Kategorie

Policyjne, Strażackie i Wojskowe
Kiedy zadacie pytanie kim dziecko chce zostać w przyszłości, to jak myślicie jaką odpowiedź najczęściej usłyszycie? Dziewczynki zapewne powiedzą, że chcą zostać księżniczką, lekarzem czy kucharką, natomiast chłopcy uwielbiają naśladować osoby które imponują, więc najczęstszymi zawodami są policjant i strażak. 

Zatem, aby spełniać marzenia naszy...
Kiedy zadacie pytanie kim dziecko chce zostać w przyszłości, to jak myślicie jaką odpowiedź najczęściej usłyszycie? Dziewczynki zapewne powiedzą, że chcą zostać księżniczką, lekarzem czy kucharką, natomiast chłopcy uwielbiają naśladować osoby które imponują, więc najczęstszymi zawodami są policjant i strażak. 

Zatem, aby spełniać marzenia naszych małych odważnych chłopców, zapraszamy do zapoznania się z ofertą różnorodnych autek na akumulator, stylizowanych na wozy służbowe wyżej wymienionych zawodów.
Szczególną uwagę przyciąga różnorodność rodzajów i modeli pojazdów policyjnych.

W tej grupie znajdziecie klasyczne miejskie autka, motocykle, letnie wersje Buggy czy najbardziej pożądany duży wóz do łapania przestępców.

Dzięki temu dla każdego małego fana policji znajdziecie wóz idealny. Dla mniejszych dzieci polecamy różne modele samochodów, dzięki funkcji zdalnego sterowania autka na akumulator mogą w nich jeździć maluchy, które jeszcze nie opanowały umiejętności samodzielnej jazdy. Natomiast większe dzieci, możemy kontrolować za pomocą pada, dzięki temu unikniemy niepożądanych kolizji. Chłopcy i odważne dziewczęta, które osiągnęły wiek umożliwiający samodzielną jazdę, na pewno będą zachwycone niezwykle profesjonalnymi motocyklami. Wszystkie modele są w pełni bezpieczne dla dziecka, bowiem wyposażone są w regulowane pasy, uniemożliwiające opuszczenie pojazdu. Dodatkowo wygodne siedzenie, da możliwość długiej zabawy w łapanie przestępców. 

Wozy policyjne zostały doskonale odwzorowane na auta profesjonalne. Mają efekty świetlne, odpowiednie napisy na karoserii i są identyczne pod względem kolorystycznym ze służbowymi samochodami. Efekty dźwiękowe dodają charakteru zabawie, i przyciągają wzrok niejednego zachwyconego dziecka ale i dorosłego.

Natomiast jeżeli Wasze dziecko jest fanem czerwonych wozów strażackich, to do Waszej dyspozycji oddajemy modele które posłużą do wyjazdu na akcję. Szczególnie dzieciom przypadł do gustu model odwzorowany na profesjonalny wóz strażacki. Dzięki niemu każda przygoda będzie wyjątkowa, niezapomniana. Tak jak w przypadku modeli policyjnych wozy strażackie, są w pełni bezpieczne, bogato wyposażone, atrakcyjne i wyjątkowe.

Wszystkie autka zdalnie sterowane mają niezwykłą karoserię, świecące światła led, rzeczywiste dźwięki. Dzięki tym atutom Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwy stróż prawa, czy strażak. Kto wie może to będzie zapowiedź pasji która przetrwa długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu.
Więcej

Policyjne, Strażackie i Wojskowe  Jest 34 produktów.

Podkategorie

 • Strażackie

  Auta na akumulator wozy strażackie

   

  Twoje dziecko marzy żeby zostać strażakiem w przyszłości ? Jeśli tak jest to idealny pojazd dla niego. Maluszek może rozwijać swoją pasje i zainteresowanie, być może jego praca w przyszłości będzie wiązać się właśnie z tym o to zawodem więc Drogi Rodzicu warto pomóc Waszemu Dziecku rozwijać się w tym kierunku. To autko na akumulator jest idealnie odwzorowane do prawdziwego wozu strażackiego, ten pojazd nie tylko jest preferowany dla chłopców, dziewczynki także mogą korzystać z tej zabawki również świetnie się bawiąc co za tym idzie takie autko jest uniwersalne. Jego znak rozpoznawczy to wyraziste czerwone barwy, taki wóz strażacki jest bardzo odznaczający się na tle innych autek czy zabawek.

  Nasze pojazdy są bardzo dobrze wyposażone m.in. pilot który posiada przycisk bezpieczeństwa, stop i 3 szybkości. Panel Audio do włączania swojej ulubionej muzyki.

  Do komfortu tego samochodziku na akumulator możemy wyróżnić piankowe koła Eva, siedzenie- eko skóra z pasami bezpieczeństwa.  Dla jeszcze lepszej zabawy zabawka ta ma światła LED- przód, koguty strażackie, włącznik świateł, włącznik z odgłosami silnika.

 • Policyjne
 • Wojskowe

  AUTA RETRO WOJSKOWE

  Oprócz różnych marek oraz modeli Autek na akumulator, które posiadamy w naszej ofercie, znajdziesz tu takie pojazdy jak RETRO AUTKA WOJSKOWE, dedykowane dla wszystkich fanów stylu militarnego- jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawy w żołnierza ten dodatek w postaci autka na akumulator świetnie się sprawdzi podczas zabaw, której dziecko będzie wykonywało np. swoje misje, zabawa stanie się urozmaicona a na twarzy pociechy pojawi się uśmiech. Nasze pojazdy Wojskowe są dużo gabarytowe- przeznaczone dla 3 os i bardzo mocne, zamontowane są cztery silniczki po 90W. Ogromnym plusem jest to, że autko te ma Wolny START, podczas uruchamiania się pojazd płynnie zacznie swoją pracę. Dla dodatkowej świetnej zabawy, które dostarcza nam to autko jest to że posiada panel muzyczny, dziecko może słuchać swojej muzyki przy opcji w panelu MP3, dodatkowo światła, które nadają charakteru tym pojazdom. Obicie siedzenia to czarna wentylowana Ekoskóra, siedzisko jest regulowane ( ma dwustopniową regulacje) co jest dużym plusem. Do zestawu dołączamy pilot, który posiada 3 prędkości jazdy, oraz opcję zatrzymania pojazdu- przycisk STOP.

   

  Spełnij marzenia dziecka i spraw mu już dziś taki pojazd na akumulator, który jest stworzony na miarę Wojskowego stylu!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów