Kategorie

Łóżka dla dzieci

Nie bój się eksperymentować ze wzorem i nadrukiem - pokój dziecięcy to dobre miejsce na wypróbowanie odważniejszego wyglądu niż gdzie indziej w domu. Tchnie życie w pokój, a zabawny motyw zainspiruje twojego małego odkrywcę do przygody.

Łóżka z nadrukami

O ile w pokojach osób dorosłych wskazane jest umiarkowanie w zakresie stosowania ko...

Nie bój się eksperymentować ze wzorem i nadrukiem - pokój dziecięcy to dobre miejsce na wypróbowanie odważniejszego wyglądu niż gdzie indziej w domu. Tchnie życie w pokój, a zabawny motyw zainspiruje twojego małego odkrywcę do przygody.

Łóżka z nadrukami

O ile w pokojach osób dorosłych wskazane jest umiarkowanie w zakresie stosowania kolorów czy zabaw z motywami graficznymi, to w przypadku dzieci, różnorodność i dowolność jest nie tylko dozwolona, ale też wskazana. Dziecko zwłaszcza w pierwszym okresie swojego rozwoju i socjalizacji „uczy” się świata oczami. To, co zobaczy, to co otacza, staję się dla niego wskazówką i impulsem do dalszego rozwoju. Różnorodność kolorów, motywów graficznych jest jak nieustanne pobudzanie zmysłów dziecka, zmuszając je do zainteresowania się zewnętrznym światem. Dlatego łóżka dla dzieci opatrzone atrakcyjnymi nadrukami mogą stanowić nie tylko ozdobę pokoju, ale też pełnić funkcję edukacyjną.

Łóżka dziecięce w dobrej cenie

W przypadku nieco starszych dzieci łóżka z bajek z nadrukami prezentującymi jego ukochanym bohaterów nie tylko ożywiają pokój, ale też wprawiają dziecko w dobry nastrój i stanowią o wyjątkowości wystroju pokoju. Co więcej, takie łóżeczka nie są drogie i są doskonałym sposobem, aby ubarwić i odświeżyć pomieszczenie bez konieczności wykonywania remontu czy wydawania dużej ilości środków finansowych. Małe łóżko dla dzieci czy nawet duże łóżko dziecięce jest w zasięgu naszego portfela, a zlokalizowany na nim nadruk całkowicie odmieni postrzeganie danego pomieszczenia. Co oczywiste – wszystkie łóżka zbudowane są na bazie materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka i zaprojektowane w zgodzie z naturalnymi potrzebami dzieci.

Więcej

Łóżka dla dzieci  Jest 45 produktów.

Podkategorie

  • Łóżeczka dla niemowląt
    Dzieci w pierwszym roku życia spędzają długie godziny we śnie, dlatego wygoda i bezpieczeństwo stają się jednym z głównych potrzeb noworodków. Niezbędnym elementem są tu łóżeczka dziecięce. Oferowane przez nas łóżka zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka, najwyższej jakości materiałów. W ofercie klienci znajdą łóżeczko z szufladą oraz w klasycznym stylu. Nowoczesne łóżka można przekształcić w inne meble jak na przykład pojemniki do przechowywania niezbędnych produktów do pielęgnacji dziecka. Bardzo ważnym dla nas aspektem jest bezpieczeństwo dziecka. Dlatego łóżeczka, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wykonane są tylko z nietoksycznych, bezpiecznych i certyfikowanych materiałów. Jednocześnie ich konstrukcja pozbawiona jest elementów ostrych czy takich, które mogłyby stanowić zagrożenie dla dziecka. Cechuje je trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia. Dzięki ich zastosowaniu – twoje dziecko będzie mogło cieszyć się bezpiecznym i komfortowym snem.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów