Kategorie

Promocje

Samochody dla dzieci

Obecne samochody elektryczne dla dzieci mają wiele funkcji, posiadają prędkościomierz i deskę rozdzielczą, są po prostu kopią dużego modelu. Na wyposażeniu jest nagrana muzyka, a także możliwość odtwarzania formatu MP3, wykorzystując złącze USB lub wejście na kartę pamięci do odtwarzania muzyki. Najbardziej wyrafinowane samochody dla dzieci mają...

Obecne samochody elektryczne dla dzieci mają wiele funkcji, posiadają prędkościomierz i deskę rozdzielczą, są po prostu kopią dużego modelu. Na wyposażeniu jest nagrana muzyka, a także możliwość odtwarzania formatu MP3, wykorzystując złącze USB lub wejście na kartę pamięci do odtwarzania muzyki. Najbardziej wyrafinowane samochody dla dzieci mają nawet radio FM i możliwość podłączenia do telefonu komórkowego za pośrednictwem Bluetooth.

Elektryczne samochody dla dzieci

Elektryczne samochody dziecięce posiadające licencję dla dzieci. Są bardzo realistycznymi replikami, czasami w skali 1:4, za zgodą oficjalnego domu, takiego jak Mercedes, Audi itp.

Wielką nowością i zaletą dzisiejszych dziecięcych samochodów elektrycznych jest ich wyjątkowo płynny rozruch i komfortowa jazda co jest niezbędne dla młodszych dzieci. Nową odsłoną są koła, w których tworzywo sztuczne ustąpiło piance. Jest to miękka guma bardzo podobna do opony i bez komory powietrznej, co sprawia, że jazda samochodem jest cichsza.

Kolorystyka aut

Spośród kolorów posiadamy biały, czarny, czerwony, różowy i bardzo piękne stylowe kolory, takie jak szampan, srebro, bordo czerwony lub metaliczny niebieski. Posiadamy również szeroką gamę rozmiarów, zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Wybierz opcję w zależności od wieku i wzrostu dziecka, aby kabina była dla nich wygodna i przestrzenna.

Bezpieczny samochód dziecięcy

Nasze pojazdy są zgodne z najnowszymi europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek, EN71 i EN62115, ponieważ bezpieczeństwo naszych dzieci jest najważniejsze.

Pojazdy dla dzieci wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, które można regulować w zależności od wielkości dziecka, co zapewnia maksymalną ochronę podczas każdej podróży. Zawierają tylne światła LED, światła przednie i wewnętrzne, które są bardzo przydatne o zmierzchu i w nocy, ponieważ dają wystarczające oświetlenie otoczenia.

Więcej

Samochody dla dzieci  Jest 315 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 315 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 315 elementów