznych materiałów do wyrobu zabawek dziecięcych. Przedmioty drewniane posiadają jedynie same zalety, górują nad plastikiem, gdyż są praktycznie niezniszczalne, właściwie nie ma ryzyka połamania produktu. Kupując zabawki wykonane z tego materiału wspieramy również środowisko naturalne, gdyż drewno to materiał naturalny, który w żaden sposób mu nie zaszkodzi. Zabawki drewniane, mogą służyć przez wiele lat, niejednemu dziecku, gdy nasz maluch straci zainteresowanie to z radością możemy dać zabawką drugie życie przekazując je w inne ręce.
  W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki przeznaczone dla różnych grup wiekowych, tutaj każdy urwis znajdzie coś dla siebie.
  Maluszki, które dopiero poznają kształty, przedmioty, otaczający ich świat, chętnie pobawią się rozwijającymi kostkami edukacyjnymi, sorterami, czy w układanie piramidy. Ponadto fantastycznie sprawdzą się klocki w różnych, kształtach, wielkościach i kolorach czy zabawki które dziecko może ciągnąć ze sobą za sznureczek. 


  Dużą grupę przedmiotów stanowią zabawki stricte edukacyjne, które uczą kolorów, liczyć, kształtów czy dopasowywania przedmiotów, tutaj znajdą Państwo między innymi liczydła, układanki czy klasyczne puzzle. Dzieci, które zaczynają naukę chodzenia, warto wspomódz w pchacz czy wózeczek, który będzie ułatwiał kształtowanie tej umiejętności. Pchacze często wyposażone są w inne kreatywne zabawki, takie jak koła zębate, czy gry edukacyjne, natomiast  wózeczek w przyszłości może posłużyć jako miejsce do przewożenia, lalek, pluszaków czy innych zabawek. Jeżeli szukają Państwo jednej zabawki z wieloma możliwościami zabawy to idealnym rozwiązaniem zapewne będzie stoliczek edukacyjny, który od lat jest hitem, szczególnie świetnie się sprawdzi jako prezent na roczek. 

  Mali muzycy znajdą tutaj szereg instrumentów, które będą w fantastyczny sposób rozwijać ich talent, wprawiać w dobry nastrój, oferujemy między innymi drewniane cymbałki, gitary, flety czy nawet pianinko. Wybierając drewniane instrumenty stawiamy na jakość dźwięku, taka mała zabawka może świetnie odzwierciedlić profesjonalny instrument.
  Jeżeli wasze dziecko uwielbia naśladować wasze czynności domowe, to jesteście w odpowiednim miejscu. Wśród zabawek drewnianych znajdziecie sprzęty gospodarstwa domowego, które zachwycą waszych najmłodszych. Dzięki tym przedmiotom, możecie uczyć dzieci porządku, odpowiedzialności, pomocy czy pracy zespołowej. Wśród nich szczególnie polecamy fantastyczne w pełni wyposażone kuchnie i akcesoria kuchenne, które do złudzenia przypominają sprzęty dzięki, którym gotujecie na co dzień. Wasze dzieci mogą uczyć się kroić warzywa, owoce, mieszać czy smażyć bez ryzyka poparzenia czy uszkodzenia paluszków. Świetną sprawą są akcesoria do sprzątania w domu, miotły, odkurzacze czy inne, dziecko uczy się odpowiedzialności, dbania o porządek, wykonywania poleceń. Oprócz wyżej wymienionych znajdziecie Państwo również pralkę, żelazko czy nawet zmywarkę.


  Małe panie domu, będą zachwycone z w pełni wyposażonych domków dla lalek. Domki te są tak realistyczne, świetnie wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, posiadają przepiękne mini mebelki. Wśród tych wnętrz Wasza mała księżniczka będzie snuła niezwykłe historie w towarzystwie ulubionych lalek.
  Mali chłopcy chętnie w prezencie dostaną niezwykłe tory kolejowe, kolejki czy pojazdy, dzięki którym będą mogli przemierzać niezliczone ilości kilometrów w poszukiwaniu kolejnych przygód. 
  Wybierając drewniane zabawki przede wszystkim stawiamy na jakość. Są one praktycznie, niezniszczalne, nie zanieczyszczają środowiska i służa naszym dzieciom przez długie lata. Kto wie może i Wasi wnukowie będą się bawić zabawkami, które sami kupiliście Waszym dzieciom. 
  Zabawki te są w pełni bezpieczne dla zdrowia, wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, oraz pomalowane certyfikowanymi i bezpiecznymi farbami.
  Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą zabawek drewnianych.
 • Dla chłopczyka
  Dzieci zawsze chcą naśladować dorosłych, robić dorosłe rzeczy, pomagać w domu, naprawiać zepsute przedmioty czy jeździć autem. Marzeniem szczególnie małych chłopców, jest wykonywanie w przyszłości poważnych, wymagających dużej odwagi zawodów, takich jak strażak, policjant czy żołnierz. Niektórzy natomiast po prostu chcą być jak ich tata, chcą jeździć autem, majsterkować w garażu, czy naprawiać samochód. Inni za to w przyszłości chcą być tak fantastycznymi sportowcami jak Robert Lewandowski czy Robert Kubica. Każde marzenie dzieci jest fantastyczne, pielęgnowanie go w postaci odpowiedniej zabawy potrafi niezwykle rozwijać zdolności manualne, kreować wyobraźnię, uczy opieki nad drugą osobą, czy szanowania przedmiotów. 
  W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment zabawek dla Waszych chłopców. Zabawki te są tak różnorodne, że rodzice odnajdą tutaj przedmioty odpowiednie dla każdej grupy wiekowej i dostosowane do potrzeb każdego urwisa.
  Chłopcy w każdym wieku będą zachwyceni z samochodów, którymi można się bawić na wiele sposobów. Dla najmłodszych polecamy autka, wyposażone w zestawy do wymiany kół czy innych części pojazdów, tutaj znajdą Państwo samochody tematyczne takie jak wóz strażacki, koparka czy betoniarka. Od zawsze dużym powodzeniem cieszą się autka z efektami dźwiękowymi, dzięki czemu dziecko może uczyć się przez zabawę. Dla większych polecamy auta zdalnie sterowane, poprzez tę zabawę można ćwiczyć refleks, kierunki jazdy, czy koordynację ruchów dziecka. Natomiast jeżeli szukają Państwo prezentu bądź zabawki dla syna na lata, to najlepszym rozwiązaniem są tory bądź kolejki samochodowe. Zabawa ta w niezwykły sposób rozwija kreatywność dziecka, daje niezliczone możliwości zabawy, gwarantujemy że będzie służyć przez długi czas. W naszej ofercie znajdą państwo tory samochodowe plastikowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, bądź klasyczne drewniane. Kolejki natomiast mogą przybliżyć wygląd i funkcjonowanie pociągu, często posiadają wiele atrakcji dźwiękowych czy wizualnych.
  Jak wiadomo większość chłopców pragnie być żołnierzem, bronić swojej mamy czy siostry. W tej kategorii możemy Państwu zaproponować szeroki wachlarz zabawkowych pistoletów na kulki, pociski piankowe czy wodę. Natomiast, jeżeli twoje dziecko chce się poczuć jak prawdziwy żołnierz, czy wojownik to zapraszamy do zakupu zestawów z pełnymi akcesoriami do zabawy w wojsko. 
  Oprócz wyżej wymienionych posiadamy również szereg zabawek dla fanów sportu takich jak cymbergaj, zestawy do gry w rzutki, czy łucznictwa. 
  Jeżeli wasze dziecko często podgląda co robicie w swoim garażu, to świetnym rozwiązaniem są zestawy majsterkowicza. Posiadamy duże stoliczki z pełnym wyposażeniem, akcesoria w zestawach bądź pojedyncze przedmioty, takie jak wkrętarka.
  Dzieci w wieku szkolnym zachwycone będą torami dla kulek z serii SpaceRail, czy klockami i słomkami konstrukcyjnymi dzięki którym będą powstawać niesamowite budowle.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dokładamy wszelkich starań aby dzieciaki miały wielką radość z zabawy naszymi produktami.
 • Dla dziewczynki
  Każda mała dama pragnie być przepiękną księżniczką, perfekcyjną kucharką, czy niezastąpionym sprzedawcą. Są i takie, których marzeniem jest zostanie uznaną fryzjerką czy kosmetyczką. Inne dziewczynki chcą szczególnie dbać o innych, pielęgnować małe dzieci, leczyć osoby chore, czy robić zakupy osobom starszym. 
  Niezależnie od tego jaki kierunek obiorą w przyszłości, to bardzo ważne jest aby wspierać je w ich planach, marzeniach. My dorośli znając preferencję naszych córek w bardzo łatwy sposób możemy wspierać ich pasje, wystarczy że wybierzemy zabawkę która będzie sprawiać, że będą spełniać swoje marzenia, rozwijać swoje umiejętności.
  Nie ma na świecie chodź jednej dziewczynki, która z zapałem w oczach nie podgląda swojej mamy w kuchni. Wiadomo, że staramy się chronić dzieci przed urazem, więc zbyt wiele w tej kuchni nam nie mogą pomóc, i tutaj na ratunek przychodzą ich własne, wymarzone zabawkowe kuchnie. Kuchnie te do złudzenia przypominają te profesjonalne, posiadają zlew z kranem, piekarnik, płytę indukcyjną bądź gazową, mikrofalówkę, zestawy garnków czy sztućce. Dzięki temu możecie zainteresować dziecko gotowaniem, czy wręcz gotować razem. Takie zabawkowe przedmioty kuchenne mogą być też fantastycznym wstępem do prawdziwego gotowania. Oprócz bogato wyposażonych kuchni, oferujemy również inne sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak ekspres do kawy, mikser, czy czajnik. Znajdziecie Państwo również mniejsze składane kuchnie, zestawy kawowe, do grillowania, zestawy garnków czy produktów spożywczych i wiele innych. 
  Jeżeli się już obiad ugotowało, to wiadomo że później trzeba posprzątać, a do tego posłuży nam zmywarka czy kran z możliwością podłączenia wody. 
  Jeśli chcecie zaangażować wasze dzieci w dalszą pomoc w domu to super rozwiązaniem, będzie odkurzacz, czy całe zestawy sprzątające, z mopem, deską do prasowania, czy nawet żelazkiem. A jeżeli już o praniu mowa to warto zaopatrzyć się w zabawkową pralkę. W naszym sklepie znajdą państwo każdy sprzęt AGD w wersji mini.
  Idąc dalej tropem jedzenia, warto dzieciom pokazać skąd się biorą produkty na obiad, więc warto wybrać się do sklepu. W naszej ofercie spotkają Państwo duże stragany sklepowe w pełni wyposażone w produkty spożywcze, kasę fiskalną, czy koszyki sklepowe. Natomiast jeżeli szukają Państwo akcesoriów do zabawy w sklep, to posiadamy samodzielne kasy fiskalne, koszyki lub wózki na zakupy z produktami spożywczymi. Zabawa ta uczy współpracy, komunikacji, liczenia.
  Małe damy będą zachwycone, jeżeli otrzymają toaletkę, zestaw do malowania czy manicure, zestaw małej fryzjerki. Dzięki tym produktom będą mogły poczuć się jak ich mama, bo przecież dobrze wiemy jak dzieci lubią naśladować dorosłych.
  Każda dziewczyna kocha lalki, a my oferujemy szeroki wachlarz produktów, od klasycznych lalek, po interaktywne, które zachowują się jak małe dziecko. Ponadto duży wybór domków dla lalek, wózków czy innych akcesoriów, dzięki którym mała księżniczka może poczuć się jak prawdziwa dorosła.
  Oprócz wyżej wymienionych posiadamy między innymi interaktywne pieski, zestawy małego doktora i wiele innych.
  Zabawki, które oferujemy w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych i certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zabawki Wasze dziecko będzie zachwycone.  
 • Muzyczne
  Muzyka to radość, z której czerpie nie tylko dziecko, słuchając jej uwalniają się hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój, sprawiają że potrafimy cieszyć się z małych rzeczy. Ponadto słuchając, bądź wykonując muzykę wspomagamy koncentrację, motywację czy ulepszamy zdolność do nauki. 
  Bardzo ważną kwestią jest słuchanie muzyki przez wcześniaki, maluchy czują się bardziej  bezpiecznie, zrelaksowane, śpią spokojniej. Więc śmiało można powiedzieć, że muzyka ma również relaksujący wpływ na nasz organizm, pomaga łagodzić ból, czy wspiera naszą odporność.
  Dlatego tak ważnym jest, aby człowiek miał jak największy kontakt z muzyką od narodzenia, a najlepiej już od życia płodowego.
  W naszym sklepie znajdą Państwo instrumenty bądź zabawki muzyczne przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Jeżeli szukają Państwo prezentu dla malucha to na początek świetnie sprawdzą się grzechotki, bębenki bądź małe organki z różnymi efektami świetlnymi, które można zakupić w zestawie bądź osobno. Trochę większe dziecko może połączyć przyjemność płynącą z muzyki z rozwijaniem zdolności manualnych, do tego świetnie posłuży przebijanka z cymbałkami, czy edukacyjna interaktywna kostka z sorterem. Starsze dzieci będą zachwycone z instrumentów muzycznych, które do złudzenia przypominają profesjonalne. Oferujemy Państwu różnego rodzaju perkusje, gitary, keyboardy czy nawet pianina, w tej kategorii można znaleźć też mniejsze instrumenty takie jak flet, saksofon czy cymbałki. 
  Jeżeli w Waszym domu rośnie mały wokalista, to gwarantujemy że nie zawiedziecie się na naszych mikrofonach.
  Wszelkie zabawki wykonane są przez certyfikowane, znane firmy z bezpiecznych materiałów. Zabawki są bardzo trwałe i zapewne będą służyć przez długie lata, niejednemu pokoleniu.
  Kto wie, może zaszczepiona miłość do muzyki od najmłodszych lat zaowocuje karierą w przyszłości. Może Państwa dziecko zostanie małym kompozytorem, wokalistą bądź gwiazdą muzyki rockowej. Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!
 • Edukacyjne
  Zabawki, które powinny dzieciom towarzyszyć przez cały ich rozwój, to takie które uczą przez zabawę. Nauka nie musi być nudna, czy wyczerpująca. Dzieci uczą się już od pierwszych dni życia, ćwiczą aparaty mowy, słuchu, wzroku czy dotyku. Następnie zaczynają poznawać otaczający ich świat, rozpoznają różne dźwięki, kształty, postaci. Uczą się jak być cierpliwym, empatycznym, dokładnym, opanowanym. 
  Ważnym jest aby dobierając zabawki dostosować je do odpowiedniego wieku dziecka, aby mogło w odpowiednim etapie rozwoju rozwijać, zdolności manualne, aparat mowy, zdolność do logicznego myślenia czy kreatywność.
  Nasz sklep oferuje szeroki asortyment zabawek dostosowany do odpowiedniego etapu rozwoju dziecka. Dla najmłodszych świetnym rozwiązaniem będą zabawki bazujące na dźwięku, takie jak małe organki, bębenki, czy pałąki pod którymi dziecko może sobie swobodnie leżeć i obserwować zmieniające się kształty nad sobą. Dla rodziców trochę większych dzieci, które zaczynają być coraz bardziej ciekawe świata świetnym rozwiązaniem będą kostki edukacyjne, które w jednej małej zabawce mieszczą wiele możliwości zabawy od kół zębatych przez organki po sortery. Kolejnym świetnym pomysłem nie tylko na prezent są tablice ze znikopisem, na których dziecko może tworzyć wiele rysunków, czy ćwiczyć naukę pierwszych literek bądź cyferek, bez ryzyka pomalowanego stołu. Dzieci w wieku przedszkolnym będą zachwycone zabawą w sklep, bo to przecież nauka liczenia, kształtów, również będą w świetny sposób rozwijać kulturę osobistą. Tutaj znajdą Państwo nie tylko w pełni wyposażone stragany sklepowe, ale również koszyki na zakupy z akcesoriami czy kasy fiskalne. Natomiast chłopcy jak i dziewczynki mogą uczyć się kierunków za pomocą zabawkowej kierownicy, czy zjeżdżalni dla autek. O starszakach też nie zapomnieliśmy, w ofercie posiadamy fantastyczne roboty czy mikroskopy, które pozwolą na dogłębne odkrywanie naszego świata, będą w szczególny sposób pobudzać kreatywność naszych dzieci. 
  Oprócz wyżej wymienionych w tej kategorii znajdziecie Państwo akcesoria do nauki liczenia, czy alfabetu takie jak liczydła, tablice magnetyczne czy klasyczne literki i cyferki. Dla chłopców oferujemy również bardzo praktyczne bidety, bo to przecież też nauka.
  Dobierając odpowiednie zabawki dla Naszych dzieci, wspieramy ich rozwój, nie tylko manualny ale również intelektualny, więc gorąco zapraszamy do wyboru Naszego sklepu, gdyż oferujemy tylko sprawdzone i certyfikowane zabawki.
 • Sportowe
  Sport to zdrowie, każdy dzieciak Ci to powie! 
  To hasło chyba każdy z nas zna, więc bardzo ważne jest abyśmy miłość do sportu kształtowali w naszych dzieciach od najmłodszych lat.
  Sport to hasło tak szeroko pojęte, że w tej dziedzinie każdy znajdzie coś dla siebie, poza tym ze sportu płyną tylko same korzyści. Ćwicząc budujemy swoją odporność, a jest ona niezwykle ważna już od najmłodszych lat życia, chyba nikt z nas nie lubi być chory. Poprzez trening stajemy się coraz bardziej sprawni, długi spacer czy przechadzka po górach to już nigdy nie będzie problemem, Ponadto uprawianie sportu ma zbawienny wpływ na efekty nauki naszego dziecka. Organizm jest dotleniony, a co za tym idzie nasze dziecko przestaje być ospałe, łatwiej się koncentruje, dostaje więcej energii, dzięki czemu pasek na świadectwie już nie jest zagrożony. Podczas uprawiania sportu wydzielają się hormony szczęścia, jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia, zrelaksowani, po prostu szczęśliwi!
  Jako sklep kładziemy szczególny nacisk na wybór naszych produktów, aby spełniały wszelkie aspekty bezpieczeństwa, były funkcjonalne ale jednocześnie aby były kreatywne, żeby się nie znudziły i dawały różne możliwości zabawy. 
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki sportowe które można wykorzystać na świeżym powietrzu, jak i również w zamkniętym pomieszczeniu. Od lat dużym zainteresowaniem cieszą się zestawy do koszykówki, piłki nożnej czy boksu. Świetnym sposobem na trenowanie celności u dzieci są rzutki, kręgle, golf czy nowość łuki strzelecki. Dzieciaki, które lubią ciągle być w ruchu na pewno będą zachwycone z nowej hulajnogi, posiadamy też takie modele które spokojnie mogą używać już najmłodsze urwisy, gdyż posiadają chowane siedzisko. Ponadto skakanki, czy fantastyczny tor przeszkód który będzie służył przez wiele lat, bo daje różne możliwości zabawy.
  Nasze zabawki są wykonane przez certyfikowane, znane i lubiane firmy, z wysokiej jakości materiałów. Wybierając nasze zabawki mają Państwo gwarancję na sportowy sukces Waszych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. 
 • Klocki
  Jeżeli pomyślisz o tym czym Ty bawiłeś się w dzieciństwie, to u większości osób we wspomnieniach bardzo często pojawiają się różnego typu klocki. Oczywiście, że tak, bo klocki to jedna z najbardziej popularnych i kreatywnych zabawek, chyba nie ma domu, w którym są dzieci i nie ma kloców, chyba że są na to jeszcze za małe.
  Obecnie na rynku mamy bardzo szeroki asortyment, jeżeli chodzi o tego typu zabawki i świetnie bo dzięki temu dziecko może rozwijać wiele swoich umiejętności. Zabawa klockami ćwiczy w dzieciach przede wszystkim kreatywność, zdolność do logicznego myślenia, czy planowania. Jeżeli zostawimy dziecko z klockami bez żadnego planu, to ono musi zaplanować co zbuduje, później dopasować odpowiednie elementy, aż w końcu dojść do etapu finalnego jego dzieła. Ta forma zabawy uczy również, dokładności, zdolności do wykonywania określonych poleceń, pracy w grupie czy nauki dzielenia się z innymi. NIezależnie od tego jaki rodzaj klocków wybierzecie, to zawsze będzie dobry wybór, nie tylko na prezent.
  Nasz sklep oferuje różne typy klocków, dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Na początek chcemy zaproponować klasyczne duże klocki które spokojnie mogą być używane przez najmłodszych, ponieważ nie ma ryzyka połknięcia produktu. Dzieci mogą uczyć się prostych czynności budowania, nawet jeżeli budowla składa się tylko z dwóch klocków to jest to ogromny postęp i duży rozwój dla tak małego dziecka.  
  Większe dzieci na pewno będą zachwycone z zestawów konstrukcyjnych. Zestawy te w niezwykle skuteczny sposób uczą planowania, dokładności, logicznego myślenia czy cierpliwości. Każdy zestaw zawiera instrukcję obsługi, która ułatwia złożenie konstrukcji. Inną alternatywą dla klocków mogą być słomki konstrukcyjne, dzięki nim można stworzyć naprawdę duże konstrukcję takie jak domek do zabawy, pobudza to świetnie zdolność do rozumowania przestrzennego. I to się nazywa nauka przez zabawę!
  Dobierając ofertę naszego sklepu staramy się aby produkty były certyfikowane, najwyższej jakości i pochodziły od znanych i lubianych producentów. Dlatego kupując w Naszym sklepie mają Państwo gwarancję na udany prezent, czy zabawkę dla Swojego dziecka.
 • Interaktywne i kreatywne
  Zabawki interaktywne i kreatywne to niezwykle istotny element w rozwoju dziecka. Nie tylko rozwijają zdolności manuale, ale także inicjują kreatywne i przestrzenne myślenie.

  Ta szeroka grupa zabawek daje możliwość zabawy dzieciom w każdym wieku, odpowiednie dopasowanie sprawi, że dziecko będzie się świetnie rozwijać, nabywać nowych umiejętności, uczyć się cierpliwości, odpowiedniego reagowanie na zaistniałe sytuacje. W naszym sklepie znajdziecie bardzo duży wybór zabawek bezpiecznych i atestowanych. Są one idealnym wyborem na prezent dla dziecka, ponieważ we wspaniały sposób będą uczyć przez zabawę.

  Dla najmniejszych dzieci, polecamy zabawki interaktywne, które wydają różne dźwięki, mają wiele ruchomych elementów. Dziecko może się nimi bawić na różne sposoby, może włączać przyciski, poznając odgłosy zwierząt, pojazdów, otaczającego je świata, czy słuchając przyjemnych, kojących melodii. Wiele z nich posiada między innymi sortery, które są wspaniałą zabawką, która uczy dopasowywania przedmiotów i ćwiczy małe rączki. Zabawki interaktywne zazwyczaj towarzyszą dzieciom przed długi okres ich edukacji. W późniejszym czasie będą wspaniałym gadżetem podczas nauki liczb czy cyfr. Zostając przy zabawkach interaktywnych należy zwrócić szczególną uwagę na interaktywne zwierzęta. Taka zabawka spodoba się trochę większym dzieciom. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a w szczególności psy i koty. Kiedy nie mamy warunków do posiadania małego pupila w domu, to sprawmy dziecku zabawkę, która da choć namiastkę prawdziwego zwierzątka. Taki piesek czy kotek doskonale odzwierciedla domowe zwierzę, porusza się, wydaję dźwięki, dziecko może je głaskać, wyprowadzać na spacer, czy pielęgnować. Wiele zestawów oprócz podstawowego wyposażenia w smycz czy miskę, posiada zestawy piękności ze szczotkami, grzebieniami czy nożyczkami. Posiadanie takiej zabawki uczy przede wszystkim empatii, opieki nad drugą osobą, czy odpowiedzialności. Jest to także świetny wstęp przed posiadaniem pieska czy kotka, który pokaże choć namiastkę obowiązków jakie wiążą się z posiadaniem zwierzęcia w domu.
  Do zabawek kreatywnych z całą pewnością można zaliczyć zestawy klocków. Nie ważne czy są to duże, czy małe klocki, czy liczą w sobie wiele elementów, czy niewielką ilość, to klocki zawsze będą inicjować kreatywne myślenie wśród najmłodszych. Klocki to idealne narzędzie do nauki przestrzennego myślenia i planowania. Dzięki nim możemy tworzyć budowle, postaci, pojazdy, zwierzęta, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Niezaprzeczalnie są idealnym pomysłem na prezent, który będzie rósł razem z dzieckiem.

  Oprócz standardowych zestawów klocków w naszym sklepie posiadamy zestawy kreatywne, za pomocą których można stworzyć określony pojazd, budowlę czy postać. Zestawy te zawierają określoną ilość różnych rozmiarów klocków i instrukcję, gdzie krok po kroku jest zobrazowane jak stworzyć określoną figurę. Jedną z najciekawszych form klocków konstrukcyjnych są pojazdy zdalnie sterowane, gdzie po kolei sami tworzymy pojazd, który będzie się poruszał.

  Aby uczyć dzieci odpowiedzialności, planowania czy wykonywania obowiązków, w naszym sklepie umieściliśmy specjalną grupę tablic magnetycznych, na których możemy planować dzień. Dzięki nim dziecko uczy się realizować swoje obowiązki.
  Zabawki interaktywne i kreatywne to przede wszystkim nauka przez zabawę. Sprawdzą się w każdym wieku i dadzą wiele radości z nabywania nowych umiejętności. Zapraszamy do zakupów w sklepie.
 • Gry
  Gry są fantastyczną formą spędzania wolnego czasu. Mają wiele zalet, które docenią rodzice jak i dzieci, w zależności od formy rozrywki, możemy rozwijać kreatywność, zdolności planowania, logicznego myślenia, pobudzają zdolności manualne, ćwiczą refleks, celność. Poza tymi walorami, grając w gry szczególnie w większej liczbie osób, uczymy się kompromisu, przegrywania, wygrywania czy pracy w grupie, która wymaga podziału obowiązków.
  Jest to świetnie spędzony czas, który również wpływa na zdrowie psychiczne, bo taka zabawa to często dużo śmiechu, radości i kontaktu z bliskimi.
  W tej kategorii znajdą państwo przeróżne często już kultowe gry elektroniczne czy zręcznościowe, które pokocha każde dziecko oraz niejeden rodzic.
  Świetną opcją są gry których prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać, takie jak domino, statki czy bingo, będą rozwijać zdolności strategiczne, dopasowywanie, czy logiczne myślenie. Dodatkowo oferujemy je w takiej formie, którą spokojnie można zabrać ze sobą w podróż, dzięki czemu czas ten upłynie przyjemnie na zabawie.
  Któż z nas w dzieciństwie nie bawił się w łowienie ryb, jest to świetna zręcznościowa zabawa, która w niezwykły sposób ćwiczy zdolności manualne, cierpliwość czy dokładność. Oferujemy bardzo duży asortyment zestawów do łowienia rybek, od najprostsz w których znajdą Państwo wędki i rybki, przez zestawy drewniane które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne i wracają do łask, przez bogato wyposażone gry w których oprócz wędek i rybek znajduje się nawet jezioro.
  Pewnie chodź raz w życiu każdy rodzic usłyszał "Mamo, tato kup mi pieska", ale jak wiadomo pies to obowiązek, o którym zwykle nasze dzieci nie mają pojęcia. Przychodzimy Wam rodzice na ratunek, warto sprawić naszym najmłodszym interaktywnego pieska, dzięki któremu dziecko może nauczyć się jakie potrzeby mają nasi psi przyjaciele. Wiadomo, maskotka nie zastąpi żywego zwierzęcia, ale może da chodź namiastkę radości z posiadania pupila.
  Mini wersje boisk sportowych zawsze robią furorę. W domowych warunkach można rozegrać mecz piłki nożnej, czy koszykówki bez ryzyka kontuzji. 
  Jednymi z najbardziej kultowych i popularnych zabawek są elektryczne zwierzątka edukacyjne, dzięki którym dziecko może uczyć się co to znaczy odpowiedzialność. Jest to świetna forma zabawy, która w niezwykły sposób pokazuje jak ważna jest opieka nad drugą osobą, czy pupilem. Dziecko musi wykonywać określone czynności takie jak jedzenie, sen czy pielęgnacja aby zwierzaczek nie zachorował i szybko rósł. Inna kultową zabawką jest gra Tetris, którą spotykamy w formie fantastycznej konsoli z lat 90.
  Ponadto w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zabawek zręcznościowych, jak na przykład różnego typu kostki rubika. Posiadamy również interaktywne śpiewające zabawki oraz takie które uczą podstawowych czynności domowych, jak segregacja śmieci.
  Wszystkie zabawki są starannie wybierane aby spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
  Z naszymi zabawkami czas spędzony nigdy nie będzie nudny i stracony, bo nauka przez zabawę to najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
 • Konie na biegunach
  Konie na biegunach to kultowa zabawka, którą musi mieć każdy w swoim domu. Jest to przedmiot, który świeci triumfy od wielu pokoleń i nigdy się nie starzeje. Zabawa w jazdę na koniu, powoduje odstresowanie, uspokojenie dziecka. Przybliża go do obcowania z realnym zwierzęciem. Nic więc dziwnego, że wiele dzieci uwielbia tą formę zabawy. Czują się wtedy fantastycznie, bezpiecznie, czerpią z niej wiele radości. Z biegiem lat zabawki te zaczęły ewoluować, ale nie straciły na uroku i przeznaczeniu. Jest to świetna informacja, ponieważ teraz zabawka daje więcej możliwości zabawy i może służyć dzieciom przez wiele lat.
  Konie na biegunach dostępne w naszym sklepie są wielofunkcyjne, idealne zarówno dla chłopca i dziewczynki. Posiadają praktyczne i wytrzymałe płozy na których stoi koń, będą one służyć do bezpiecznego symulowania jazdy na nim. Konie te wyposażone są w wygodne i specjalnie wyprofilowane siedzenie, dzięki niemu dziecko będzie utrzymywało wyprostowaną postawę ciała i będzie mu przede wszystkim wygodnie podczas długich zabaw.

  Z biegiem lat konie na biegunach ewoluowały i producenci dodawali do nich inne praktyczne funkcje. Jedną z nich są uchwyty przy głowie. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej wodzy, bowiem dzięki nim dziecko siedzi wyprostowane, nie pochyla się w sposób niekontrolowany. Dodatkową rewelacyjną funkcją są chowane koła. Za pomocą szybkiego i prostego ruchu można zmienić przeznaczenie zabawki. Dzięki zdjęciu płóz, ukazują się stabilne koła, rodzic może ciągnąć konia, dając wiele frajdy z jazdy. Odpowiednie dopasowanie zabawki do dziecka pozwala na to, że tradycyjny koń na biegunach zmienia się w funkcjonalny jeździk. Jest to świetna forma aktywności, dziecko może poruszać się nim po domu, na spacerze czy po ogrodzie. Ćwiczy wtedy zdolności manualne, motorykę, czy koordynację ruchów. Jest to także idelana forma aktywności u małych dzieci, warto zaszczepiać w nich miłość do sportu już od najmłodszych lat.

  Idąc na wprost oczekiwaniom dzieci i ich rodziców, w naszym sklepie posiadamy niestandardowe wzory koni na biegunach. Tutaj znajdziecie jednorożce, pieski czy słoniki. Dzięki temu można dopasować zabawkę do upodobań i preferencji dziecka. 
  Wszystkie zabawki stworzone są z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów, potwierdzonych przez wieloletnie badania. Zabawki wykonane są z bardzo trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia, aby służyły przez długie lata.
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, różnorodnych koni na biegunach.
 • Hulajnogi
  Jesteście posiadaczami urwisa, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i ciągle gdzieś biega, a może Wasze młodsze dziecko nie chce siedzieć w wózku na spacerze? Jeżeli tak to posiadamy produkt idealny dla Ciebie. Hulajnoga, ten fantastyczny sprzęt kochają dzieci w każdym wieku, jest na tyle kompaktowa i poręczna, że mogą zabrać ją ze sobą praktycznie w każdą podróż, niezależnie czy jest to spacer w parku, wyjście na zakupy, czy podróż do szkoły. Rodzice natomiast uwielbiają ją za to że nie rozwija ona dużych prędkości, dzięki czemu możemy mieć swoje dziecko zawsze "na oku". Dodatkowo wyposażając dziecko w kask mamy pewność, że zabawa nią może być z 100% bezpieczna.

  Obecnie na rynku mamy szeroki asortyment hulajnóg, fantastyczną nowością są wielofunkcyjne hulajnogi, które mogą użytkować dzieci które dopiero co nauczyły się chodzić.

  Wyposażone są w siedzenie oraz pchacz, który ułatwia kontrolę nad jazdą dziecka. Wygodne siedzisko daje funkcję jeździka, a dziecko dużo łatwiej utrzymuje w nim równowagę. Natomiast, kiedy wasze potomstwo opanuje umiejętność jazdy, to ma do dyspozycji fantastyczną, zwrotną, klasyczną hulajnogę.

  Dla młodszych dzieci super opcją staną się trójkołowe hulajnogi balansowe. Dają one możliwość bezpiecznej, bardziej stabilnej nauki jazdy na hulajnodze. Dzięki trzem kołom staje się ona dużo bardziej stabilna i bezpieczna. Korzystając z niej dziecko ćwiczy zmysły równowagi i koordynacji ruchów.

  Dla wymagających koneserów jazdy posiadamy hulajnogi wyposażone w mniejsze bądź większe koła, dzięki temu produkt można dostosować do umiejętności i oczekiwań swojego dziecka.

  Wiele modeli posiada praktyczne koszyki, do których dziecko może schować potrzebne rzeczy. Hulajnogi występują w wielu wzorach i kolorach, wyróżniają się niepowtarzalnym designem, dzięki czemu wasze dziecko poczuje się wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Chodziki, jeździki,...
  Nawet najmłodsze dzieci pragną poruszać się pojazdami, sprawia im to wiele frajdy. Szczególnie zachwyt bierze górę, kiedy mogą samodzielnie przejechać się motorkiem czy autkiem. Dlatego dla Waszych najmłodszych dzieci proponujemy chodziki i jeździki, dostosowane do ich potrzeb. Jazda takim jeździkiem to nie tylko świetna zabawa, ale także nauka koordynacji, rozwijanie motoryki i zdolności manualnych. Ruch jak wiadomo, fantastycznie wpływa na każdego, więc warto już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach tą miłość do sportu. 

  W naszym sklepie posiadamy szerokie grono jeździków, które spełnią wszelkie oczekiwania rodziców i dzieci. Szczególną popularnością cieszą się wielofunkcyjne jeździki, które dają wiele różnych możliwości zabawy i rosną razem z dzieckiem. Świetną informacją jest to, że możemy w nich wozić dzieci, które jeszcze nie opanowały nauki chodzenia. Jeździki są odpowiednio przystosowane, aby zniwelować ryzyko wypadnięcia dziecka, posiadają praktyczną rączkę, za pomocą której rodzic wozi dziecko. Wiele z nich posiada płozy, więc będą pełnić funkcję bujaka, jest to idealna forma na uspokojenie dziecka. Wielką zaletą tych modeli jest to, że posiadają daszek chroniący przed słońcem oraz panel interaktywny, dzięki któremu można posłuchać ulubionej muzyki naszych dzieci. Po zdemontowaniu wszelkich zabezpieczeń, czyli barierki, pasów i podnóżka, dziecko może samodzielnie się poruszać odpychając się od ziemi. Jest to super forma urozmaicenia spaceru, czy zabawy w ogrodzie. Jeździki dostępne w naszym sklepie są dostosowane do zabawy nimi także w domu. Kolejnym hitem wśród tego typu pojazdów są jeździki, które imitują dorosłe wersje popularnych samochodów.

  Wasze dziecko może poruszać się znanym modelem Mercedesa, Forda czy Audi. Samochodziki te wykonane są na licencji tych marek i zostały stworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. Jeździki te również są wielofunkcyjne, posiadają pchacz, podnóżki, barierki. Szerokie grono w naszym sklepie zajmują jeździki stylizowane na motocykle i skutery oraz rowerki biegowe. Dzięki ich stylistyce, dziecko w sposób łatwy może się nimi poruszać. Dziecko nie jest ograniczane przez szerokie siedzenie, a wygodne siedzisko pozwala na długie podróże. Jeździki te przeznaczone są dla dzieci, które opanowały samodzielne chodzenie, są świetną formą aktywności podczas spacerów. Dzieci chętnie na nich jeżdżą, są skupione na drodze, rozwijają zdolności koordynacji ruchów czy motoryki. Dla dzieciaków, które pokochały traktory, czy ciężarówki, posiadamy w ofercie tego typu pojazdy w wersji jeździka, dodatkowo posiadają wiele innych funkcji, takich jak koparka, czy wywrotka. Dzięki nim zabawa nabiera nowego charakteru, jest to zdecydowanie fantastyczna, wielokierunkowa forma zabawy, dzięki której dziecko nie będzie się nudzić przez cały dzień. Traktorki te świetnie sprawdzą się jako klasyczne jeździki na spacerze, czy w domu, natomiast kiedy znajdziemy się w ogrodzie, czy piaskownicy, to możemy za ich pomocą kopać, sprzątać ogródek z liści czy gałęzi, przewozić odpady czy inne rzeczy na przyczepce. Do tego typu jeździków, w naszej ofercie posiadamy wiele praktycznych akcesoriów.

  Dzieci, które rozpoczynają przygodę z chodzeniem, na pewno przydadzą się pchacze. Jest to jednocześnie forma zabawy i wspomaganie ich w nauce. Dzięki prowadzeniu tej zabawki dzieci czują się bezpieczniej i łatwiej opanowują tą umiejęność. Oferujemy Wam klasyczne pchacze, które posiadają bogaty panel z zabawkami. Kupując jedną zabawkę mamy wiele możliwości rozrywki, często w wyposażeniu znajdziemy sortery, telefony, liczydła, czy koła zębate. Oprócz tego typu zabawek, od wielu lat popularnością cieszą się kultowe już pchacze, składające się z drążka do pchania, do którego przymocowana jest zabawka na kółkach. W większości produktów są to ulubione zwierzęta dzieci, szczególnie polecamy je w wersji drewnianej, która będzie spełniała swoją funkcję przez długie lata.
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą chodzików, jeździków i pchaczy. Jest to super pomysł na prezent, który wspomoże rozwój dziecka.
 • Zabawki ogrodowe

  Wyjście na zabawę jest niezbędne dla dobrego rozwoju dzieci. Poprawia formę fizyczną, pobudza ciekawość, sprzyja relacją społecznym ... i unikaniu siedzącego trybu życia. Z tych wszystkich powodów w naszym katalogu wyraźnie stawiamy na zabawki zewnętrzne , którym nie można się oprzeć. Bawić się z mamą przy piłce, z braćmi do robienia bąbelków, z tatą przy uprawie roślin za pomocą narzędzi ogrodniczych oraz z przyjaciółmi z nieskończoną liczbą opcji: latawce, skakanki, piłki, kosze do koszykówki, bramki do piłki nożnej, Domki ogrodowe, huśtawki, zjeżdżalnie, pontony, trampoliny ... Ciesz się dobrą pogodą na zewnątrz dzięki szerokiej gamie zabawek ogrodowych dla dzieci , które można znaleźć w Efernando. Wszystkie nasze zabawki zewnętrzne są certyfikowane i gwarantują bezpieczeństwo.

 • Suche baseny
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2768 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2768 elementów